איפה אפשר כבר לקנות מחשב בימינו? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר כבר לקנות מחשב בימינו?

JekylHyde

Recommended Posts

בעבר קניתי באייבורי. עוד לפני שהם הפכו לרשת. ממש פעם... ולא היו לי תלונות.

אבל איך שהם הפכו לרשת דברים התחרבשו. השירות לא משהו. המחשבים מתקלקלים לא פעם.

אז עברתי לקיי אס פי. הבעיה ששם זו אותה בעיה. השירות לא משהו. מחשבים מתקלקלים. בעבר המחשבים החזיקו לפחות את 3 השנים הראשונות (אפילו יותר).

אבל זה כבר לא ככה. על השנה שנתיים הראשונות משהו הולך. וזה יפה שיש אחריות. אבל רק ההגעה לשם עולה כסף. לא לכולם יש . ומונית עולה 30 שקל הלוך 30 חזור. זה 60. ובכלל זה זמן וזמן זה כסף. ואתה תקוע לאיזה שבוע שבועיים בלי מחשב. מי משלם לך על העוול הזה? אתה מקבל מחשב חלופי? לא.

האם אלו החנויות שדפוקות או המוצרים שמסין? או הכל ביחד? ומה אפשר לעשות בנידון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקנה רק חלקים טובים ויקרים.

תרכיב הכל בעצמך.

שמור ותחזק את המחשב הישן כמחשב חלופי.

ואתה מסודר.

אתה רוצה לחסוך ? לקצר דרך ? להשקיע מינימום ולקבל מקסימום ?

חפש באנטרטיקה.

Korin Alal - Antarctica - קורין אלאל - אנטארקטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להסתכל כאן בפורום הזה לגבי חנויות מומלצות.

תמיד להייעץ כאן לגבי מפרט. ספק גנרי יכול לגרום להמון בעיות, יש להיזהר ולא לרכוש כאלה.

אם חשוב לך מאוד אחריות ושירות ולקבל מחשב חלופי גם בעת תקלה - אתה יכול לקנות מחשב מותג\נייד.

מחשבים אלה יקרים יותר עבור חומרה דומה אבל מציעים את היתרונות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=512122.0

אני לא סבור כי מחשבים מתקלקלים בגלל שאייבורי הפכו לרשת. לפי הדיון הנ"ל זוהי תופעה רחבת היקף, ויש מידה רבה של אמיתות בדבר. זה שבחנות X דוחפים לך זבל למחשב (בצירוף שמות מפוצצים כמובן) לא אומר שזה קשור לכך שהחנות היא . תופעה דומה תוכל לראות בחנויות מחשבים שכונתיות רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ילד אולי תיתקל באנשים שמנסיונם ילדים עושים הכי הרבה צרות, הורסים, וגם משקרים הכי הרבה, ולכן תצטרך לפעמים לעמוד על שלך בעזרת הנסיון והגישה החיובית חזקה וסבלנית שאין לך עדיין :lol: .

עלי אף אחד לא יחלוק עם נסיון בתחום המחשבים שלפעמים עולה על גילם של העומדים מולי.

וגם אם כן, אני יודע איך להתמודד איתם.

לא זוכר פעם אחת שלא קיבלתי את מה שמגיע לי, גם כשעשו לי קשיים.

וביננו, הזמן וההקפדה המקודשת שאני משקיע בהרכבה ותחזוקת המחשב שלי הם בכמה רמות יותר מכל שעושה זאת למקצועו בשביל אחרים.

תוסיף לזה את הציוד האיכותי שאני משתדל לקנות בשנים האחרונות, ותבין למה המחשבים שלי נמצאים במאיון העליון של האמינות, שרידות, ויציבות.

וכמעט אף פעם אין לי צורך להגיע לחנות להחליף מוצר תקול.

וכשכן יוצא לי להגיע זה בדרך כלל על ציוד הקפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...