קניית טאבלט 1000-1500 שקל למשחקים בעיקר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית טאבלט 1000-1500 שקל למשחקים בעיקר

naamani3

Recommended Posts

אני רוצה לקנות טאבלט חדש למשפחה (לא אני, המשפחה קונה)

יש לי אחים קטנים והשימוש העיקרי הוא משחקים ואינטרנט, על מה אתם ממליצים? (אני מדגיש העיקר שהוא יריץ את כל המשחקים ויריץ אותם טוב וחלק)

התקציב הוא סביב 1500-1000 אבל דיי גמיש אם באמת יהיה שווה את המחיר

עד עכשיו שמעתי על החדש של

ה-Transformer Prime הבנתי שהוא הכי טוב אבל אני לא ממש מצליח למוצא איפה קונים אותו (כתוב שעולה 500 דולר שזה מחיר סביר)

בקיצור צריך המלצות על טובים ומקום קנייה אם אפשר

ועוד שאלה, לפי מה אני יודע איזה משחקים\אפליקציות יעלו על המכשיר? לפי מערכת ההפעלה? אשמח לקצת פירוט בנושא

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תוסיף שימוש ותקציב לכותרת. כדי לערוך את הכתורת לחץ על "עריכה" ושם מעל שדה ההודעה יש שדה לכותרת.

קונה רק מהארץ או שאפשר גם מחו"ל?

הטרנספורמר פריים הושק ממש לאחרונה. ניתן להשיגו באמזון (32GB) בעבור 499$ (שהם כ-1900 ש"ח). הם לא שולחים לארץ ולכן תיאלץ להשתמש בחברת שליחויות (כמו MUSTOP). כמו כן יש להתחשב גם בכך שתצטרך לשלם מע"מ. זהו אכן הטאבלט החזק והטוב בסביבה, המכיל את שבב ה-Tegra 3 של nVidia המכונה גם Kal-El, ובצדק. בארץ לא ראיתי שהוא זמין לרכישה.

זה תקציב קצת דחוק בעבור טאבלט, אתה יכול לקחת Archos 101 G9 (החל מ-1700 ש"ח) או Archos 80 G9 (החל מ-1400 ש"ח)שנבדלים זה מזה בגודל המסך (10.1"/8").

יותר יקרים יש את ה- A S US Transformer (לא להתבלבל עם הטרנספורמר פריים החדש, זה הדגם הקודם) (החל מ-1900 ש"ח) ואת ה- Motorola XOOM (החל מ-2200 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות בארץ

והדבר הכי חשוב זה שהטאבלט יעלה את כל המשחקים ויריץ אותם כמו שצריך בלי תקיעות והכל כי כמו שאמרתי זה השימוש העיקרי בו, משחקים ואינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטאבלטים שהצעתי יתאימו, יש לכולם שבב Tegra2 כפול שיריץ את העסק.

הטרנסםורמר מוצלח במיוחד משום שניתן לקנות לו מקלדת+סוללה נוספת כמעין תחנת עגינה, מה שמאוד מקל על השימוש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אבל אין עוד טאבלטים?

במידה ואני יכול להביא מארה"ב יש שינוי בהמלצות? יש אחרים שכדאי להסתכל עליהם? (בתחום של 1000-1500 שקל כמובן)

ובנוגע למשחקים אפשר קצת פירוט?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הקינדל פייר של אמזון, ב-200$, הוא עוצמתי למדי, אם כי הוא מריץ גרסא מעוותת של אנדרואיד, שמגיעה ללא המרקט המקורי של גוגל (אאל"ט), אבל יש את המרקט של אמזון, שקטן משמעותית מזה של גוגל.

בתקציב שלך אין עוד טאבלטים :-X אם אתה רוצה לחרוג-

יש לך את ה- iPad של אפל (החל מ-2100 ש"ח)

אולי מחו"ל (המחירים לא כוללים משלוח ומע"מ שאולי תיאלץ לשלם):

Archos 80 G9:

16GB (החל מ-£180 שהם כ- 1100 ש"ח)

250GB (החל מ-£220 שהם כ- 1300 ש"ח)

:A sus Transformer

16GBת בלי מקלדת (החל מ-£330 שהם כ- 1950 ש"ח).

יש גם דגם עם 32GB זיכרון או דגם עם מקלדת, אך הם יקרים יותר.

