בזק בינלאומי+PNGN+גיימר VDSL2@30Mb/s הגענו לנחלה ולמנוחה? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי+PNGN+גיימר VDSL2@30Mb/s הגענו לנחלה ולמנוחה?

LazyCat

Recommended Posts

ברור אבל זה עדיין קנס יציאה לכל דבר ועניין. מובן שכמו כל קנס יציאה הוא קטן ככל שתקופת ה(פסאודו) התחייבות קצרה יותר.

העניין שאצלי אני פותח חשבון לנסיון אצל כמה ספקים ותשתיות, עובד איזה שבוע במקביל עם כולם לראות מה רץ לי הכי טוב, ואז משאיר רק אחד.

הרי זה כל הקונספט של 'בלי התחייבות' - שכל אחד יעבוד עם מה שבאמת מתאים לו, ולא ייתקע עם משהו בגלל קנס כספי.

המודם של הוא ממש קנס כספי וזה גם ברור שזו בדיוק כוונתם - הרי ממתי מוכרים לך מודם..? מה יש לי לעשות עם מודם? אפילו אם נשארתי אצלם שנתיים כי היה לי טוב - מה לעזאזל אני עושה עם מודם כזה בבית?

כל הפואנטה של המודם הזה היא לייצר קנס יציאה ועדיין לעמוד במגבלות החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא ממש. נראה כמו 'צפיית העתיד' טיפוסית, הבנאדם די חולם בהקיץ.

בנוסף לכל מה שכבר ענו לו שם בתגובות, הדבר העיקרי שנראה לי שיפריע לממש את ה'חזון' הזה הוא העובדה שיותר מדי אנשים מעדיפים לכבות את המחשב שלהם כשהוא לא בשימוש, מה שימנע ממך למשל להגדיר עליו שרת אימייל, כי אז תפסיק לקבל אימיילים בלילה.. וגם כשהמחשב שלך לא תקין וכדומה. בכלל, עניין האמינות יגרום לזה שרוב האנשים יעדיפו עדיין לסמוך על חברות גדולות בתחזוקה של שירותים כאלה, ולא על עצמם - בדיוק כמו עכשיו.

אם כבר, השינוי העיקרי שרוחב הפס הסימטרי יכול לעשות לדעתי (מלבד העליה בשיתוף הקבצים, שזה מובן מאליו), הוא הפריחה של TOR ודומותיה, כלומר שיפור משמעותי באנונימיות ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך אנשים מרוצים מפינג 90 לגרמניה?

גם בתשתית הרגילה של כלל החברות מגיעים ל90 פינגים והרבה מתחת (80~70)

והבדל של 4 פינג (13-9) לארץ עם תשתית ה POWERNGN גם לא מעניין בעליל.

לסיכום,

בנתיים התשתית החדשה הזו היא סוג של סיפור עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נחלה ובטח לא מנוחה, שבוע וחצי עם השילוב (שבכותרת), שבוע ראשון הכל היה דבש (בכל שעות היום). עכשיו שוב הפינגים והמהירות לא יציבים.

נראה שבזב"ל לא מסוגלים לתת יציבות גם עם PNGN וגיימר. הצ'אנס האחרון שאני נותן להם הוא עד אחרי כניסת הכבל החדש פיזית לפעולה.

OFF

אציין לטובה את ה- Dlink 6470u של בזק, מוגדר כ- Bridge (ל- RT-N56U) ויציב כמו סלע, לא משנה מה אני מעמיס עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

גולשים שחווים גלישה לא יציבה ואינם מרוצים מחווית הגלישה,

אנא שלחו פרטים בהודעה פרטית או במייל שבחתימה שלי וציינו שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות בהן אתם ליד המחשב

לוטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שבדיקות PINGTEST באתרים למינהן + פרוטוקול ICMP מקבל תעדוף מאוד גבוהה אצל הספקיות כדי ליצור אשליה של מהירות וחיבור הרבה יותר מאשר הנמצא בפועל. אז קחו את כל הבדיקות הללו בהגבלות.

בכל מקרה, אני יושב על הPNGN ודווקא מרגיש חיבור משמעותית איכותי יותר, כאשר כמעט ואין השפעה על הפינגים בשעות היום. בלילה לעומת זאת אני עומד על בין 65-75 לגרמניה שהוא משמעתותית נמוך יותר מה90 שהיה עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hot + 012Smile לא גימר כבר שמונה שנים.. כרגע על חבילת 12MBIT

1689062889.png

1689064534.png

1689066042.png

מרוצה ממהירויות גלישה, חושד בחסימות טורנטים למרות שאני בסדר גמור באתרים כמו TL..

אגב, בינלאומי היו איטיים אחו-שרמוטה בMegaupload למשל, מהירויות כמו 20KB או 30.. (תוצאות אצל חברים, כשאצלי קיבלתי במקביל מהירויות מקסימליות או קרובות)..

מישהו עם בינלאומי מוכן לבדוק מידי פעם? (מישהו שמנוסה עם איטיות במגהאפלוד), האתר איטי במשך היום, כנראה בגלל שהטיימר ירד ל10 שניות.

אשמח אם מישהו יבדוק. ועוד משהו, האם כדאי לי להשאר ב012 במצב הנוכחי? או להתווכח על החסימות טורנטים שעשו לי?

אין לי חסימות פורטים בכלל, פשוט לא מצליח להתחבר להרבה טראקרים (מסוג הפאבליק), ומה שמוזר כל אחד עם שגיאה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...