גוגל חוגגת 10 מיליארד הורדות במרקט ואנחנו חוגגים עם אפליקציות ב- 10סנט - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל חוגגת 10 מיליארד הורדות במרקט ואנחנו חוגגים עם אפליקציות ב- 10סנט

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקרה זה שתי הגרסאות עושות בעיות.

אחת (האמריקאית) צועקת עלי עוד לפני שניסיתי בכלל, האירופאית רק במעמד החיוב מסרבת בטענה שהיא לא זמינה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה זה שתי הגרסאות עושות בעיות.

אחת (האמריקאית) צועקת עלי עוד לפני שניסיתי בכלל, האירופאית רק במעמד החיוב מסרבת בטענה שהיא לא זמינה פה.

אצלי ירד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ גם אצלי ירד. איזה הזוי שלחלק זה יורד ולחלק לא, ואני לדוגמה לא הצלחתי להוריד את ASPHALT 6 ואנשים אמרו שהם כן הצליחו להוריד אותו.

מה נסגר עם המרקט הזה?

כנראה התומך הזה עובד תמורת שקל תישעים או שהמרקט ממש שונא אותי. הוא היה פתוח אצלי כל הזמן מאתמול אחרי שהסרתי את העדכון, עשיתי מחיקות קאש ודאטא, ריבוט, מה לא..... עדיין לא התעדכן. כך זה גם היה בפעם הקודמת שהמרקט היה אמור להתעדכן.....קניתי את המכשיר ביוני השנה ורק בספטמבר, כשכבר כל העולם היה עם גירסה 3, רק אז המרקט שלי ניאות להתעדכן גם כן..... לא מבין את הקטע.

וחוץ מזה, אני לא מצליח לרכוש את simcity מהאפליקציות של היום.... נותן לי את ההודעה This app is incompatible with your SGS2מישהו עם SGS2 הצליח לרכוש? ממש בא לי לחזור לימי בניית ערים :-[

למה שלא תיצור איתם קשר? הם דווקא עונים מהר , לי ענו תוך פחות מיום.

http://support.google.com/androidmarket/bin/request.py?contact_type=market_phone_tablet_web

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרוויחה הגדולה מהסיפור הזה זה , ואחר כך כמה שזכו בשאריות שגוגל השאירה להם.

המפסידים הם כל שאר מפתחי האפלקציות. לדעתי יש צניחה אדירה במחיר שלקוחות מצפים לשלם על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני ניסיתי בימים האחרונים לחשוב לעצמי, מי בעצם מסבסד את המחירים האלה.

כלומר, שבדרך כלל עולה 2$ נניח, נמכרת עכשיו במחיר של 0.1$.

מי משלם את ההפרש?

אולי גוגל? כלומר מפתח האפליקציה בדוגמה שלנו עדיין יקבל 2$ על כל קניה, והמתנה פה היא באמת "על חשבון גוגל לכבוד החגיגות".

אולי המפתחים? כלומר נכון שהם מרוויחים סכומים מגוחכים לחלוטין, אבל אולי החשיפה שזה נותן (וזה נותן, תראו איך האפליקציות שהשתתפו במבצע זינקו לרשימת האפליקציות הפופולריות..) שווה את זה. אולי עדיף להם למכור ל-1,000 אנשים בסכום של 0.1$ ולהרוויח 100$, מאשר למכור ב-2$ אבל רק ל-10 אנשים..

ואולי משהו באמצע? חצי הם חצי הם?

--

הדילמה הזאת גם מתקשרת לשאלה של "איך נבחרות האפליקציות?"

מי בוחר? גוגל על דעת עצמה? או אולי מה שמופיע שם זה פשוט שהמפתחים שלהן הסכימו לסבסד את המבצע הזה ולספוג את ההפסד בעצמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...