אלפי הרוגים ברעידת אדמה באירן - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלפי הרוגים ברעידת אדמה באירן

yot

Recommended Posts

איראן דוחה הצעות סיוע מישראל לנפגעי הרעש. "איראן תקבל כל סיוע ממדינות ומארגונים בינלאומיים חוץ מהישות הציונית", כך הודיע דובר משרד הפנים בטהרן. בגלי צה"ל דווח כי ממשרד החוץ בירושלים נמסר שארגוני סיוע לא ממשלתיים בודקים כיצד ניתן לסייע לאיראן.

ולחשוב שבכלל הצענו

בושה...

http://news.walla.co.il/?w=//483962

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יגיד לך שתגובה של מטומטמת, אני רק יעלה אסוציאציה כזו.

אם בעירק של סדאם, לפני כשנה, ששונאת אותנו כל כך מתעבת את כל הישראלים והגזע היהודי, והאמריקנים וכו וכו...

היה קורה אסון כזה ו20K תושבים היו נספים בכזה אסון.. אזרחי עירק.. גם אז היה עולה לך חיוך מרושע וענק על הפנים.

אבל אותה עירק, לאחר שנה, בתקופה העכשיות, כאשר אנשים רוקדים ברחובות כאשר שמעו על תפיסת סדאם, כאשר אנשים מתעטפים בדגל אמריקה, המדינה שעירק כל כך אהבה לשנוא, כאשר אזרח עירקי מחייך למצלמה ואומר באנגלית תודה מר בוש.. (כך כל האוכלסיה מלבד שני אחוז של הטרוריסטים שתומכים ברודנות של סדאם..)

אם לעירק של היום היה קורה אסון של כזה, כולנו היינו עצובים מאוד לשמוע, איך עשרים אלף אזרחים, מוסלמים טובים,

אזרחים שרק עכשיו שוחררות ממשטר הרודנות האכזרי הלכו ככה...

היינו מציעים עזרה וההצעה שלנו היתה מתקבלת ביחד עם תודה וקבלת פנים חמימה..

תראה כמה דברים כאלה משתנים בשניה, והכללות שאתה עושה לגבי עם, ממש לא נכונות.. כל אינדוידואל הוא יחודי ואי אפשר לשפוט אנשים לפי ההשתיכות שלהם לעם..

ותחשוב על זה...

צחי, ממש, אבל ממש לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד. איך הגעת עכשיו מאיראן לעיראק?

EranMor - תאמין לי שלאף אחד לא איכפת מההצעה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהצענו עזרה ועוד יותר שמח שההצעה לא התקבלה. רק טוב זה יכול לעשות לנו. ככה יצאנו בסדר בעצם בלי לעשות כלום. אם הם היו מקבלים ת'הצעה זה היה כבר משהו אחר...

נ.ב- מזה ח"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EranMor - תאמין לי שלאף אחד לא איכפת מההצעה הזאת.

למי אכפת. לא הפסדנו כלום מההצעה עצמה, ואם ההצעה הייתה מתקבלת היינו רק מרוויחים מזה.

נקודה שעלתה לי הרגע: אירן של היום שונאת ומתעבת את וכמעט כל מה שקשור לתרבות המערבית אבל זה התחיל רק כשחומייני עלה לשלטון.

לפני חומייני, אירן הייתה בקשרים טובים עם ואף הזרימה לה נפט בצורה חשאית.

יכול להיות שכשהמשטר של חומייני יפול, תיפול איתו גם השנאה לכל מה שהוא מערבי/לא מוסלמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת. לא הפסדנו כלום מההצעה עצמה, ואם ההצעה הייתה מתקבלת היינו רק מרוויחים מזה.

נקודה שעלתה לי הרגע: אירן של היום שונאת ומתעבת את וכמעט כל מה שקשור לתרבות המערבית אבל זה התחיל רק כשחומייני עלה לשלטון.

לפני חומייני, אירן הייתה בקשרים טובים עם ואף הזרימה לה נפט בצורה חשאית.

יכול להיות שכשהמשטר של חומייני יפול, תיפול איתו גם השנאה לכל מה שהוא מערבי/לא מוסלמי

בקשר למה שאמרת על השלטון , אני חושב שיש בזה הרבה. ואני חושב שחלק מהכוונה של COM הייתה לדברים האלה. בעירק

אני חושב שאם עכשיו יהיה שליט אחר ולא טירוריסט כמו סדאם, והעם לא יפחד להוציא מילה, אני לא חושב שהם ישנאו אותנו כמו

ששנאו כשסדאם שלט.

