The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

הLEVEL שלך מורכב מהSKILLS, אם תעלה אותם מהר יותר גם תעלה LEVELS מהר יותר.

אתה יכול לסיים את המשחק בדרגה מקסימלית, או בחצי מזה, או בפחות אם אתה ממהר בסיפור ולא עושה כמעט כלום מעבר לזה.

אם אתה משלב CRAFTING תוך כדי, גם תתחזק יותר וגם תעלה עוד LEVELS.

זה קצת כמו מנוע בערה, שאתה מזרים כמות מסוימת של דלק וחמצן.

תתפלא כמה מהר יחסית אפשר לעלות בCRAFTING אם אתה אוסף ומשתמש ברבע ממה שנגיש לך בדרך.

בשלבים הנמוכים (של הSKILL) צריך ליצור אחד או שניים.

ולקראת הסוף זה אולי 4-6 פעולות.

כמה חיות עם פרווה אתה הורג במשחק ?

כמה מתכות אתה מוצא או יכול לגנוב/לקחת(ברשות)/לקנות מBLACKSMITHS במהלך המשחק ?

כמה צמחים ורכיבי אלכימיה אתה יכול לאסוף בלי להתאמץ ?

אבנים יקרות שאפשר לשלב עם מתכות יקרות כדי ליצור תכשיטים שכמעט ולא שוקלים, ולעשות להם ENCHANT מהSOUL GEMS שיש בשפע, למכור בסכומים יפים בתמורה לעוד חומרי גלם וכל מה שתחפוץ ?

CRAFTING זה לא נגד החוקים או שטויות, זה מוסיף עניין וערך מוסף במשחק.

המשחק מביא איתו אפשרויות, שכל אחד יבחר איזה מהם לשלב וכמה.

לא הבנת אותי כנראה. מה שהתכוונתי זה שהטענה שם שהמשחק "שבור" מתייחסת למצב שבו העלת את הרמה של המיומנות שלך ל 100 ב enchant, smithing, sneak, one handed וכו' - ואז אתה יכול ליצור נשקים מטורפים, שריונות מטורפים ולעשות נזק מטורף כשאתה מתגנב ועושה sneak attack. או בקיצור להגיע לסוג של GOD MODE.

לטענה הזאת עניתי שבצורת משחק נורמלית יקח לך כ"כ המון שעות להגיע למצב הזה שכבר ממילא לא יהיה לך מה לעשות במשחק. אני למשל משתמש המון באלכימיה ומייצר שיקויים כל הזמן. אפילו סתם שיקוים שאני לא צריך רק כדי לשפר את המיומנות ולמכור אותם תמורת כסף. למרות זאת אחרי 60 שעות של משחק העלתי את האלכימיה רק ל 60. אני גם משתמש המון ב enchanting והגעתי בזה רק לרמה 70 בערך.

ברור לי שאם אני לא אעשה שום משימות ורק אייצר שיקויים כל הזמן ע"י כך שאני אקנה רכיבים, אייצר שיקויים, אמכור אותם תמורת רכיבים חדשים וכו' אני אוכל להגיע בסוף לרמה 100 באלכימיה, בלי לעשות שום משימה ובלי להלחם בשום אויב. אבל רק לעשות את זה במקום לשחק בצורה נורמלית זה פשוט לא כיף.

כל מה שאני אומר זה שנכון שאפשר "לשבור" את המשחק ולהגיע לרמות גבוהות במיומניות שלך בעזרת כל מיני "טריקים" בלי בכלל לשחק את המשחק ולעשות משימות אלא רק לעבוד כל הזמן על אלכימיה, נפחות וכדומה - אבל זה נראה לי מאוד אידיוטי לעשות את זה. ואם אתה משפר את המיומנות בצורה רגילה אתה תגיע לרמות כאלה גבוהות רק אחרי כמה מאות שעות של משחק כשכבר עשית כמעט הכל ולכן זה לא באמת משנה אם המשחק יהיה אז "שבור" בגלל שתהיה סופר-חזק.

---

דרך אגב ה"בעיה" הזאת הייתה תמיד קיימת במשחקי elder scrolls בגלל השיטה היחודית של שיפור מיומנויות ע"י שימוש, ולא ע"י הריגת מפלצות.

למשל, כדי לשפר את ההתגנבות שלך אתה יכול פשוט לעמוד במצב התגנבות ליד מישהו, ללחוץ על הכפתור של הליכה אוטומטית, להשאיר את המשחק ולחזור אחרי כמה שעות ולראות שהדמות שלך שיפרה את ה SNEAK ל 100 וגם עלית כמה רמות טובות.

