איזה נגן היום נחשב לנגן עם האיכות סאונד הגבוהה ביותר היום - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן היום נחשב לנגן עם האיכות סאונד הגבוהה ביותר היום

natan805

Recommended Posts

חשבתי על הכל, תיהיה בטוח :)

את האייפוד רכשתי מסטוק ישן באמזון, זה דור 5.5 (האחרון שיצא לפני ה Video) בגרסאת U2 מיוחדת. הצבע נורא יפה לכן בחרתי אותו.

- סוללה חדשה (ובעלת יותר קיבולת) מ milliAmp. http://www.ipodjuice.com/video-ipod-battery-replacement-kit.htm

- אני מחליף את ההארד-דיסק הפנימי ומחליף בכרטיס Transcend 400x 32GB CF. צורך פחות אנרגיה, עמיד לזעוזעים ויותר מהיר.

- קבלים Silmic II של Elna. הם יהיו מובנים בתוך המכשיר, ככה שלא צריך LOD מיוחד (מוסיף גם לערך מכירה). את ה LOD אכין בעצמי גם כן.

- חוטים יהיו SPC 22/24AWG פשוטים (אבל טובים), לא הולך להוציא סתם על חוטי Silver.

יש לי גם כמה אייפודים תקולים שהזמנתי מאיביי. אני אבצע עליהם ניסיונות (או אפילו אתקן אותם!) לפני שאני עובר למכשיר האמיתי.

כרגע המגבר הוא cmoyBB והאוזניות יהיו ככל הנראה HD598. יש לי גם AKG's (K601 / K240 / K340) אבל אותם פחות אהבתי.

נכון שאלו לא ניידות, אבל אני פשוט אוהב Fullsize, ואני לא ממש שם על מה אנשים חושבים עלי באוטובוס :)

כרגע יש לי Soundmagic PL50 שמחובר ל 3GS. נחמד, אבל אני מצפה להרבה יותר בקרוב..

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קח בחשבון שאפל הארורים עושים ככל שביכולתם כדי למנוע פתיחה של מכשיר ע"י צד שלישי. אני מחזיק בעצמי כבעל ידיים טובות (לפחות בדברים הקשורים לאלקטרוניקה ומחשבים) ועדיין שברתי את המסך לאייפוד דור 5 שלי בניסיון להחליף . יש גם סיכוי לא רע שגם אם תצליח לפתוח אותו בלי לשבור שום דבר, הוא לא יסגר טוב (הקליפסים שתופסים אותו הולכים בקלות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האייפוד השחור-אדום בגרסה של U2 אני מכיר מזמן מאוד וגם כתוב עליו בביוגרפיה של ג'ובס (בונו וג'ובס היו חברים טובים).

האייפונים "נבנו" כדי שיפתחו. כל עקרון הפירוק שלהם מאוד קל. באייפודים, שם המעטפת עוטפת גם את המסך הפירוק דורש ידיים קצת יותר מיומנות מלשחרר כמה ברגים. אני מאמין וסומך שיש לך את היידיים והמחלצים (מה שדוחפים בחריץ כדי לפתוח את המכשיר) הפלסטיקיים הללו שמוכרים בגרושים באתרים הסינים.

המכשירים המקולקים הללו, מה מצבם? אם תצליח לתקן אותם ולסדר אותם כ-איימודים תוכל להתחרות בRED WINE בארץ... :lol:

אשמח אם תוכל לפרט על הקטע עם הקבלים. לאן אתה מחבר אותם? למה הם תורמים בכל הסיפור? האם הם נכנסים בחלל הריק שנוצר עקב החלפת ה-HDD לפלאש?

ומדריך תמיד מוברך ויכול להיות נהדר ויפה! אשמח לאחד שכזה, למרות שראיתי את ההליך הזה הרבה פעמים, כל פעם זה טכניקה מעט שונה ומעניינת בפני עצמה.

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפודים האלה יפים ושומרים יפה על הערך, לכן בחרתי בסוג הזה (אני לא שומע U2) :)

כן, יש לי שלל (אולי איזה 20, מכל מיני חלקים שקניתי) של הפותחנים הירוקים האלה. בתכלס, הם לא משהו! יש לי פותחן אחד כחול וקצת יותר רציני שקיבלתי מ Milliamp - הוא מספיק להרבה יותר פתיחות, לא שורט את המכשיר וגם לא מתעקם - http://www.ipodjuice.com/5th-gen-ipod-video-battery-replacement-tools-and-instructions.htm

(יש להם גם 10 שנים אחריות על הסוללה, עוד סיבה למה כדאי להשקיע קצת ולקנות ממקום מוכר)

עוד לא עשיתי Evaluation רציני לגבי המכשירים המקולקלים. לאחד מהם אין (דורש Reflow ל'ציפ של ה DAC/מגבר) ולשני יש מחבר טעינה דפוק (רכשתי מראש מחבר כזה SMD ואני אנסה להלחים אותו). וכן, הרעיון הוא לעשות איימודים מהם :)

הקבלים הם בדיוק כמו כל קבל סטנדרטי שנמצא במוצא של מכשיר אודיו והמטרה שלהם זה לסנן את ה DC שיוצא מהמוצא של ה DAC, שיכול להיות ברמות קטלניות למגבר / . באופן רגיל, בלתי אפשרי להכניס אותם לתוך המכשיר מכיוון שאין מקום, ולכן דוחפים אותם בד"כ לתוך המחבר של ה LOD, מה שגורם לכך שאיימוד "קונבציונלי" חייב מחבר LOD מיוחד עם הקבלים בפנים, מה שמייקר ומסבך את הסיפור (כאלו LODים נמכרים ב 80-100 דולר!).

קלעת בול! מכיוון שאני מחליף את ההארד-דיסק בכרטיס CF, ואני משתמש במתאם שהוא Low footprint, יש מספיק מקום בכדי לדחוס את הקבלים האלו פנימה. היותרון הוא שבמצב שכזה אין צורך לקנות LOD מיוחד, מה שמוזיל את העסק. יתרון נוסף זה שאפשר להשתמש בתחנות עגינה ללא כל חשש, מה שבלתי אפשרי באיימוד "רגיל".

ברגע שאתפנה לבצע את המוד, אני מבטיח לפרסם ושלבי פעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידרתי את הcx300 פחות או יותר ,פתחתי אותם והדבקתי את החוטים.

אבל שומעים פחות טוב ,אבל לא נורא.

אני חושב שהאוזניות הבאות שלי יהיו q350 אני רק מחפש עוד חוות דעת,שאלתי ב anythingbutipod וגם כן לא מכירים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...