איזה נגן היום נחשב לנגן עם האיכות סאונד הגבוהה ביותר היום - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן היום נחשב לנגן עם האיכות סאונד הגבוהה ביותר היום

natan805

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי שירים בקידוד flac אמרו לי שמוסיקה בקידוד flac נשמעת הרבה יותר יפה? זה נכון גם עם האוזניות שלי cx300 ?

הנגן שלי u10 לא תומך בקידוד הנ"ל האם יש עוד קידוד איכותי כמו flac שאולי אוכל לקדד את השירים הנ"ל לנגן שלי? ועם איזה תוכנה אתם ממליצים לי לקודד את השירים הנ"ל.

והאם הנגן c2 תומך בקבצי flac ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. אני בהחלט טוען שגם ברטיסי קול של מחשב אין שום הבדל. לפחות לא עבור אנשים עם "של מחשב".

אצל השאר, רוב האנשים מתחברים דגיטלית וה-DAC של כרטיס הקול בכלל לא בשימוש, אז...

לרוב פשוט "זורקים" את הכרטיס המובנה ומביאים DAC סטריאו איכותי, אבל אני יכול לספור על יד אחד (אולי 2) את מספר המשתמשים פה בפורום שבאמת ייהנו משדרוג שכזה ויבחינו בהבדלים.

בהקשר של נגנים - אני בספק שעם CX300 ניתן להבחין בהבדל כלשהו, ואם כן אז רק עם שמיעה באמת חדה.

על ה Hifiman אין בכלל על מה לדבר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם במבחן עיוור תצליח לזהות איזשהו הבדל בין "נגן MP3" ובין הסלולרי שלך, כך שאני לא מצליח לחשוב על סיבה הגיונית להסתובב עם שני מכשירים נפרדים.

אני יכול לומר לך שאני מרגיש הבדל גדול הIPOD דור 5 שלי לCOWON D2+ שלא לדבר על הנוקיה N86 שלי. הכל כמובן עם אזניות מתאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אם תעשה iMod לאייפוד דור 5 שלך, ה Cowon D2 שלך יאכל חצץ :)

אבל כן, בסופו של דבר צריך ציוד באותה הרמה ("צוואר בקבוק" מישהו?), כנראה שלא תוכל להבחין בהבדל עם CX300 ו HifiMan כמו שלא תוכל להבחין בהבדל עם HD800 ונגן של AIWA ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני כמעט משוכנע שה u10 יותר איכותי מהc2 בהרבה עם כל האוקולייזר המשוכלל שלו,ניסתי לכוון את שני האוקולייזרים לאמצע גם בu10 ועדיין ה u10 נשמע הרבה יותר נקי וברור,הc2 קצת צורם ולא משנה איך אני משחק באקולייזר הu10 מנצח,ולא בקצת.

אז אולי להיום הc2 נחשב לנגן האיכותי ביותר בסאונד אבל אם הוא היה מתמודד מול הנגנים בדור של ה u10 {כגון zvm clix2} כנראה שהוא היה יורד כמה רמות

מקווה מאד שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cx300

שמע ה U10 זה נשמע יותר טוב ,אחרי זמן רב שאני שומע בc2 אני חוזר שוב לשמוע בu10 ואז הc2 נשמע פחות איכותי.

אומנם אהבתי מאד את הטרבל של הc2 שהיה חסר בu10 אבל מבחינת צלילם זה הu10 נשמע טוב יותר.לך תדע אם לא מדובר באיזה אתר משוחד שנתן לc2 רמה גבוהה ביותר וכולם נגררים אחריו.

אני בכל אופן מאוכזב,אבל אולי יש עוד דברים באקולייזר שאני לא יודע?

כוונתי אותו ככה>

את האחרון בצד ימין נמצא על +6 ושינתי אותו ל 13khz

את השמאלי אחריו שזה כנראה המיד הורדתי ל -10 ושינתי אותו ל 3khz

את האמצעי שזה כנראה הטרבל נמצא על +6 ושיניתי אותו ל1.1khz

את השמאלי אחריו שזה כנראה הבאס הנמוך הורדתי ל -6 ושנתי ל220hz

ואת הבאס הכבד האחרון בצד שמאל נמצא על 0 ושנתי ל 80hz

ובכל ההגדרות המתקדמות כגון bbe+ לא נגעתי כי הם לא סיפקו אותי במשהו.

נראה שכוונתי את האקולייזר בסדר לשירים שקטים כמו הראל מויאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר שאני אמור לשמוע בו יותר גרוע עם נגן איכותי מאשר נגן פחות איכותי?

כי בנגן הקודם הנחשב לפחות איכותי אני שומע איתו פשוט מדהים.

ובc2 שנחשב לאיכותי ביותר אני שומע פחות טוב{או שאולי עוד לא התרגלתי}

ומה לגבי האקולייזר שציינתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי,זה אומר שצריך אוזניה יותר איכותית,דוגמא,Q350 האקולייזר מאוד רגיש בנגן,אז צריך לדעת מה לשנות,גם איכות הסאונד של קובץ שיר,מאוד חשוב בנגן,שאני שמעתי אותו בפעם הריאשונה,אני הרגשתי במיידי שזה נגן מיוחד באיכות שהוא נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מה שאתה אומר,אז זה מובן אם היו שומעים לפחות באותו איכות כמו ה u10 אבל למה בu10 אני שומע באיכות יותר גבוהה זה לא מובן לי

מה בגלל שהu10 פחות איכותי אז זה גורם להיפך?(לשמוע יותר טוב?)

ושמעתי שיש מגבר ל c2 זה משהו שאני מכוון אותו או שהוא אוטמטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...