בשביל לשפר את ה ILLUSION ל 100 פשוט תעמוד ותעשה את הכישוף הכי חלש (נניח CANDLE LIGHT) שוב ושוב ושוב ואחרי כמה שעות תגיע ל100.

בשביל לשפר את הלחימה שלך בנשק מסוים ל 100 פשוט תזמן מפלצת ותתקיף אותה כמה פעמים ומכיוון שהיא לא תתקיף אותך בחזרה בהתחלה אתה תהרוג אותה לפני שהיא תתקיף אותך וככה לא יהיה לך שום סיכון בקרב.

בקיצור, יש מלא אפשרויות "לנצל" את החוקים ולשפר את המיומנויות שלך ואת הרמה שלך למקסימום בלי בכלל לשחק את המשחק ובלי להכנס לשום מצב מאתגר. זה לא שובר את המשחק, זה פשוט הורס את ההנאה למי שבוחר לשחק ככה. ומי שלא מנצל את החוקים ומשחק בצורה נורמלית ממילא יגיע ל GOD MODE רק אחרי שהוא כבר סיים כמעט את כל מה שיש לעשות במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חלק מהכיף של המשחק ה הגרינדינג. הבעיה בסקיירים שהוסיפו את הפרקס ואז חייבים לעשות גריינדינג כדי להגיע לכמה יכולות שמתאימות לסגנון המשחק שלך אחרת המשחק פחות מהנה נקרא לזה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהכיף של המשחק ה הגרינדינג. הבעיה בסקיירים שהוסיפו את הפרקס ואז חייבים לעשות גריינדינג כדי להגיע לכמה יכולות שמתאימות לסגנון המשחק שלך אחרת המשחק פחות מהנה נקרא לזה ככה.

גריינדינג זה כיף, אבל השאלה איך עושים את זה. אם אתה משתמש כל הזמן בSKILLS שלך בצורה טבעית וכחלק מהמשחק זה כיף, במיוחד אם אתה כל הזמן מגוון ומנסה דברים חדשים כדי להשתפר בכמה תחומים. אבל מה למשל הכיף סתם לעמוד באמצע העיר ולעשות את אותו קסם שוב ושוב ושוב עד שאתה מגיע לרמה 100 ב ILLUSION? או בכל דרך אחרת לשפר את ה SKILLS שלך בלי באמת לשחק את המשחק?

תאמין לי שאני מדבר מתוך נסיון. יצא לי לשחק בשני הסגנונות האלה במשחקים הקודמים של אדלר סקרולרס וגיליתי שאני הרבה יותר נהנה מהמשחק כשאני לא עסוק כל הזמן בלמצוא טריקים לשפר את הדמות שלי בלי לקחת סיכונים אלא כשאני משחק בצורה טבעית ועושה מה שבא לי וככה הדמות שלי משתפרת בדברים שהיא עושה.

אני דווקא לא חושב שה PERKS מכריחים אותך לעשות גריינדינג, זה הכל תלוי בסגנון המשחק שלך ובמה שאתה מחפש במשחק. אם אתה משחק בשביל הכיף ובשביל להנות אז ה PERKS רק ידרבנו אותך לשחק עוד ועוד ולעשות יותר משימות כדי לשפר את ה SKILLS שלך. אם אתה משחק רק בשביל שהדמות שלך יהיה הכי שולטטטטטט!!!1 אז זה באמת ידרבן אותך לעשות גריינדינג ולא להנות ממה שהמשחק מציע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 2-4 ENCHANTS זה מאוד פשוט, יש כאלו שמכילים שני תוספות כמו DESTRUCTION + MANA REGEN.

PICKPOCKET/PICKLOCKS/SPEECH אינם נחוצים.

עצי SKILL הם לא 15.

DESTRUCTION הוא 12.

בRESTORATION יש 11.

בALTERATION יש 10.

בENCHANTING יש 9.

בARCHERY יש 9.

בBLOCK יש רק 7.

בLIGHT ARMOR יש רק 6.

יש פה אולי שני מספרים נכונים, אתה פשוט לא יודע לספור עד 20 כנראה.

וסתם לצורך העניין לarchery יש 16 שזה "קצת" רחוק מה9 שלך.

