טלויזיה ש"מקפיצה" תפריט בצורה אקראית - נפתר! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזיה ש"מקפיצה" תפריט בצורה אקראית - נפתר!

#ELad#

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי טלויזיה L27W451B שמקפיצה את התפריט של בחירת מקור (מדי פעם גם כפתורים אחרים) מתי שבא לה.

ניתקתי את הפנל שאליו מחוברים הכפתורים והבעיה המשיכה, כיסיתי את העינית אינפרא ורק אז הבעיה הפסיקה. אם אני מחזיר אחד מהם הטלויזיה חוזרת להקפיץ את התפריט..

יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הבעיה? פתחתי את הטלויזיה וסך הכל לא ניראה שיש שם משהו בעייתי מגעים/קבלים (הסתכלתי גם על הפנל עם הכפתורים וגם על המעגל של העינית).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לה הפרעות בתדר. תבדוק את השלט של המזגן (אם יש) יכול להיות שהוא פועל בתדר של הטלוויזיה (לי יש את הבעיה), השלט של הטלוויזיה עצמה אם הוא בסדר ושאחד הכפתורים לא לחוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

תבדוק את מעגל העינית, ותוסיף נגדי Pull Up/Down כדי להקטין את הרגישות שלה.

באיזה ערך? איפה לחבר אותו בדיוק?

יכול להיות שיש לה הפרעות בתדר. תבדוק את השלט של המזגן (אם יש) יכול להיות שהוא פועל בתדר של הטלוויזיה (לי יש את הבעיה), השלט של הטלוויזיה עצמה אם הוא בסדר ושאחד הכפתורים לא לחוצים.

בחדר אין עוד שלט וזה קורה גם כשהעינית מכוסה.

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

באיזה ערך? איפה לחבר אותו בדיוק?

שוב תודה!

זה לא פשוט כמו שאתה חושב. אתה צריך לבדוק לאן מחוברת העינית. אחד החיבורים כבר מחובר עם נגד Pull Up/Down, ואתה צריך להוסיף אחד במקביל כדי להוריד את הרגישות. תוסיף נגד כך שההתנגדות תרד ל3/4 מהערך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שיש מגע דפוק בכבל שמחובר אליה ? למשל ה VGA מתנתק לשניה וחוזר, אז היא מזהה אותו מחדש ? (כנראה שלא אם זה מפסיק כשאתה מנתק את הקולט של השלט)

האם זה קשור למכשירי חשמל אחרים בחדר ?

לתאורה בחדר או בחדר אחר כשהטלויזיה עדיין יכולה לראות את האור שמגיע משם ? במיוחד "מנורות חסכוניות" והפלורסצנטים החדשים הממש דקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב, וזה גם קורה עם מקורות אחרים.

בדקתי את זה גם במקום אחר. ואין אצלי את המנורות האלה..

מאוחר יותר אני אפתח אותה ואני אראה מה הולך עם הלוח של העינית. חשבתי גם לנתק אותו ולראות מה קורה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...