Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טימטום רציני ביותר!

Reduced the damage from FIM-92 and SA-18 IGLA missiles against aircraft

אז מה עכשיו בכלל יהיה אי אפשר להוריד אף אחד באוויר? זה לא שמקודם זה היה בעננים המסוקים והמטוסים יש פליירס וגם היית יכול רק לשבש את הרכב ולא להשמיד\ להרוג באוויר.

חצי טימטום

Increased the damage of Helicopter Miniguns, AA guns, and Jet Cannons against infantry

כן הגבירו את הכוח מול החיילים שגם ככה לא רואים אותם אעד שאתה מגיע למצב של הריגה פלוס התרסקות עם מטוס לפחות....

אבל את החלק שאתה מוריד את כל המטח של הכדורים ופוגע ועדיין ואולי בקושי משבית את המשוריין זה אף אחד לא נתן להם רמז לשפר?

ואת זה אני כלל לא מבין

Decreased the maximum damage and maximum range of the G3 and SCAR-H 7.62mm weapons

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טימטום רציני ביותר!

אז מה עכשיו בכלל יהיה אי אפשר להוריד אף אחד באוויר? זה לא שמקודם זה היה בעננים המסוקים והמטוסים יש פליירס וגם היית יכול רק לשבש את הרכב ולא להשמיד\ להרוג באוויר.

ממש לא, הטימטום הוא שטיל כתף אחד עושה נזק של 2 טילי א"א. לא משנה אם מגבירים או מחלישים הנזק צריך להיות זהה. לדעתי כל טיל צריך לעשות 45% נזק. ככה שטיל כתף אחד לא מנטרל מטוס אבל 2 טילים ממטוס משאירים לך 5 שניות לקפוץ.

חוץ מזה הם מאוד underpowered גם מבחינת יכולת התקפה וגם מבחינת מגננה.

חצי טימטום

Increased the damage of Helicopter Miniguns, AA guns, and Jet Cannons against infantry

כן הגבירו את הכוח מול החיילים שגם ככה לא רואים אותם אעד שאתה מגיע למצב של הריגה פלוס התרסקות עם מטוס לפחות....

אבל את החלק שאתה מוריד את כל המטח של הכדורים ופוגע ועדיין ואולי בקושי משבית את המשוריין זה אף אחד לא נתן להם רמז לשפר?

פה אני מסכים, אבל ניחא המקלע אני לא מבין למה הטילים בקושי עושים נזק.

ואת זה אני כלל לא מבין

Decreased the maximum damage and maximum range of the G3 and SCAR-H 7.62mm weapons

מה?! לא שמתי לב לזה מקודם. מה זה הטימטום הזה. ה-SCARH היה מאוד מאוזן, את הכוח הגבוה איזן הריקוייל הגדול והמכסנית הקטנה.

ואיך לא חשבו לבדר את זה:

שאתה מת ומדיק מחייה אותך אתה לא יכול להחליף ברצפה אתה צריך לקום ורק אז.... :kopfpatsch:

כי כל עוד אתה לא עומד אתה לא קיבלת את ההחייאה, ואם יהרגו אותך המוות לא יחשב. אם אתה תוכל להמשיך לרסס ככה זה יהיה מאוד לא הוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, משהו מוזר קורה פה עם הפאטץ'.

התקנתי את הפאטצ' ואז זה כותב לי משהו בסגנון "The game isn't installed".

כלומר ה-Game Manager לא מזהה את המשחק בגלל הפאטצ'.

אז הסרתי את המשחק והתקנתי עוד פעם עם 2 הדיסקים... וגם את הפאטצ' ושוב פעם ה-Game Manager לא מזהה לי את המשחק כמשחק שמותקן.

אני לא יכול לשחק בכלל!

מה זה הפאטצ' המפגר הזה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, משהו מוזר קורה פה עם הפאטץ'.

התקנתי את הפאטצ' ואז זה כותב לי משהו בסגנון "The game isn't installed".

כלומר ה-Game Manager לא מזהה את המשחק בגלל הפאטצ'.

אז הסרתי את המשחק והתקנתי עוד פעם עם 2 הדיסקים... וגם את הפאטצ' ושוב פעם ה-Game Manager לא מזהה לי את המשחק כמשחק שמותקן.

אני לא יכול לשחק בכלל!

מה זה הפאטצ' המפגר הזה?!

תפתח את הORIGINE כמנהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה המקום הנכון, אבל לפני ארבעה ימים קניתי bf3 , אני חדש בתחום והמשחק כיפי לגמרי.. אני רק מרגיש קצת בודד כי אני לא מכיר אף אחד... אם קצת חבר'ה מהארץ יוכלו להוסיף אותי אני אשמח... שם משתמש doreiny

(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טימטום רציני ביותר!

אני לא מבין מה הבעיה. מי אמר שה-Engineer הוא counter מוחלט של מסוקים ומטוסים? זה לא BC2, יש יותר מידי דרכים להרוס מסוק אויב. לא מספיק Igla/Stinger, , מסוקי אוייב, ורכב הנגד אוויר כמובן.. גם טנקים חצופים עושים שמות כנגד המסוקים. אאל"ט בפאץ' גם החלישו את ה-50cal נגד מסוקים, הנקודה היא שאם הנגד אוויר חזק נגד מסוקים אז לא צריך שגם טנקים וגם Engineers יהיו.

במצב הנוכחי של המשחק, לפני הפאץ', להישאר במסוק יותר מ-5 דקות זה לא Skill אלא מזל. יש פקטור של רנדומליות במשחק וזה בדיוק מה שזה. Flares זה אחלה אבל יש מספיק צפצופים במסוק כשכל הקבוצה השנייה מנסה להוריד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...