:Motorola Xoom:

8.2 אינצ' (החל מ-£290 שהם כ- 1700 ש"ח)

10.1 אינצ' (החל מ-£315 שהם כ- 1850 ש"ח)

Apple iPad:

דגמים שונים החל מ- £360 שהם כ- 2200 ש"ח

Samsung GALAXY Tab 10.1:

16GB (החל מ-£400 שהם כ- 2350 ש"ח)

כמו שאתה רואה, קנייה מחו"ל במקרה הז\ה לא כל כך משתלמת, במיוחד אם אתה מחשיב את עלויות המשלוח והמע"מ שאולי תצטרך לשלם.

איזה פירוט אתה רוצה לגבי המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני יהיה בחול (ארהב) עוד כמה חודשים אז אני רוצה לבדוק אם יש הבדלים משמעותיים ששווים את ההמתנה

בקשר למשחקים- איך עובד כל הקטע של המשחקים ואיך אני יודע שאם אני קונה מסויים יהיו לו הרבה משחקים ואת כל המשחקים החדשים (כמו שאמרתי השימוש העיקרי זה לאחים שלי ומה שמעניין אותם זה פרוייט נינג'ה וטמפל ראן נכון לעכשיו)

לפי מה שאני יודע זה לפי מערכת ההפעלה (אנדרואיד או אפל) אבל אני לא ממש מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני יהיה בחול (ארהב) עוד כמה חודשים אז אני רוצה לבדוק אם יש הבדלים משמעותיים ששווים את ההמתנה

בקשר למשחקים- איך עובד כל הקטע של המשחקים ואיך אני יודע שאם אני קונה טאבלט מסויים יהיו לו הרבה משחקים ואת כל המשחקים החדשים (כמו שאמרתי השימוש העיקרי זה לאחים שלי ומה שמעניין אותם זה פרוייט נינג'ה וטמפל ראן נכון לעכשיו)

לפי מה שאני יודע זה לפי מערכת ההפעלה (אנדרואיד או אפל) אבל אני לא ממש מבין

לכל מערכת הפעלה משחקים וחנות אפליקציות משלה. אתה יכול להתרשם מהמבחר של אנדרואיד (שכל הטאבלטים למעט אייפד מריצים) כאן:

https://market.android.com/apps/GAME?feature=top-nav

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ה-Transformer Prime לא תומך ב-3G או משהו כזה ואם אני קונה אותו אני לא יוכל לגלוש באינרנט אלא רק דרך ה-WIFI, זה נכון?

יש הבדל אם אני קונה אותו בארץ או בחול? אם אני אקנה בארץ אני יוכל לגלוש או שזה לא משנה? ואם אני מביא אותו מחול אני יוכל לעשות עסקה מסויימת עם חברת אורנג' (כל מפעילה סלולרית לא משנה איזה) או משהו כזה? או שהמכשיר פשוט לא תומך בטכנולוגיה?

ועוד שאלה דרך אגב- אני יוכל לפרוץ את המכשיר ולהוריד דברים בחינם נכון? לא יהיו עם זה בעיות?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של TRANSFORMER בוא אני אתן לך כמה דעות שליליות עליו ועל כל הטאבלטים :

• עוד לא נתקלתי בטאבלט שרואים בו בצורה טובה תחת אור חזק , אם זה שמש או אפילו תאורה חזקה
  • בתור בעלים לשעבר של טרנספורמר , מה שחרא באנדרואיד בשלב זה - שאין תאימות מלאה, צריך להתקין משחקים שתואמים TEGRA , או תואמים TABLET , וזה לא קל למצוא ! לא קל בכלל ! ההפך דורש הרבה מאוד אבל הרבה מאוד סבלנות ! וזמן ! - זה אמור להיפתר בANDROID 4.0 (ICS)
  • 3G הוא כמעט הכרחי , אומנם יש פתרונות כמו להפוך את הפלאפון לAP, או לקנות ראטור 3G נייד ב300 ש"ח, אבל בדיעבד היה חסר לי לא פעם 3G !

אם הנקודות למעלה לא מפריעות לך אז הייתי ממליץ לך קודם כל ללכת על 2 3G , וזה בגלל הנקודה השנייה שלא מתרחשת בו !

מעבר לכך הטרנספורמר מגניב , הוא קצת "גדול" כי הוא מותאם למקלדת , שהיא בפני עצמה מגניבה !!!!

אם אין לך צורך במקלדת הייתי קופץ או על הSONY החדש או על הSAMSUNG עם 3G.

