Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

זה לא משחקי TDM בלבד ,

מבחינתי במשחק RUSH לדוגמא , כשאני מגן ממש לא אכפת לי מהיחס הריגות לדוגמא,

במשחק conquest הרבה יותר אכפת לי לכבוש שטחים ולהרוס רכבים מאשר לצבור הריגות.

יש לי יחס הריגות דיי גרוע , של 0.65 ככה ,

אבל כשאני משחק TDM (קורה בערך אף פעם) בכיף יש לי בראונד בודד יחס של 5+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע, לא נשמע לי הגיוני מה שאתה אומר..

מה לא הגיוני. באופן כללי יש שחקנים שלא מצליחים להרוג הרבה ביחס למיתה ואין קשר לכמה זמן שישחקו -הם פשוט לא טובים בזה. וחוץ מזה יש עוד דוגמאות ... שכן מה שציינתי לא מייצג כל שחקן בעל K/D נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

psychuil?

למה אתה עם 0.85 K/D?

אתה לא שחקן וותיק?

כי אני משחק בשביל נקודות וממש לא אכפת לי למות אם זה לטובת הקבוצה.

ואני מאד משתעמם מלחכות לדברים, אז בד"כ אני זה שמשתמשים בו כדי לאתר צלפים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Operation metro מפה לא משהו בכלל ל KDR או לניקוד בכללי, צפופה מידי ולא מאפשרת ניצול מלא של המשחק.

הדרך הכי קלה לשמור על KDR טוב במשחק הזה זה להיות צלף (עדיף שיהיה לך אקדח עם משתיק) במפה גדולה ונסות לכבוש כל הזמן את האיזורים של האויב. ב CASPIAN זה עבד לי מצויין, כל נקודה שכובשים הורגים 4-5 אנשים :D ישר אנשים באים לעצור אותך ואתה פשוט מוריד אותם אחד אחרי השני, אם יש לך חבר שהולך איתך ומגן עליך מפני כלי כבדים אתה בכלל מסודר.

דיברנו על נושא ה KDR בדיון של BC2, אם KDR של 0.3 זה מה שיגרום לקבוצה לנצח צריך להתאבד כמו משוגע על המטרה :nixweiss: עדיף בקבוצה שיש בה אנשים שעוזרים שלא יהיה מצב שב RUSH יש לך 4 פצצות שלא התפוצצו כי כולם כמו זונות עומדים מאחורה ורק מנסים להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הצער אני חוזר לתגובה הראשונית שלי למשחק .

הרסו תמשחק נותנים יותר מידי אופציות לבוטים שיהיה להם יותר קל להרוג כמו פנס כוונת ירוקה ביפוד ועוד מלא שיפורים שהורסים תמשחק האמיתי. זה כאילו אתה לא באמת משחק זה כל התוספות שלך עוזרות לך להרוג ולשחק לא מתכוון יותר להכנס למשחק הזה חוזר לבאד קומפני 2 או קונה MW3 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Operation metro מפה לא משהו בכלל ל KDR או לניקוד בכללי, צפופה מידי ולא מאפשרת ניצול מלא של המשחק.

הדרך הכי קלה לשמור על KDR טוב במשחק הזה זה להיות צלף (עדיף שיהיה לך אקדח עם משתיק) במפה גדולה ונסות לכבוש כל הזמן את האיזורים של האויב. ב CASPIAN זה עבד לי מצויין, כל נקודה שכובשים הורגים 4-5 אנשים :D ישר אנשים באים לעצור אותך ואתה פשוט מוריד אותם אחד אחרי השני, אם יש לך חבר שהולך איתך ומגן עליך מפני כלי כבדים אתה בכלל מסודר.

דיברנו על נושא ה KDR בדיון של BC2, אם KDR של 0.3 זה מה שיגרום לקבוצה לנצח צריך להתאבד כמו משוגע על המטרה :nixweiss: עדיף בקבוצה שיש בה אנשים שעוזרים שלא יהיה מצב שב RUSH יש לך 4 פצצות שלא התפוצצו כי כולם כמו זונות עומדים מאחורה ורק מנסים להרוג.

שטויות... וזה מה שקורה שאין את המשחק המלא :lol: . הבחור התכוון למפת המטרו במצב דגלים. ואיך זה שיש שחקנים עם K/D גבוה בלי שום צלף ;) .יש שחקנים שמשחקים רגיל ומסודר ויש להם K/D טוב ...אל אף שאתה גם צודק אבל הכל זה יחסי ותלוי בשחקן והכי חשוב להכיר אותו במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי קלה, לא היחידה, בשום מקום לא כתבתי שאי אפשר לעשות KDR טוב עם AR או כל אחר, פשוט ציינתי דרך שגם עוזרת לקבוצה לנצח וגם דיי קלה לביצוע.

מה הקשר למצב המשחק, METRO מפה צפופה בכל מצבי המשחק :P גם ב CQ העיצוב שלה מאוד דומה לעיצוב ב COD, הרבה אנשים רצים בשורה ונפגשים באמצע :P

מסכים שזה מגדיל את מספר הפגישות בין הקבוצות אבל זה גם מקטין את הסיכויים לצאת בחיים, לדעתי עדיף ללכת על מפה פתוחה יותר וללמוד איך לנוע בה. ברוב המקרים כל השחקנים בכל השרתים משחקים בערך באותה הצורה ודיי קל ללמוד מאיפה עוברים פחות אנשים, איפה בדרך כלל יש צלפים ומאיפה כדאי להתגנב בשביל לעשות נזק מקסימלי לקבוצה השניה לפני שהם יבינו מה קורה.

ב METRO אין כל כך אפשרות לעשות את זה כי אין את חופש התנועה שמאפשר למצוא "דרכים של ערבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לדבר עם עיוור ... איך אגיב לך אם בכלל לא שיחקת במטרו (דגלים ) זה לא רק עניין של צפוף ובכלל אין קשר לCOD .. אפשר לא לזוז בכלל ולפוצץ רבים רק עם מטול או טיל כתף ושאתה מת אז גם לרוב מחייאים אותך (בעיקר שרתי חול :lol: ) . חפש לינק לצפייה -אז תבין יותר .. המשחק עצמו מתנהל ברובו באיזור הרכבת באיזור האמצע (אין בכלל בהתחלה את איזור הפתוח כפי שבביטא ) עכשיו במקום הזה דמיין 64 שחקנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Operation metro זו אחלה דרך להשיג K/D..

בעיקר.

לא מכיר מפה אחרת שאפשר לסיים סיבוב בלי להיהרג ומצד שני לקבל הרבה הריגות

עכשיו סיימתי סיבוב בלי למות בכלל. בנוסף, זו גם דרך טובה להרביץ ניקוד כ Assault למי שרוצה לפתוח נשקים מהר.

בנוסף, למי שרוצה סתם להתחרע מדי פעם באקשן ללא הפסקה (50 שחקנים ומעלה) זו אחלה דרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורה לזה אקשן ( מהנה ) .. במצב של 48 זה יותר נחמד אפשר הרבה פעמיים לרדת לטווח של האוייב ומתחיל קרב יריות אם התקדמות. במצב 64 זה בלתי אפשרי אלא עם חצי מהקבוצה רצים .. לשם....יחד :lol: :lol: ... פעם אחת ראיתי את זה וזה היה מפחיד.

................

'עדן'

אתה מתבייש במדינה שלך? מה זה אתה מ ארה"ב :silly: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...