משחקי PC בתלת מימד על גבי טלוויזית 3D - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי PC בתלת מימד על גבי טלוויזית 3D

Ofir87

Recommended Posts

צהריים טובים,

רכשתי לאחרונה טלוויזיה התומכת בהצגת תכני 3D. בנוסף, שמעתי שקיימים משחקים בתלת-מימד עבור ה-Playstation 3 ואף קיימת האפשרות לשחק משחקי PC בתלת מימד.

אשמח לדעת מה אני צריך על מנת להציג משחקי PC (התומכים בכך, כמובן) כתלת מימד על אותה טלוויזיה?

האם כרטיס מסך של מהסדרות האחרונות מספיק או שצריך תוספת חומרה כלשהי?

תודה מראש ושבת שלום.

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

יחד עם זאת, אני מתקשה להבין מה הערך המוסף/תפקיד של הערכה הזו. צריך צד שמשדר תוכן 3D וצד שמציג את אותו תוכן ב-3D. את הצד המציג כבר יש לי - טלוויזית 3D של . מבחינה הגיונית הצד שמשדר את תוכן ה-3D צריך להיות כוח עיבוד וחישוב, כמו כרטיס מסך (יחד עם אמולצית תוכנה).

מישהו יכול להסביר לי על קצה המזל מה תפקיד הערכה בהינתן מסך 3D וכרטיס מסך קיים של Nvidia?

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך את הערכה. אם ברשותך טלויזיה 3D (+משקפיים שמגיעות איתה), וכרטיס nvidia תומך (וודא שגם הטלויזיה נתמכת בעמ' זה),

כל מה שאתה צריך זה את התוכנה 3DTV Play, שניתנת להורדה בנסיון ל-14 יום, לאחר מכן יש לרכוש אותה בכ-40$.

אם כבר היתה לך את ערכת ה-3Dvision (שמיועדת למסכי ב-120hz), אז היית מקבל את התוכנה 3DTV Play (שמיועדת לטלויזיות) בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם כך הפור נפל וה- Reference 6950 2GB Dual BIOSימכר ואקנה במקומו איזה 570...

אם מישהו קורא את השרשור ומעונין בכרטיס הנ"ל (ניתן לפתוח ל-6970), בן 3 חודשים וללא שום בעיה או רבב (או לכלוך, אני מהמתחזקים...), במחיר הוגן ביותר וכמובן עם המשך אחריות והקופסא המקורית עם הנלווים, אפשר ליצור עימי קשר בפרטי (כמובן שאפרסם גם בלוח).

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך את הערכה. אם ברשותך טלויזיה 3D (+משקפיים שמגיעות איתה), וכרטיס nvidia תומך (וודא שגם הטלויזיה נתמכת בעמ' זה),

כל מה שאתה צריך זה את התוכנה 3DTV Play, שניתנת להורדה בנסיון ל-14 יום, לאחר מכן יש לרכוש אותה בכ-40$.

אם כבר היתה לך את ערכת ה-3Dvision (שמיועדת למסכי ב-120hz), אז היית מקבל את התוכנה 3DTV Play (שמיועדת לטלויזיות) בחינם.

תודה על התיקון, משום מה הייתי בטוח שחייבים את הערכה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוידיה לא המציאה 3D וזה ממש לא יחודי להם... אין ספק שמכונת השיווק שלהם טובה יותר.

http://www.amd.com/us/products/technologies/amd-hd3d/Pages/hd3d.aspx

כמובן שלא אמרתי ש- המציאה את התלת-מימד, חשבתי שמשחקי PC נתמכים רק תחת כרטיסי מסך של (עם אמולצית תוכנה). אני רואה שעבור כרטיסי ATI קיימת תוכנת צד-שלישי של iz3d, יש לך ניסיון כלשהו איתה/שמעתי דעות חיוביות או שליליות בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.. IZ3D היא התוכנה הפופלרית, היא זולה (20$) למי שבעל כרטיס ATI, תומכת בהמון משחקים וגם בניגון סרטים והמרה שלהם ל3D

יצא לי לשמוע כמה אנשים ברחבי האינטרנט שמרוצים, אני אישית עוד 30 יום+- מקבל 3D ואז אני יכול להגיד לך ממקור ראשון איך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את DDD של Tridef (אגב 2 התוכנות תומכות גם ב-nvidia).

רשימת התמיכה למסכים\טלויזיות\מקרנים של AMD הפכה לאחרונה לרשימת "המלצה", שם תוכל למצוא 2 טלויזיות 3D בלבד מבית samsung.

בנוסף לרשימה זאת, קיימת רשימה נוספת, המציגה עוד מס' טלויזיות "שעלולות להתמך" \ לא נבדקו באופן רשמי.

אין הרבה ספק ש-nvidia מספקת תמיכת תוכנה וחומרה עדיפה בתחום הזה, ללא הסתמכות על דריברים צד שלישי,

אך מאחר וכבר ברשות פותח הדיון כרטיס תומך (לא ציינת זאת קודם), לא יזיק לנסות את הפתרונות צד שלישי בגרסאת נסיון,

במקום להמתין למשהו אחר שיבדוק את הפתרונות על חומרה שונה משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...