Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

ממש לא, הטימטום הוא שטיל כתף אחד עושה נזק של 2 טילי א"א. לא משנה אם מגבירים או מחלישים הנזק צריך להיות זהה. לדעתי כל טיל צריך לעשות 45% נזק. ככה שטיל כתף אחד לא מנטרל מטוס אבל 2 טילים ממטוס משאירים לך 5 שניות לקפוץ.

אז אפשר בכלל לבטל את את ה AA האישי. אתה מבין שאי אפשר לעשות איתו לחלוטין כלום! מסוק ומטוס במיוחד יכול להשתמש במרחק נגד זה ואם לא צלח אז יש פליירס ואם כבר הצלחת לתזמן את הכל ובמיקרה עוד לא הורידו אותך בחצי שעה שאתה מנסה להתכוונן עליו רק אז כל הכבוד עשית לו נזק שלא יחשב לך ויחזור לו תוך חצי דקה מקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה הבעיה. מי אמר שה-Engineer הוא counter מוחלט של מסוקים ומטוסים? זה לא BC2, יש יותר מידי דרכים להרוס מסוק אויב. לא מספיק Igla/Stinger, , מסוקי אוייב, ורכב הנגד אוויר כמובן.. גם טנקים חצופים עושים שמות כנגד המסוקים. אאל"ט בפאץ' גם החלישו את ה-50cal נגד מסוקים, הנקודה היא שאם הנגד אוויר חזק נגד מסוקים אז לא צריך שגם טנקים וגם Engineers יהיו.

במצב הנוכחי של המשחק, לפני הפאץ', להישאר במסוק יותר מ-5 דקות זה לא Skill אלא מזל. יש פקטור של רנדומליות במשחק וזה בדיוק מה שזה. Flares זה אחלה אבל יש מספיק צפצופים במסוק כשכל הקבוצה השנייה מנסה להוריד אותו.

יש משהו בדברייך לגבי מסוקים אבל למטוסים זה מוגזם יש להם כל כך הרבה אופיות בגלל המהירות שזה פשע לעשות את מה שעשו שינמוך האחרון מוליהם. אם עד עכשיו טייסים טובים עשו סקור מצויין לפני שהוריד אותם אז עכשיו הם בכלל ישלטו בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, AVIRA עשה בעיות עם המשחק עוד ב ALPHA. מהרגע שניסיתי להתקין הוא אמר שזה SPYWARE ולא אפשר להתקנה לעבוד כמו שצריך :lol: כניראה שגנבת המידע של גורמת לבעיה הזו (AVIRA חברה גרמנית, כולנו יודעים מה קרה ל EA בגרמניה עם המשחק הזה).

ניסית להוסיף את התיקיה של המשחק ל EXCEPTIONS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדברייך לגבי מסוקים אבל למטוסים זה מוגזם יש להם כל כך הרבה אופיות בגלל המהירות שזה פשע לעשות את מה שעשו שינמוך האחרון מוליהם. אם עד עכשיו טייסים טובים עשו סקור מצויין לפני שהוריד אותם אז עכשיו הם בכלל ישלטו בלי סוף.

אני מצטער אבל אתה מדבר פשוט שטויות ורואים שאתה בקושי מטיס אם בכלל. בסיבוב מצויין עם מטוס אתה עושה 2500-3000 נקודות (רק מטוס בלי בונוסים) עם 6/3 KDR. זה קשה אבל אפשרי לבצע הריגה באוויר (אם אתה מצליח להפתיע אותו לפני שהוא מספיק לקפוץ), אבל קרוב לבלתי אפשר להרוג על הקרקע. הדרך היחידה להוריד טנק זה אם הוא כבר פגוע, גם אם פגעת עם כל ה-14 טילים אתה לא עושה מספיק נזק להשמדה רק לניטרול, אם אתה מספיק רחוק וטס מספיק לאט אולי יהיה לך זמן לעבור למקלע ולסיים את העבודה לפני שאתה מסיים בתוך הקרקע, אבל אז הסיכוי שפגעת עם כל ה-14 הוא אפסי.

