משולחנו של לנדאו - חשמל כשר לכלל ישראל. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משולחנו של לנדאו - חשמל כשר לכלל ישראל.

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הבעיה?

מה מפריע לך שקצת יתחשבו ברגשות אנשים דתיים, שהם יהודים טובים מלאי ערכים אמיתיים לא כמו החילונים שכולם שטופי זימה ותרבותם של מתיוונים מהרסי העם?

יש לנו ממשלה ימנית לאומית המבטאת את ערכי הציונות וממשיכה דרכם של מקימי המדינה שגם הם היו בעד הכפיה הדתית המובהקת וטיפוח שלטון מי שמינו את עצמם למייצגי היהדות. אז מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר בדברים.

יש לנו ממשלה שמאלנית - מרכז. ממשלת ימין לא הייתה לנו כבר כמה שנים..

מהלך כזה מצד אחד יזרים כסף לרבנים האוכלי חינם מצד שני יתן כסף לערבים.

מספיק שאני צריך לכלכל את האוכלי חינם האלה. מעולם לא ביקשתי שמישהו יתפלל לשלומי, פעם ארחונה שבדקתי אמונה לא עוצרת כדור מקאלץ'. עכשיו אני גם צריך לשלם על החשמל שלהם. קשה להם? שיקימו מדינה קטנה משלהם ומצידי שישרפו.

החוק הזה עובר ואני אישית שורף את דגל ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי כולם ילכו בלבוש צנועה וכולם היו חייבים להתפלל 3 פעמים ביום לפי חוק וימכרו רק כשר ויכו אנשים שמפרים את כללי הדת ואולי יסכלו אותם באבנים

בקיצור בואו נהיה אירן 2 למה לא?

טוב שאנשים אפלים כאלה חיים בבידוד באפלה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

מה מפריע לך שקצת יתחשבו ברגשות אנשים דתיים, שהם יהודים טובים מלאי ערכים אמיתיים לא כמו החילונים שכולם שטופי זימה ותרבותם של מתיוונים מהרסי העם?

יש לנו ממשלה ימנית לאומית המבטאת את ערכי הציונות וממשיכה דרכם של מקימי המדינה שגם הם היו בעד הכפיה הדתית המובהקת וטיפוח שלטון מי שמינו את עצמם למייצגי היהדות. אז מה הבעיה?

מה מפריע לך שהתחשבו ברגשות החילונים?

זה כמו שיש לך כיתה של בנים עם בת אחת ביום קיץ שרבי ולבחורה קר והיא לא רוצה לפתוח את המזגן.

היא יכולה להביא ז'קט מהבית, בעוד הבנים לא יכולים להיות בלי חולצה או עם מעיל קרח עליהם או לא יודע מה.

חרדי לא חייב להדליק אור ולהשתמש בחשמל בשבת, אבל במצב הזה, לא תהיה בכלל לחילוני אפשרות להשתמש, אלא אם כן הוא מביא גנרטור או קונה סטוק של תפוחי אדמה.

ככה שזאת כפיה דתית מדרגה ראשונה, מה גם שהחרדים הם מיעוט יחסי לחילונים.

ואם היית רציני בתגובה שלך הרי שהחשיבה שלך מעוותת ברמה כזאת שאני לא מסוגל להבין אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנדאו גאון פוליטי

* ראשית - הוא קונה את הדתים - מסדר להם המון ג'ובים ותקציבים - מחלקת חשמל וטכנולוגיה ברבנות, המון ג'ובים של משגיחי כשרות בתחנות הכוח ובתחנות הממסר העיקריות, יכול להיות אפילו שאותם משגיחים יקבלו שכר, תנאים ופנסיה של חברת החשמל (וכולנו יודעים בכמה כסף מדובר).

* שנית - הוא קונה את בני המיעוטים - מאות ג'ובים של לא-יהודים בחברת החשמל, ג'ובים בתנאים שרובנו רק יכולים לחלום עליהם.

* שלישית - הוא קונה את וועד עובדי חברת החשמל - העובדים היהודים יפסיקו לעשות משמרות בשבתות וחגים (מבלי שהדבר יפגע במשכורתם - אני די בטח בכך), יתווספו מאוד עובדים לחברה, יתווספו מחלקות מנופחות ומיותרות של דת וכשרות.