בכל מקרה אני ממש לא הולך להמשיך את הויכוח הזה, הוא לא תורם לי כלום חבל שאתה סתם פולט שטויות ותגרום לאנשים לבנות דמויות לא טובות בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי במהירות תוך כדי שינה ולא חישבתי PERKS שאפשר להשקיע בהם יותר מנקודה אחת.

ביג דיל.

עדיין זה לא 15 כל TREE.

ולא באמת צריך את כל הPERKS בכל TREE.

יש כל כך הרבה PERKS שאפשר לוותר עליהם, גם בTREE'S שבהם אתה מגיע לקצה כמו ENCHANTING.

בENCHANTING למשל יש 5 PERKS שאפשר לוותר בקלות.

כל מה שצריך זה את הקו המרכזי.

בכל מקרה אני ממש לא הולך להמשיך את הויכוח הזה, הוא לא תורם לי כלום חבל שאתה סתם פולט שטויות ותגרום לאנשים לבנות דמויות לא טובות בעליל.

אני לא רק אומר אני גם עושה ומוכיח.

לדבר על המשחק מתוך הנאה רצון טוב מחשבה ונסיון זה טוב ויפה.

מה בדיוק אתה עושה זאת השאלה.

את התוקפנות שלך קח למקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הLEVEL שלך מורכב מהSKILLS, אם תעלה אותם מהר יותר גם תעלה LEVELS מהר יותר.

אתה יכול לסיים את המשחק בדרגה מקסימלית, או בחצי מזה, או בפחות אם אתה ממהר בסיפור ולא עושה כמעט כלום מעבר לזה.

לפי מה שהבנתי הדרגה המקסימלית זה בסביבות 70-80, שזה הרבה...מישהו קרוב לזה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הגעתי לLEVEL 40.

כשאני חושב על זה בערך מהזיכרון המעומעם, יכול להיות שזה בדיוק המיקום באחוזים שצברתי מול סך הSKILLS האפשרי בכל הTREES כולם.

אם המקסימום זה LEVEL 70 כנראה שעברתי את החצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הדרגה המקסימלית זה בסביבות 70-80, שזה הרבה...מישהו קרוב לזה בכלל?

רשמית הרמה המקסימלית היא 50, כלומר עקרונית אפשר לעלות רמות גם אחרי זה אבל זה נהיה הרבה יותר איטי.

אם תצליח להעלות את כל המיומנויות שלך ל 100 הרמה המקסימלית שתוכל להגיע אליה ככה היא 81.

אני בינתיים הגעתי לרמה 40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך במשחק להחליף ench לחפץ שכבר יש לו עליו ench?

אגב התחתנתי בשעה טובה אחרי 40 שעות משחק היה לי מוזר שלא מצאתי את כלה אז בדקתי ב wiki נחמד לא יותר מזה אני מקווה שיעשו כבר מודים שיהפכו את ײאישתיײ ליותר ײמועילהײ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אגדה על מעגל של אבנים בליל ירח מלא...

לא אין דרך ככל הידוע לי.

זה רק עניין של זמן עד שתמצא עוד חפצים טובים או שתתחיל לראות חלקי שריון וחומרים מתקדמים בחנויות.

אני נתקלתי בFORGE שמייצר חפצים עם בונוסים בירח מלא. אישית? ירח מלא? שנה צורה לאיש זאב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי שאלה.

אני משחק dark elf ונהייתי ערפד..

עכשיו, האם לדעתכם כדאי להשאר ערפד? ואם כן, האם יש דרך לגרום למג'קיה ולחיים כן להשתחזר במהלך היום למרות מגבלות הערפד (perk, חפצים יכולות קבועות וכד')? אם לא נראה לי אני אתחיל לחפש תרופה בהקדם..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הדרכים הכי פשוטות להירפא מערפדות זה להפוך לאיש זאב ^^.

כשמסתכלים על הנתונים של ערפד מול איש זאב אז לערפד יש ארבע דרגות כאר לא ניזונים מאנשים הדרגות עולות ואז בדרגה 4 כולם יתקפו אותך ישר. מה שכן לדעתי איש זאב יותר יעיל מכיוון שהוא מאפשר בצורה הרגילה שלו חסינות ממחלות והשחקן יכל לבחור מתי הוא רוצה את הבונוסים/מינוסים של הכוח הזה.

והתחלתי מחדש את השחק עם dunmer אחרי הסיבוב הראשון שלי שהיה די באלאגן והפעם אני אהיה בעד האימפריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...