משולחנו של לנדאו - חשמל כשר לכלל ישראל. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משולחנו של לנדאו - חשמל כשר לכלל ישראל.

ALÞHA

Recommended Posts

רק בשביל הכיף שלחתי עכשיו מכתב למייל של לנדאו כפי שהוא מפורסם באתר הכנסת... מעניין לראות אם תגיע בכלל תשובה

בכל מקרה, מעניין לראות את המחאה החברתית שתקום אם החוק הזה יעבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לנו ממשלה שמאלנית - מרכז. ממשלת ימין לא הייתה לנו כבר כמה שנים..

לא יודע מה נקודת המבט שלך, בסטנדרטים של שאר מדינות המערב (אני מקווה שאתה רוצה להשוות עצמך אליהן ולא למצרים) הממשלה שלנו היא ימנית-לאומנית-דתית.

מבין 29+7 חברי הממשלה (שרים וסגני שרים) 7 הם חרדים ועוד 7 שייכים למפלגות ימניות-לאומיות מובהקות (הבית היהודי וישראל ביתנו), לפחות חצי משרי הליכוד שייכים לקצה הימני של המפלגה.

כנראה שלא סתם סרקוזי, מרקל ואובמה חושבים שהממשלה בישראל ימנית-קיצונית.

אתה יכול להתווכח על הנקודה הזאת, אבל אתה תהיה בעמדת מיעוט רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב לפי דעתי צריכים לעשות חשמל לנשים וחשמל לגברים תחנת כח אחת לנשים ואחת לגברים.

עוד משהו הנשים בערוץ 1,2 צריכות ללכת צנוע,ללבוש שאל וליהיות כמו נשות הטליבן.

עוד רעיון לחוק,גם חברות האינטרנט והסלולר צריכים משגיח כשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר בדברים.

יש לנו ממשלה שמאלנית - מרכז. ממשלת ימין לא הייתה לנו כבר כמה שנים..

מהלך כזה מצד אחד יזרים כסף לרבנים האוכלי חינם מצד שני יתן כסף לערבים.

מספיק שאני צריך לכלכל את האוכלי חינם האלה. מעולם לא ביקשתי שמישהו יתפלל לשלומי, פעם ארחונה שבדקתי אמונה לא עוצרת כדור מקאלץ'. עכשיו אני גם צריך לשלם על החשמל שלהם. קשה להם? שיקימו מדינה קטנה משלהם ומצידי שישרפו.

החוק הזה עובר ואני אישית שורף את דגל ישראל

בוא נעשה סדר בדברים.

יש לנו ממשלה ימנית לאומנית דתית נטו. יש כאלה שבעולם שלהם גם לנדאו וגם בגין וגם ליברמן הם שמאלנים והזבל של הגבעות הם אנשי מרכז מתונים.

מה הקשר לערבים? לא ברור. אבל תמיד אפשר להשחיל מלה כזו כדי לנסות לעורר רגשות "אנטי". הכוונה לתת פרנסה לדרוזים יוצאי כי בחברת החשמל, במיוחד במערכות בקרה ושליטה, כרוכים גם שיקולים בטחוניים. או לפחות צריכים להיות כאלה. לרבנים שיקבלו ג'ובים שם בטוח שזה יכניס כסף והרבה.

מה הקשר לתשלומים לחשמל שלהם? החשמל של כולם.

מענין מה ניתן לומר על מי שישרוף את הדגל אם משהו לא מוצא חן בעיניו , מבחינת נאמנות למדינה והזדהות עם המדינה. אני מבין את נקודת ההשקפה של אלה ששרפו מכוניות משטרה בואדי ערה או תקפו שוטרים במאה שערים כי הרי ממילא הם מצהירים על התנגדותם לקיום המדינה. אבל מי שבאמת איכפת לו מהמדינה לא שורף הדגל ויורד מהארץ (וגם לא תוקף חיילים או שוטרים ושורף מבצעי של הצבא) אלא מנסה לקדם רעיון בדרך דמוקרטית ולהביא אנשים בבחירות שיצביעו למי שלא ימכור את המדינה לחרדים. אם בכלל אפשר מצב כזה.