בתוכנית המבריקה יש רק בעיה קטנה - בדרך חשבונות החשמל שלנו יקבלו "תוספת כשרות" קטנה של 10-20 אחוז. אבל כפי שהעם השוכן בציון כבר הוכיח - חוץ מקצת הפגנות שקטות בתל-אביב וכמה אמנים סמולנים/הומואים/משתמטים שמופיעים על במות הציבור יבלע את הצפרדע בשקט וכמובן ימשיך להצביע לביבי/ליברמן/ש"ס. כך שהתוכנית נשארת מושלמת.

אין ספק, הבן-אדם גאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מאיפה ההכללות האלו מגיעות? באותה מידה אפשר להגיד שכל הדתיות טיפשות ושמי שמתפלל הוא טמבל. אם אתה רוצה להגיד משהו כוללני כל כך, תחשוב פעמיים לפני שאתה לא בודק כמה שזה לא נכון.

ב. הדתיים עם הערכים האמיתיים שאתה מציין מעוניינים להפריד בין בנים לבנות. למה שלא יפרידו על בסיס מוצא? אה נכון.. יש ספרדים ואשכנזים. למה שלא יפרידו בין בנים ובנות וגם יעשו אפליה? אה נכון.. גם את זה הם עושים.. אישה לא תשב ליד גבר חלילה באוטובוס.

ג. ההתחשבות הזאת התחילה ונגמרה בסטטוס-קוו. מאיפה החוצפה מגיעה לכפות על מישהו את הדת? לפי מה שזכור לי רק הדתיים מתפרעים כשיש אנשים לא דתיים בעצמם.

באותה מידה שאני לא בא לדתי בקיץ ומבקש ממנו שילבש דברים פחות חמים כי הוא מזיע וזה מסריח את האוטובוס שאני נוסע איתו, במידה והייתי דתי לא הייתי בא למישהי שלא לבושה כמו שאני חושב שהיא צריכה להיות לבושה ומקלל אותה.

ד. מי הם שיגידו לי מה לעשות בבית שלי? המחשב שעובד אצלי מפריע למישהו? האוכל שאמא מכינה בשבת על הכיריים מפריע למישהו?

ומה עם בתי חולים? גם להם לא יהיה חשמל? ת'כלס.. למה לא.. נביא את אורן זריף, הוא יכול לייצר מספיק אנרגיה לכולנו.

ה. ולמה שלא יבואו אליי הביתה לראות מה אני אוכל? אולי עירבבתי חלב ובשר? ולמה שלא יציבו מחסומים בשבת בכבישים שכל כניסת שבת יש דוקרנים שעולים אוטומטית לכבישים ובצאת השבת חוזרים למתחת לאדמה?

ו. אני מחכה ללפטופ שיוכל לספק 24 שעות עבודה, יש למישהו המלצות? ואולי גם איזה גנרטור קטן לא יזיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

אין לי שום בעיה... רק דבר אחד, שיווצר תעריף חדש למגזר הדתי בדיוק כמו שיש לעסקי

שההפרש שה"מהלך הכשרות" הזה מצריך ילקח מהמגזר שאליו הוא מיועד...

גם ככה חברת חשמל בגרעונות ענק

גם ככה חברת חשמל העלתה את המחיר של החשמל כבר כמה פעמים ברצף

אנשים רוצים להוריד את מחיר החשמל, הצעד של ההכשר יעלה את המחיר של החשמל... אין לי בעיה עם זה בפועל, רק שיונהג תעריף חשמל למגזר הדתי

בשניה שהתעריף יעלה לכולם עקב החותמת כשרות (למה לעזזל חשמל צריך להיות כשר?) אני מצהיר באותו המקום, אני לא נשאר במדינה היהודית דתית הזאת

גם ככה אני סובל מהתחרדות קשה של העיר שלי (טבריה) אז להוסיף על זה עליית מחירי חשמל כי הוא לא כשר (עד עכשיו הסתדרו מצויין תשימו לב)... אין לי בעיה להיות יהודי, נולדתי כזה. אין לי בעיה להיות ישראלי, אני גר בישראל כבר 21 שנה. אבל אני לא מוכן לגור במדינה הלכה שבה כל צעד צריך אישור של רב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...