AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 73 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:nono: לפי דעתי הבדיקה שלהם לא נכונה כרטיס וחלקי מחשב צריך ליבדוק בתוך המארז ובזמן עבודה כי לפי הטמפרטורה שלהם במצב שאף אחד לא ישתמש בוא הכרטסים חמים וזה בלי מאמץ אז מה היה הטמפרטורה בתוך מארז סגור ועוד בזמן מאמץ לזה אין להם תשובה סתם בדיקה מיותרת חובבנית שלא אומרת כלום

אני אוהב את הבחור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono: לפי דעתי הבדיקה שלהם לא נכונה כרטיס וחלקי מחשב צריך ליבדוק בתוך המארז ובזמן עבודה כי לפי הטמפרטורה שלהם במצב שאף אחד לא ישתמש בוא הכרטסים חמים וזה בלי מאמץ אז מה היה הטמפרטורה בתוך מארז סגור ועוד בזמן מאמץ לזה אין להם תשובה סתם בדיקה מיותרת חובבנית שלא אומרת כלום

הבדיקה אומרת שהקירור יכול לעמוד בעומס של כזה חום .. אם אתה לא תשים אותו במארז איכותי עם טוב שיפגע ביכולת של הקירור לקרר זה כבר בעיה שלך .. לא שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss: אני ממש לא מסכים אם מה שאתה אומר אפילו במארז הכי טוב וסרקולצית אוויר מעולה יש אפשרות לעליה נוספת של 5 10 מעלות כי הקרור של הכרטיס לוקח אוור שבתוך המארז שהוא יותר חם ולא אוור נקיו וקר מבחוץ ולזה אין פתרון
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוליי רק ל 5% ואפלו פחות יש מארז פתוח רוב האנשים אין מושג על דברים כאלה ולמי שיש לא כולם מוכנים לקחת סיכון של חלקי מחשב חסופים לנזק ואבק בלי הגנה אז אני לא מדבר שטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: זה שASUS מוכרים אתו ב 1600$ 1000$ יותר מכרטסים הכי טובים בשוק רק בגלל הקירור מים לא עושה אתו לכרטיס יותר טוב ומשתלם זה לאאאאאאאאאאאא זה רק לפריירים שלא מבנים כלום חוץ מלבזבז כסף אפולו שאין מספיק יש 36 תשלומים ופקיד בנק יחסית רגוע אז אן להם בעיה לעשות כזה כרטיס ובארץ הוא יעלה 1600$X4 +17%+ רווח תעשו חשבון כמה זה לפי חשבון שלי יקררררררררר בטרוף ובעניין לעשות עניים של כלב זה לא מספיק צריך עניים גדלות כמו של (המבין יבין) מהפחד הם יתנו לך כרטיס בחינם חזקקקקקקקקקקק אחד הגדולים שיש
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: קבלו סרטון מבחן מעניין של

עוד מבחן לגרסה החדשה של AMD

פורסם ב-25 בינו 2013

Performance Highlights of the CATALYST 13.1 Driver

10%-15% more performance in 3 in most cases

More than 20% in certain missions and sequences (Comrades)

Up to 7% more performance in Metro 2033

Up to 10% more performance in DIRT Showdown

Up to 8% more performance in Sleeping Dogs

Up to 12% more performance in Civilization V

Up to 10% more performance in StarCraft II

Up to 8% more performance in Sniper Elite: V2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...