מרוויחים?

הם היו עשוים למשלחת לינץ

כמה טמבל בן אדם יכול להיות.

עד כדי לחשוב שהיו עושים למשלחת שלנו לינץ'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שאמרת על השלטון , אני חושב שיש בזה הרבה. ואני חושב שחלק מהכוונה של COM הייתה לדברים האלה. בעירק

אני חושב שאם עכשיו יהיה שליט אחר ולא טירוריסט כמו סדאם, והעם לא יפחד להוציא מילה, אני לא חושב שהם ישנאו אותנו כמו

ששנאו כשסדאם שלט.

מה זה השטויות האלה? סאדם נפל בום זהו אוהבים אותנו פתאום בעירק?

יש לך דרך מחשבה מאוד מעניינת, ולא מציאותית.

הם חונכו לשנוא אותנו, והם יחנכו לשנוא אותנו.

יקח כמה דורות והרבה מאוד (מאוד) עבודה בשביל לגרום להם להיות בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגיז אותי שפתאום כל אחד הופך פה לפילנטרופ, חלאס כבר...זאת אחת הסיבות שלדעתי המדינה הזו תפסיק להתקיים בעתיד היותר רחוק..

מה אתם עצובים, כשאנשים שהיו רוצים לתלות אותכם באמצע העיר ולתלוש לכם איבר אחרי איבר מהגוף ,מתים.{אותו דבר גם עם הערבים בארץ}.

אלו הם האוייבים שלכם נקודה {גם אם בידיוק ה-40 אלף או כמה שמתו{ממש לא מעניין אותי כמה} ממש אהבו את וישבו שבעה כאשר היה פיגוע}תתחילו להתעשת כבר.וצאו מהסרט של לשלוח משלחת לעזור להם ..זה פשוט עצוב

מינימייזר:דרך אגב לא אני לפחות לא רואה סי אן אן ופותח שמפנייה אני פשוט אומר לעצמי טוב מאוד שזה קרה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה? סאדם נפל בום זהו אוהבים אותנו פתאום בעירק?

יש לך דרך מחשבה מאוד מעניינת, ולא מציאותית.

הם חונכו לשנוא אותנו, והם יחנכו לשנוא אותנו.

יקח כמה דורות והרבה מאוד (מאוד) עבודה בשביל לגרום להם להיות בני אדם.

עד שחומייני עלה לשלטון אירן וישראל היו ביחסים טובים

לקח לשנאה רק דור אחד לחלחל

אבל מה שבטוח זה שיקח לה הרבה יותר זמן להיעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

טוב מאוד שזה קרה אני מאוד מאוד שמח שזה קרה לערבים האלה!!

הם חונכו לשנוא אותנו אז שימותו אם השינאה שלהם!! (יותר נכון שיקברו אם השנאה שלהם) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינימייזר:דרך אגב לא אני לפחות לא רואה סי אן אן ופותח שמפנייה אני פשוט אומר לעצמי טוב מאוד שזה קרה וזהו.

א) חבל מאוד

ב) למה? מתו 40,000 איש שלרוע מזלם נולדו במדינה שנמצאת ביחסי איבה עם המדינה שלך. מן הסתם לא הכרת אף אחד מהם, ואף אחד מהם לא הכיר אותך (לכן, ביטויים מהסוג "אנשים שהיו רוצים לתלות אותכם באמצע העיר ולתלוש לכם איבר אחרי איבר מהגוף" הם מגוחכים; כשאתה עושה דמוניזציה לאויב שלך (או למי שנדמה לך שהוא האויב שלך), אתה קודם כל עושה דמוניזציה לעצמך). לאף אחד מהם לא הייתה יכולת להתערב בענייני הממשל (לכן גם אם רצו לשנות את היחס עם , הם לא יכולים). ספק אם מי מהם עסק בכלל אי פעם בפעילות צבאית כלשהי. מה כל כך משמח בזה שהם מתו? מה טוב בזה? זה לא מפחית בשום צורה מהאיום האסטרטגי האירני, זה לא מפחית מיכולתה הכלכלית/צבאית/מדינית של אירן וזה בטח לא נותן שום דבר לישראל. אם כבר, יש לזה השלכות שליליות (לגבינו) כי כל אסון לאומי נוטה לאחד את העם ומגמות השינוי והדמוקרטיזציה שמתפתחות בשנים האחרונות באירן יאטו בצורה ניכרת אחרי האסון הזה, אז מה משמח אותך? שמתו 40,000 איש שהם לא מהעם הנבחר ושלא חיים בארץ ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...