בזק בינלאומי+PNGN+גיימר VDSL2@30Mb/s הגענו לנחלה ולמנוחה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי+PNGN+גיימר VDSL2@30Mb/s הגענו לנחלה ולמנוחה?

LazyCat

Recommended Posts

התוצאות מדברות בעד עצמן. ככה זה נראה בכל שעות היום. שירותי Video streaming טסים (Youtube וכו').

הגיע הזמן שנקבל נורמלי. כשהכבל של בזב"ל יכנס פיזית לפעולה, נראה פינגים אפילו יותר נמוכים.

1675069010.png

1675081294.png

1675083776.png

נתוני סינכרון עם התשתית (נתב Dlink 6470U) -

2gycejb.jpg

רק נשאר שיתנו קצב עולה נורמלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

HOT + 012Smile Gamer 12MBits

1675171563.png

1675181944.png

1675185225.png

לא בכל שעות היום, גם לא יציב, אני דיי מאוכזב מהגיימר שלהם, אם אני אראה שהגיימרים של מתחילים לגלוש על הקו החדש לחו"ל אני בהחלט ארצה לעבור אליהם, גם ככה הגיימר של יותר טוב מהגיימרים של שאר החברות לפי מה שאני רואה פה בפורום,כרגע אני משלם 30 ש"ח על 12 מגה + ב-012, כמה אתם משלמים בבזק?

נציב 012 שקורא פה - תתעוררו, הגיע הזמן לשפר את חבילת הגיימרים שלכם, אחרת האנשים שמבינים יתחילו לעזוב, ולאט לאט כולם מתחילים להרגיש את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עכשיו PowerNGN, גם 30 מגה. אני עם תשתית והאמת שעובד מעולה (למרות שקיבלתי המלצות לעבור לתשתית בזק):

1675213363.png

זה ככה כל פעם שאני בודק, בוקר צהריים ערב לילה. אכן טס, גם הורדות ישירות (filesonic כרגע).

יש איזה סיבה לעבור לבזק בהנחה וזה ממשיך לעבוד ככה..? כי אני לא ממש מעוניין לשלם על מודם 24.90 לחודש שנתיים (יש החזר כמובן). עם כל הכבוד ל'בלי התחייבות' ברגע שאני עוזב אותם לא מקבלים יותר החזר אז בפועל יש פה קנס יציאה של 600 ש"ח... לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתוני סנכרון מרשימים ביותר. תהנה. :xyxthumbs:

בהחלט, אני יושב כאן ליד המרכזיה ברעננה.

עשיתי עכשיו PowerNGN, גם 30 מגה. אני עם תשתית והאמת שעובד מעולה (למרות שקיבלתי המלצות לעבור לתשתית בזק):

1675213363.png

זה ככה כל פעם שאני בודק, בוקר צהריים ערב לילה. אכן טס, גם הורדות ישירות (filesonic כרגע).

יש איזה סיבה לעבור לבזק בהנחה וזה ממשיך לעבוד ככה..? כי אני לא ממש מעוניין לשלם על מודם 24.90 לחודש שנתיים (יש החזר כמובן). עם כל הכבוד ל'בלי התחייבות' ברגע שאני עוזב אותם לא מקבלים יותר החזר אז בפועל יש פה קנס יציאה של 600 ש"ח... לא מתאים.

אני מסכים איתך, התרגיל של עם הנתב-מודם, הוא מסריח. אם לא החזקת שנתיים, תאלץ להחזיר את ההפרש שנותר לנתב (25ש"ח 24X חודשים). נקווה שבאמת כחלון יוריד כבר את התשלום החודשי לקו Naked ADSL, אז זה יראה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע לומר לי אולי מדוע הבדיקה של PL לא עובדת לי באתר הזה? אולי איזשהי הגדרה בראוטר שמשפיעה על זה?

הוא מנסה לבדוק את הPL ואז אחרי 10 שניות בערך אומר: unable to test packet loss. לפי הבדיקות אני רואה שההבדל בין ADSL לעומת VDSL מבחינת הפינג הוא בערך 7-10MS (אני ב10 מגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי אותו דבר. קודם לפני שהתחלת לעשות בדיקה, קיבלת הודעה שחובה להתקין JAVA על מנת לעשות בדיקות. עכשיו לא קיבלתי את ההודעה וחשבתי שאולי שינו משהו, אבל נראה לי שלא שינו כלום. כי JAVA לא מותקנת אצלי וקיבלתי אותה שגיאה כמו אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...