גם טנק אתה לא מוריד בפגיעה אחת, ושם עוד צריך לפגוע לא רק לחכות שינעל (אלא אם אתה עם ה-Javalin).

לצורך העניין אני בכלל בעד ביטול ה-Regeneration ברכבים. אני בעד אפילו שהתחמושת תהייה מוגבלת ויצטרכו לנחות בשביל להתחמש ולתקן, אבל קיבינימט שנוכל לעשות משהו עם התחמושת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה אנשים עם הגדרות מאוד מוזרות לשחיק.

יש אמירה שאומרת ששבע לא יבין את הרעב.

כמובן שהייתי רוצה לפחות 60 FPS, אבל אני מרוצה שזה לפחות עובד ובלי תקיעות, כי אין לי כסף לעשות שדרוגים. ;) כמן כן, הגדרה של שחיק היא מאוד אינדיבידואלית ומה ששחיק בשבילי יהיה נורא ואיום בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אתה מדבר פשוט שטויות ורואים שאתה בקושי מטיס אם בכלל. בסיבוב מצויין עם מטוס אתה עושה 2500-3000 נקודות (רק מטוס בלי בונוסים) עם 6/3 KDR. זה קשה אבל אפשרי לבצע הריגה באוויר (אם אתה מצליח להפתיע אותו לפני שהוא מספיק לקפוץ), אבל קרוב לבלתי אפשר להרוג על הקרקע. הדרך היחידה להוריד טנק זה אם הוא כבר פגוע, גם אם פגעת עם כל ה-14 טילים אתה לא עושה מספיק נזק להשמדה רק לניטרול, אם אתה מספיק רחוק וטס מספיק לאט אולי יהיה לך זמן לעבור למקלע ולסיים את העבודה לפני שאתה מסיים בתוך הקרקע, אבל אז הסיכוי שפגעת עם כל ה-14 הוא אפסי.

גם טנק אתה לא מוריד בפגיעה אחת, ושם עוד צריך לפגוע לא רק לחכות שינעל (אלא אם אתה עם ה-Javalin).

לצורך העניין אני בכלל בעד ביטול ה-Regeneration ברכבים. אני בעד אפילו שהתחמושת תהייה מוגבלת ויצטרכו לנחות בשביל להתחמש ולתקן, אבל קיבינימט שנוכל לעשות משהו עם התחמושת הזאת.

קודם כל אני כן מטיס והייתי אומר די הרבה יחסית להשקעה רחבה בכל הקיטים והרכבים. לגבי איזה טייס חח זה נתון לוויכוח. לא הבנתי את הקטע איך עם KDR 6\3 ובכלל איך מה שאתה אמרת נוגד את מה שציטטת? אני אמרתי שאפשר לעשות איתם סקור טוב מי שיודע לטוס ברמה בינונית+ ומעלה ודיברתי על ההסתייגות שלי מהחלשה של AA רגלי. איזה חלק היה שטותי? כך בחשבון שאם אתה טס עם עוד טייס לא משהו במיקרה הטוב ובצוות השני יש חתיכת נשר במיקרה הטוב ברמה שלך הקרב אווירי עלול להמשך כמה דקות והיה לי כבר קרבות שבהם רדפתי ונרדפתי מעל 5 דקות...

ולגבי ההערה האחרונה גם אני חושב שהשיטה של BF2 הייתה מצויינת לא יודע למה הם עשו ברדק במחשק החדש. הגם לא הכניסו את שיטת הפצצות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הם אומרים שיהיה 85% הנחה לסלוט של BF3 ?

יענו במקום 71.5$ לחודש לשרת 48 סלוטים ישראלי זה יוצא.... הממממ.... 11$ ?

בעעע

זה רק לחודש הראשון

discount your initial purchase on a monthly billing cycle and automatically reoccur at the standard rate

וכבר חשבתי שכל ילד יוכל לקנות שרת עם דמי כיס של חנוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...