(נדמה לי שכבר היתה "מפלגה" שקיבלה יותר קולות אבל לא הצליחה להרכיב גועליציה בשל חוסר יכולת להתפשר על דרישות החרדים, או לפחות ברמה הדקלרטיבית זו היתה העילה)

לפי מה שהתפרסם המהלך הזה מתפתח ומתגבש במחשכים כבר כשנתיים בממשלה הזו !

מה מפריע לך שהתחשבו ברגשות החילונים?

.................ככה שזאת כפיה דתית מדרגה ראשונה, מה גם שהחרדים הם מיעוט יחסי לחילונים.

ואם היית רציני בתגובה שלך הרי שהחשיבה שלך מעוותת ברמה כזאת שאני לא מסוגל להבין אותה.

הייתי מאד (ר)ציני. אבל תבין שלפי התפיסה הדתית-חרדית לחילונים אין רגשות ואין ערכים.

לא ברור? במיוחד מהמשך השורה? אבל היה סמוך ובטוח שתמצא מי שיטען בדיוק כך ויהיה רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב לפי דעתי צריכים לעשות חשמל לנשים וחשמל לגברים תחנת כח אחת לנשים ואחת לגברים.

עוד משהו הנשים בערוץ 1,2 צריכות ללכת צנוע,ללבוש שאל וליהיות כמו נשות הטליבן.

עוד רעיון לחוק,גם חברות האינטרנט והסלולר צריכים משגיח כשרות.

האם חשמל לטעינת ויברטור זה של נשים או של גברים, כי חובת הגבר לדאוג שאשתו תהיה מסופקת, ואיך יפקחו מי משתמש/ת בשביל מה? האם יקבעו שעות נפרדות לשימוש בחשמל להארת בית הכנסת כי רק לגברים חובת התפילה, וכיצד יחליטו על כשרות החשמל המשמש לאור לצורך קריאת שמע של שחרית? והאם יש עבירה שדינה מוות בסקילה אם גבר משתמש בחשמל בעת אמירת "ברוך שלא עשאני אשה" כאשר האשה כבר השתמשה בו כדי לומר בהכנעה "ברוך שעשאני כרצונו"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שיש מי שירצה לקדם גם דברים כאלה. רק צריך להמתין ולהמשיך לבחור במפלגות המתאימות.

ולמנהל הפורום: כתבתי הפוסט הראשון בשעה שכבר הציבו אחד אחר באותו הנושא. אפשר לסגור כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שרק עכשיו חשבתי עליו - מה יקרה לצביעות הגדולה של הדת "הדלקתי לפני כניסת שבת, אז מותר לי להשתמש בזה במהלך השבת כי אלוהים ראה שהדלקתי את זה בשישי ולא בשבת, כשאסור."

אז חוזרים אחורה בזמן לתקופה שלא היה חשמל.. ומה יקרה לשעוני השבת למיניהם?

מה בנוגע לתאורה בסיסית? ימציאו נר על בטריות כי אסור להדליק אש בשבת?

והמחמם אוכל שעובד כי תיכנתו לפני כניסת השבת שיעבוד בשבת בצהריים? איך הוא יעבוד? סוללות?

ופלאפונים? קווי תקשורת? מה קורה אם תפרוץ מלחמה בשבת? איך נוכל לדעת את זה? האיראנים ישלחו לכולנו יונת דואר לפני?

עצוב שיש אנשים שחושבים שלחוק הזה יש יתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אם אתה (וחלק כאן ) כותב זאת ברצינות אז :screwy: .

אין כאן דברים רציניים שנכתבים (רק שפיכת רפש בכלליות על דת/דתים ) שיתן לי להגיב ענייני ומדוייק על החוק (לא שאני דווקא כבעד ) .. הרי החוק נובע בשביל מניעת גנרטורים כסכנה (חלקם מהחרדים שמשתמשים בשבתות וחגים ) -אין קשר שיופסק החשמל לגמרי :bash: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...