אלפי הרוגים ברעידת אדמה באירן - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלפי הרוגים ברעידת אדמה באירן

yot

Recommended Posts

זה משמיים!! איזה כיף לראות דבר כזה!

זה מראה על חוכמה ערבית!!

אזור שידוע שיש בו רעידות אדמה לעיתים קרובות! ובונים בתים מבוץ :tomato: .

ממש לא כואב לי עליהם!

כי אם זה היה אצלנו הם היו עושים מסיבות בלאגנים! לא נשכח את ה11 בספטמבר שהם צהלו משמחה. וגם המעבורת עם אייל רמון שהם שמחו כל כך שזה לא הצליח! אז שזה קורה לאנשים מלאי שינאה שכל החיים שלהם לומדים ששנאה ומוות זה הדרך אז ברוך שפטרנו!

וזאת תרבות שהולכת רק אחורה. במקום לקבל את הטכנולגיה הם מתרחקים ממנה. וסומכים יותר על הדת שהכוהנים שלהם מאשימים כמובן את .

אז אני מחכה ל40 אלף! ואם אפשר לעבור אז :birthday:.

ושוב לבנות בית מבוץ במקום שיודע לעיתים קרובות רעידות אדמה! זה טימטום! אפילו אמרו בחדשות שאם הבתים היו עשויים מחומרים נורמלים כמו בטון הנזק היה פחות בהרבה. אבל עדיין אני שמח,

ו"לנאורים" אם זה היה קורה לנו הם היו צוהלים פי כמה מאיתנו! והיו אומרים שזה מהדת ומשהו עם אללה והבולשיט שלהם.

אז שמרו את הנאורות שלכם למישהו אחר ותנו לנו לחייך פעם אחת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ו"לנאורים" אם זה היה קורה לנו הם היו צוהלים פי כמה מאיתנו! והיו אומרים שזה מהדת ומשהו עם אללה והבולשיט שלהם.

אז שמרו את הנאורות שלכם למישהו אחר ותנו לנו לחייך פעם אחת!!!

כן, סביר להניח שחלקם אכן היו שמחים. האם אתה מוסלמי שחי בתאוקרטיה דיקטטורית, בבית מבוץ וחסר השכלה? אם כן, אני מבין למה אתה שמח כשמתים כל כך הרבה אנשים. אם לא, אז משהו פשוט דפוק בראש שלך (שלכם) אם מוות של עשרות אלפים זה מה שגורם לך לחייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) חבל מאוד

ב) למה? מתו 40,000 איש שלרוע מזלם נולדו במדינה שנמצאת ביחסי איבה עם המדינה שלך. מן הסתם לא הכרת אף אחד מהם, ואף אחד מהם לא הכיר אותך (לכן, ביטויים מהסוג "אנשים שהיו רוצים לתלות אותכם באמצע העיר ולתלוש לכם איבר אחרי איבר מהגוף" הם מגוחכים; כשאתה עושה דמוניזציה לאויב שלך (או למי שנדמה לך שהוא האויב שלך), אתה קודם כל עושה דמוניזציה לעצמך). לאף אחד מהם לא הייתה יכולת להתערב בענייני הממשל (לכן גם אם רצו לשנות את היחס עם , הם לא יכולים). ספק אם מי מהם עסק בכלל אי פעם בפעילות צבאית כלשהי. מה כל כך משמח בזה שהם מתו? מה טוב בזה? זה לא מפחית בשום צורה מהאיום האסטרטגי האירני, זה לא מפחית מיכולתה הכלכלית/צבאית/מדינית של אירן וזה בטח לא נותן שום דבר לישראל. אם כבר, יש לזה השלכות שליליות (לגבינו) כי כל אסון לאומי נוטה לאחד את העם ומגמות השינוי והדמוקרטיזציה שמתפתחות בשנים האחרונות באירן יאטו בצורה ניכרת אחרי האסון הזה, אז מה משמח אותך? שמתו 40,000 איש שהם לא מהעם הנבחר ושלא חיים בארץ ישראל?

שמע , זה לא שבארץ יצאו לרחובות וחגגו את מות האנשים ...

אני למשל לא מרגיש כלום כלפי המקרה , לא איכפת לי מהם.

וגם המספר הוא לא מתקרב להיעקף השמחה , עדיין יש 1.3 מיליארד כמוהם ...

אבל מה , המקרה הזה רק יועיל לכל הרשת שלהם ... יכול להיות אפילו שהם ניפחו את מיספר ההרוגים (זאת סתם השערה שלי) כדי לקבל סימפטיה מהעולם , הרי זה לא יזיק להם עוד קצת תמיכה , למרות הכל הם הבאים ברשימת ה Hit List של USA ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה שאתם מתנהגים כמו ערבים שרוצים להשמיד אותנו לא עושה איתכם שום כבוד, אולי להיפך. אתם מאבדים

את צלם האנוש ברגע שאתם שמחים על מות אנשים. אל תרדו לרמה שלהם. תראו להם שאתם מעל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייך נראה להם בדיוק?

להפסיק את החגיגות המתוכננות בכיכר העיר?

ובבקשה אל תבקשו ממני לבטל את טקס שריפת הדגלים האירניים!

LOL

בכל מקרה, האסון הזה בכלל לא מזיז לי, כואב לי רק כשאני רואה את האימהות ששיושבות על הקרקע ובוכות. זה מחזה מזעזע.

גורם לי קצת לחשוב על אייך שהאירנים כתבו והיללו באינטרנט את מבצעי ה9/11 , ועכשיו הם מבקשים עזרה מארצות הברית. צבועים מגעילים.

בא לי לומר להם: אללה מעניש את הכופרים.

אבל אני אתאפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...