בדיקת ip במסלול גיימר - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת ip במסלול גיימר

Psy

Recommended Posts

שלום לוטם,

אני אשאל אותך את אותה השאלה -

עד היום קיבלתי את ה- GW עם הכתובת 212.179.37.1 (ברוב הפעמים), וגם את 212.179.160.203 ואת 212.179.1.203.

גיליתי דפוס מעניין - למשל ב- 31.168.160 מקבלים רק את 212.179.37.1, ב- 31.168.177 מקבלים את 212.179.1.203 וכדומה.

כאמור, האם ה- GW הנ"ל הם גיימר גם כן? או שיש בעיה עם הגיימר בחלק מה- IP של בינלאומי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ה GATEWAY :

109.67.184.1

תודה על העזרה.

לנציג בינ"ל שהגיב כאן - תודה על העצה אבל החברה שלכם ניסתה כבר לשקר אותי מספר פעמים כך שאני לא הכי סומך על מה שהנציגים שלכם אומרים לי.

דרור, אם ה- GW זה כמו כתובת ה- IP שלך רק עם 1 בסוף, אתה ככל הנראה לא על . אני מציע לך לבדוק את המקרה הספציפי שלך מול הנציג הטכני בצ'ט. שם נתקלתי בנציגים מצויינים שהצליחו לעזור כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבזק בינלאומי שינו את הפול? נתקלתי ב2 ראוטרים שונים שהיה צריך לבצע להם ריסט כי הרשת לא הגיבה, אחרי ביצוע כמה ריסטים תמיד הופיע בסוף הכתובת 141.41 מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם באמת שיניתם את הכתובות, כי היה צורך להפעיל את הראוטרים מחדש.

ואגב כתובות, לפי מה נקבעת הכתובת? יש איזורים מסויימים שהכתובת תחזיר את אותו המספר - למשל XXX.XXX.123.XXX או שאצל כולם זה באופן אקראי בלי קשר לאיזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הgateway שלך הוא 212.179.37.1 אז אתה על גיימר

בדקתי קצת את העניין, אאצל 4 אנשים אחרים שהם על בזק+בזק בינלאומי בהגדרות ראוטר מופיע אותו gw והם לא על גיימר

לעומת זאת אצלי, בהגדרות ראוטר אם אני בתפריט הראשי - device info הdefult gw מופיע ppp0 ורק כשאני לוחץ על route בdestination מופיע לי 212.179.37.1, לעומת אצל האחרים שהוא מופיע גם שם וגם במסך הראשי של ההגדרות ראוטר תחת defult gw

אז מה הסיפור בעצם? אולי לא הבנתי נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה השגת את גרסת הקשוחה 2.54 ל- 6740U ?

טלפון זריז ל 166 והם ישדרגו אותך בשמחה. אין קושחה שמסבה לי נחת עם ה 6740 (לבינתיים מתפקד גם כנתב, וככל הנראה שמכאן כל הבעיות). uPNP קורס אחת ליום ומשום מה יותר מ 15 חיבורים בקליינט היוזנט גורמים לו לקפוא לחלוטין לאחר זמן קצר יחסית (אין גישה לממשק או לרשת באופן כללי).

נוסו הקושחות 2.41, 2.54 ו 2.53.2 (איתה הנתב הגיע). מאחר והנתב שלך מוגדר כמודם ולבינתיים הכל נראה כמו שצריך, לא חושב שיש לך טעם לנסות לשדרג/לשנמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אין סיבה שתהיה, כל עוד הוא מתפקד כמודם בלבד, ללא DHCP/Firewall/WiFi...

החבר'ה בבזק די בונקרים, ביקשתי מהם שיישלחו לי את הקבצים הבינאריים של הקושחות, במקום שאשגע אותם כל איזה ככה ואבקש שישדרגו/ישנמכו לקושחה אחרת, אבל לטענתם אין באפשרותם לעשות זאת. חבל.

כעת, ככל הנראה בגלל שנמאס להם שמשגעים אותם בטלפון, הם מוכנים לשנמך ל 2.41 ולשדרג ל 2.54 בלבד. ללא גרסאות ביניים. 2.54 מוגדרת כנסיונית, ד.א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אין סיבה שתהיה, כל עוד הוא מתפקד כמודם בלבד, ללא DHCP/Firewall/WiFi...

החבר'ה בבזק די בונקרים, ביקשתי מהם שיישלחו לי את הקבצים הבינאריים של הקושחות, במקום שאשגע אותם כל איזה ככה ואבקש שישדרגו/ישנמכו לקושחה אחרת, אבל לטענתם אין באפשרותם לעשות זאת. חבל.

כעת, ככל הנראה בגלל שנמאס להם שמשגעים אותם בטלפון, הם מוכנים לשנמך ל 2.41 ולשדרג ל 2.54 בלבד. ללא גרסאות ביניים. 2.54 מוגדרת כנסיונית, ד.א.

אז תהיה להם בעיה איתי, אני לא מוכן שתהיה להם גישה לנתב שלי (חסמתי את האפשרות). בכל מקרה בנתיים אני לא אשדרג, בנוסף הבנתי שניתן לפנות ל- Dlink (לא דרך הפורום) ולקבל מהם את קבצי הקשוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, ניתן לעשות זאת דרך router/tr69cfg.html (למי שמעוניין).

בד"כ החבר'ה בפורומים של דילינק ייזרקו אותך בחזרה לבזק, אבל כן ניתן להשיג את 2.54 כקובץ בינארי, היא היחידה אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר עם הוט בטריפל C על 12MB, ולאחרונה בגלל בעיות החלטתי לחפש בית חדש.

התקשרתי אתמול לבב"ל כדי לעשות מנוי ל12MB + גיימר ולאחר מיקוח קצר קיבלתי מחיר של 50 ש"ח על החבילה.

כשהנציגה חזרה על מה שסיכמנו, במקום 'גיימר' היא הכניסה 'כבל תת-ימי' ("זה בדיוק אותו הדבר...").

בתגובה אמרתי לה שאני יודע שהכבל עדיין לא זמין לקהל הרחב ומה שמשווק זה בעצם תיעדוף\ניסוי -אבל היא בשלה.

הייתי בעבודה ולא יכלתי להתווכח איתה יותר, אז הסכמתי.

היום התחברתי (מודם של הוט SBV5121) וגיליתי שהIP שלי הוא: *.84.108.7.

לפי מה שקראתי בפורום, אמור להתחיל ב212.179 ותיעדוף של הכבל זה 31.108.

עבדו עלי? 50 ש"ח על מסלול רגיל... :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

ובכדי שאנשים לא יתבלבלו -

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם Default Gateway של 212.179.37.1 = יש , יש PowerNGN. :cool2:

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם DG של 31.168 = אין , יש PNGN. ;)

כתובת IP חיצונית של כל דבר אחר עם DG של 212.179.37.1 = יש , אין PNGN. :-\

כתובת IP חיצונית של כל דבר אחר עם DG של (חכו לזה...) כל דבר אחר = אין , אין PNGN. :(

אין לך חייגן נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...