אה ומבחינת "סים" - פשוט קונים מהחברת סלולאר שלך סים נוסף עם אותו מספר שיש לך בסמארטפון, לדוגמא אם יש לך חבילה של 1GB או ללא הגבלה וכו' - למה לקנות קו נוסף כשאפשר לנצל את אותה חבילה בשני מכשירים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של TRANSFORMER בוא אני אתן לך כמה דעות שליליות עליו ועל כל הטאבלטים :

• עוד לא נתקלתי בטאבלט שרואים בו בצורה טובה תחת אור חזק , אם זה שמש או אפילו תאורה חזקה
  • בתור בעלים לשעבר של טרנספורמר , מה שחרא באנדרואיד בשלב זה - שאין תאימות מלאה, צריך להתקין משחקים שתואמים TEGRA , או תואמים TABLET , וזה לא קל למצוא ! לא קל בכלל ! ההפך דורש הרבה מאוד אבל הרבה מאוד סבלנות ! וזמן ! - זה אמור להיפתר בANDROID 4.0 (ICS)
  • 3G הוא כמעט הכרחי , אומנם יש פתרונות כמו להפוך את הפלאפון לAP, או לקנות ראטור 3G נייד ב300 ש"ח, אבל בדיעבד היה חסר לי לא פעם 3G !

אם הנקודות למעלה לא מפריעות לך אז הייתי ממליץ לך קודם כל ללכת על 2 3G , וזה בגלל הנקודה השנייה שלא מתרחשת בו !

מעבר לכך הטרנספורמר מגניב , הוא קצת "גדול" כי הוא מותאם למקלדת , שהיא בפני עצמה מגניבה !!!!

אם אין לך צורך במקלדת הייתי קופץ או על הSONY החדש או על הSAMSUNG עם 3G.

אה ומבחינת "סים" - פשוט קונים מהחברת סלולאר שלך סים נוסף עם אותו מספר שיש לך בסמארטפון, לדוגמא אם יש לך חבילה של 1GB או ללא הגבלה וכו' - למה לקנות קו נוסף כשאפשר לנצל את אותה חבילה בשני מכשירים ???

או קיי הבנתי הרבה דברים אבל יש לי כמה שאלות

אתה מתכוון ל TRANSFORMER החדש? איך יכול להיות שהיה לך אותו אם הוא רק עכשיו יצא?

כמה עולה IPAD2 ? יש הבדל משמעותי במחיר? בקשר למקלדת אני לא מתכוון לקנות אותה זה לא נורא...

ולא הבנתי למה אתה מתכוון עם הסים, אין לי סמארטפון בבית (דיי בגלל זה אנחנו קונים טאבלט), לטאבלט יש כניסה של סים? הוא יכול לשמש גם כפלאפון (לפי מה שהבנתי הוא לא יכול) אם אני מביא מכשיר מחול (שתומך ב-3G) יהיה לי בעיה מבחינת ה-3G? אני צריך ללכת ולסגור עיסקה עם מפעילה סלולארית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0. בבקשה אל תצטט תגובה מעליך.

1. יש את הטרנספורמר פריים החדש, ואת הטרנספורמר הקודם (אליו גם קישרתי באחת מהודעותיי).

2. קישרתי לך לאייפאד 2.

3. לרוב הטאבלטים יש גרסא עם חריץ ל-SIM וגרסא בלי. להשתמש בטאבלט כטלפון זה לא פרקטי, אבל משתמשים בגלישה סלולרית. כמו שיש במחשב, יש קצת שונה- סלולרי שמבוסס על אנטנות סלולריות. טאבלט יכול לקבל או מרשת אללחוטית (Wi-Fi) או מרשת סלולרית. כדי להנות מרשת סלולרית, צריך לעשות חבילת גלישה אצל המפעילה הסלולרית, גלישה ללא חבילה שכזו תעלה ממון רב (מאוד).

אם אתם מתכננים להשתמש בטאבלט רק בבית ויש לכם אלחוטית, אין צורך בדגם עם 3G (שבדרך כלל יקר יותר). אם אין לכם אלחוטית- זה זמן טוב לעשות :lol:.

כאשר אתה קונה מכשיר עם קישורית סלולרית, תוודא שהוא SIM Free או Unlocked, כל מכשיר כזה יתאים לארץ.

טרנספורמר אכן אין אפשרות לאינטרנט סלולרי.

4. באנדרואיד (כל המכשירים פרט לאייפאד) אין דבר כזה פריצה. הכל פתוח מראש, בניגוד לאפל שאוהבת לנעול ולהגביל כמה שאפשר. אפליקציות בחינם... יש הרבה חינמיות, מעבר לזה לא תשמע בפורום הזה, אסור לדבר בפורום על דברים כאלו. אם טרם קראת את חוקי הפורום, אנא עשה כן.

digitalseeker, לא הסוני, לא הסמסונג ולא האייפאד נכנסים לתקציב המקורי של פותח הדיון. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...