בזק בינלאומי+PNGN+גיימר VDSL2@30Mb/s הגענו לנחלה ולמנוחה? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי+PNGN+גיימר VDSL2@30Mb/s הגענו לנחלה ולמנוחה?

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשלב הבא הם ישימו עוד ארונות תקשורת מאוד קרובים לבתים בשביל לגרום לכך שכולם יהיו במרחק ממוצע של 500 מטר כי יש היום הרבה שמעל זה.

אך עדיין לא FTTB.

התכנון של הוא להוסיף עוד MSAGים שיהיו בתצורה של FTTC בדיוק כמו היום רק לקרב לאלה שהארון רחוק מהם ועל המצב הנ"ל לעשות BONDING ע"י שיטת פאנטום עם ווקטורינג.

השלב האחר הוא פריסת סיב עד לאותו דירה/בית קרי FTTH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי אופטימי מידי סיב עד הבית, כבר עכשיו ערים שלמות לא מחוברות עוד לתשתית NGN.

מישהו יודע אולי אם הם יעבירו את כל הלקוחות שלהם לPngn אוטומטית, או שהם יקחו על זה תשלום נוסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר זאת לא כי אני חושב.

הוט כבר בשכונה שלי סיימה כמעט לפרוס, חוץ מכמה רחובות שהם גם עוד בדרך, כל יום אני רואה אותם פורסים במקומות שונים בשכונה.

והם סיימו כבר שכונות אחרות.

לגביי זה יקרה רק אחרי שחברת החשמל תיכנס מה שאומר בערך בQ3 של 2012.

לגביי הPWNGN זה הכוונה לניתוב דרך הכבל החדש, כולם יועברו לכבל החדש ברגע שהוא יופעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד עסקים ישלמו הון תועפות למהירות העלאה גבוהה ממה שהוט/בזק קבעו ללקוחות הפרטיים, לא נראה כאן קצב העלאה גבוה ללקוחות פרטיים (לפחות לא במחירים סבירים). זאת הסיבה שאנחנו תקועים על 1-1.5Mbps upstream.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה סיבה לעבור לבזק בהנחה וזה ממשיך לעבוד ככה..? כי אני לא ממש מעוניין לשלם על מודם 24.90 לחודש שנתיים (יש החזר כמובן). עם כל הכבוד ל'בלי התחייבות' ברגע שאני עוזב אותם לא מקבלים יותר החזר אז בפועל יש פה קנס יציאה של 600 ש"ח... לא מתאים.

תיקון טעות קטנה ... אם יש זיכוי, במקרה של התנתקות ה"קנס" יהיה רק מספר התשלומים שנותרו. לדוגמה, אם אתה עוזב לאחר שנה, אתה צריך לשלם 300 שח ולא 600 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...