איזה נגן היום נחשב לנגן עם האיכות סאונד הגבוהה ביותר היום - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן היום נחשב לנגן עם האיכות סאונד הגבוהה ביותר היום

natan805

Recommended Posts

נגן עם איכות סאונד גבוהה ביותר שיש היום לא משנה או 4 .

תציעו ואחשוב לחסוך בשבילו {תקציב לא מוגבל לבינתיים}.

יש לי את ה u10 שהיה נחשב בזמנו לבין הנגנים עם הסאונוד הטוב שיש ,עד היום אני נהנה מימנו וחשבתי לשדרג

אבל אני רוצה שינוי משמעותי ביותר.

יש לי גם את האוזניות cx300 שעלו לי 200 ש"ח והיום הם עולים 80 ש"ח אם תמליצו לי לשדרג גם אותם אז אשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בספק אם במבחן עיוור תצליח לזהות איזשהו הבדל בין "נגן MP3" ובין הסלולרי שלך, כך שאני לא מצליח לחשוב על סיבה הגיונית להסתובב עם שני מכשירים נפרדים.

שטויות.. יש הבדל עצום בין ה COWON I7 שלי ל SGS שלי, עם אותם ואותם קבצים... איך אתה אומר דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגנים סיגנון COWON,יש להם הגברה חזקה מאוד בתוך הנגן,לדעתי הם נישמעים יותר טוב

מכל פלאפון,גם שהם בלי איקוליזר,בגלל האיכות הנקי והטוב שיוצא מימנו,

לי יש עוד סיבות למה כן כדיי להפריד בין נגן לפלאפון,נתחיל מאחד שהכי חשוב לי,לפלאפון יש קרינה.

לצערי ולדעתי המון אנשים,לא מבדילים באיכות הסאונד בנגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי האם ישי כזה הבדל Cבין נגן COWON למשל לבין הנגן iriver u10 {שנחשב לנגן בעל איכות טובה}ששווה לשלם על זה הרבה כסף?

שמעתי על ה c2 וה j3{שכבר לא נמכר} דברים טובים בסאונד השאלה שוב עד כמה משמעותי לעומת ה iriver u10 שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה,הנגן חדש יחסי בשוק,אני לא רואה מצב הגיוני שהחברה תוריד אותו,

יש משווק בלעדי בארץ לחברה,תבדוק את זה עם חנות בבאג,לפי בדיקה ברשת,הוא לא נימכר בשום מקום בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. אני בהחלט טוען שגם ברטיסי קול של מחשב אין שום הבדל. לפחות לא עבור אנשים עם "של מחשב".

אצל השאר, רוב האנשים מתחברים דגיטלית וה-DAC של כרטיס הקול בכלל לא בשימוש, אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...