לאומי מבטל את "שני מיליון סיבות טובות" - בגלל "שלום עכשיו" - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאומי מבטל את "שני מיליון סיבות טובות" - בגלל "שלום עכשיו"

MiniMizer

Recommended Posts

Deddy, מה ששלום עכשיו עשו זה חוקי לחלוטין, על זה אני מסכים. עדיין, ההתנהגות שלהם במקרה הזה הייתה מסריחה. היום שם עמותות הרבה יותר פוליטיות מאשר "אם תרצו" (ועדיין בכל הדיון הארוך הזה אף אחד לא הביא לי טיעון אחד למה הם פוליטיים או ימניים, למרות שיש סוג של קונצנזוס בדיון הזה על זה שהם פוליטיים וימניים).

למה אתה אומר אף אחד.

על פי שלום עכשיו ציונות היא כיבוש, והכיבוש הוא ימין, וימין זו עמדה פוליטית.

simple as that

ובאותו מטבע:

על פי שלום עכשיו תמיכה בפלסטינים זאת הומניות, ותמיכה בישראל(ולא בפלסטינאים) זו פנאטיות.

השמאל בישראל החליק על השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Deddy, מה ששלום עכשיו עשו זה חוקי לחלוטין, על זה אני מסכים. עדיין, ההתנהגות שלהם במקרה הזה הייתה מסריחה. היום שם עמותות הרבה יותר פוליטיות מאשר "אם תרצו" (ועדיין בכל הדיון הארוך הזה אף אחד לא הביא לי טיעון אחד למה הם פוליטיים או ימניים, למרות שיש סוג של קונצנזוס בדיון הזה על זה שהם פוליטיים וימניים).

האם זה שרוטר קוראים עכשיו לאנשים לסגור חשבונות בנק בלאומי בגלל זה זה גם התנהגות מסריחה? לדעתי ממש לא.

אגב, אני כן ממליץ לך לקרוא על נועד העובד והלומד, שהם מעוז הסוציאליזם והשנאה לימין בארץ (לך לקן שלהם ותראה מה מלמדים שם את הילדים - צריך לחלוק הכל כי כולם שווים, לא כמו הממשלה בישראל שנותנת רק לעשירים). זאת שטיפת מוח שעושים מגיל צעיר והם הרבה יותר מסוכנים משלום עכשיו לדעתי כי הפעילות הפוליטית שלהם כאילו סמויה. הם לא בכותרות, הם עובדים עם ילדים, הם נכנסים בצורה חוקית למערכת החינוך ומעבירים פעילויות לתלמידי בית ספר בשטח בית הספר.

עוד משהו שאני ממליץ לך לעשות, זה ללכת לקן שלהם ופשוט להסתכל.

לי אישית יש סיפור איתם. כשהייתי באזור כיתה ז' הם הגיעו לכיתה שלי בבית הספר והעבירו פעילות על סובלנות ולמה צריך לקבל את האחר (נשמע תמים ופוליטיקלי קורקט, הבעיה שהיאו דוגמאות לכך שהערבים שווים בנו בכל והם צריכים לקבל זכויות שוות במדינה עצם היותם אנשים).

אמרתי לעצמי אז "שמאלנים, אבל יש שם בחורות שנראות טוב", אז הלכתי לפעילות בקן שלהם עם עוד כמה חברים טובים.

הפעילות הייתה "לצבוע גן חדש של ערבים שנפתח בעיר". כמובן שתוך כדי דיברו איתנו המון כמה שהערבים מקופחים במדינה הזאת ושזה לא צודק כי גם הם בני אדם. היה גם סוג של חוק כזה שאם אתה מביא משהו (כיבוד, שתיה וכו'), חייבים לשים את זה על השולחן בקן כדי שכולם יוכלו לקחת "כי בחברה מתוקנת אין דבר כזה שלך, אלא יש של כולנו".

כשהיו בחירות בעיר אנשי הנוער הלומד והעובד הסתובבו עם החולצות הכחולות שלהם ברחבי העיר ותלשו שלטים של מועמד הליכוד (שזה אגב, לא חוקי). אז אני לא יודע אם המועמד מטעם מפלגת העבודה שילם להם על זה או שהם עשו את זה מטעמים אידיאולוגיים, אבל זה לא משנה.

כמו שאני אמרתי כבר, כשאני הייתי בתיכון אלו שהיו בנוער העובד לא ממש התערבו בפוליטיקה, אבל יכול להיות שאתה צודק והם באמת תנועה פוליטית, כנראה שזה פשוט תלוי בקן הספיציפי.

אגב, קטע הומוריסטי של "ה.גדול" על הנוער העובד והלומד:

http://cafe.themarker.com/post/1697395/

הקטע הוא על השומר הצעיר, יכול להיות שגם בשאר ההודעה שלך התכוונת אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, איפה שאני גר לא שמעתי בכלל על השומר הצעיר.

משום מה כשקראתי החולצות הכחולות עלה לי מיד הנועד הלומד (ככה אנחנו קראנו להם).

לגבי מה שמתארגן ברוטר זה שונה לחלוטין!

הם רוצים שיחזירו את תחרות העמותות ולא דורשים שיוצאו משם ארגוני שמאל כמו איכות השלטון והנוער הלומד.

ברור לי שהמניע מאחורי זה הוא ימין מול שמאל, אבל התוצאה שיכולה לצאת מהמעשים שלהם היא רק טובה (אם יענו לבקשות שלהם, יחזירו את התרומות לכל העמותות).

מה ששלום עכשיו עשו זה נזק טהור - נלקחו המון כספי תרומות מהמון עמותות.

מה שברוטר מנסים לעשות זה להחזיר את תחרות העמותות ומזה כולם ירוויחו (גם התנועה לאיכות השלטון והנוער הלומד והעובד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...