הורדת כתוביות באופן אוטומטי - הפתרון - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדת כתוביות באופן אוטומטי - הפתרון

nim901

Recommended Posts

יש לי שאלה

אם אני מוריד ריפים שרק לאוכלוסיה מצומצמת יש אליה גישה [bluray לא מקובץ (למעלה מ30GB כל סרט)] ואין להם כתוביות כי לצוות שמכין את זה אין אליו גישה כי זה לא מגיע ולא יגיע לטראקרים הפתוחים

בקיצור אין אפשרות למצוא כתביות לכאלה סרטים

מה עושים במצב הזה? ולא אני לא מסוגל לראות סרט שחצי מהמסך שלו חתכו aka 1920X900

מה עישנת היום?

ברוב הטראקרים יש ריפים של blueray אפילו ב Piratebay.

גם לי יש חשבונות בכמה טראקרים סגורים ברמה 7/8, ואין הרבה הבדל לטראקר פתוח.

ההבדלים היחידים זה: כמות הסידרים, זמינות של דברים ישנים, ומהירות פירסום של דברים חדשים.

בסופו של דבר הכל עושה את דרכו לטראקרים הפתוחים, הסצינה האמיתית מתה מזמן.

לנושא השירשור, כתוביות באנגלית FTW, גם בלי כל הטעויות כתיב וההגה האיומות שיש בכתוביות ישראליות, וגם

משפרים את האנגלית על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין

וגם אם יש עדיין יש דיליי ממש קטן בין הדיבור לכתוביות

אתה יכול לתקן ב תיקנוי דילי בזמן אמת באמצעות המקשים G ו - H. אתה יכול גם לערוך את התיקון ב subtitle workshop ולעשות אותו קבוע. מה שחשוב בכל מקרה זה ה FPS (גם את זה את זה אפשר לשנות עם התוכנה שהזכרתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אנחנו בעת בשלב של קבלת הערות והצעות לשיפור הגרסא החדש.

האם יש לכם, או לחברים שלכם הצעות נוספות לשיפור? (מעבר לאלו שנרשמו כאן)

התיכנונים כרגע הם:

* הוספת תמיכה בsratim.co.il

* תמיכה מלאה בסאבסנטר

* החלפה מיידית של ספקים (במקום לעשות ריסט לתוכנה)

* חיפוש לפי האש

* עדכון אוטומטי

* סגירת התוכנה לאחר הורדה מוצלחת

* אם אין התאמה מלאה לסרט - הצגת כל הגרסאות שהוא מצא

* חיפוש באמצעות כל הספקים באותה שפה

כמו שאתם רואים, הגסא הבאה תיהיה אבן דרך משמעותית בהתפתחות התוכנה ולכן אנו מבקשים את עזרתכם, בתור המשתמש הסופי על מנת לגרום לתוכנה להיות הכי טובה שאפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוספה של תמיכה ב context menu ככה שיהיה אפשר להוריד תרגום אוטומטית (אם מצליח למצוא לפי האש, או זיהוי ודאי אחר) למקום מוגדר מראש בsettings, ורק אם הזיהוי לא ודאי יפתח מסך התוכנה להצגת אפשרויות ?

ככה השימוש יהיה יותר חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עישנת היום?

ברוב הטראקרים יש ריפים של blueray אפילו ב Piratebay.

גם לי יש חשבונות בכמה טראקרים סגורים ברמה 7/8, ואין הרבה הבדל לטראקר פתוח.

ההבדלים היחידים זה: כמות הסידרים, זמינות של דברים ישנים, ומהירות פירסום של דברים חדשים.

בסופו של דבר הכל עושה את דרכו לטראקרים הפתוחים, הסצינה האמיתית מתה מזמן.

לנושא השירשור, כתוביות באנגלית FTW, גם בלי כל הטעויות כתיב וההגה האיומות שיש בכתוביות ישראליות, וגם

משפרים את האנגלית על הדרך.

אתה זה שמעשן ולא רואה הבדלים בין 1920X900\800 ל 1920X1080

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוספה של תמיכה ב context menu ככה שיהיה אפשר להוריד תרגום אוטומטית (אם מצליח למצוא לפי האש, או זיהוי ודאי אחר) למקום מוגדר מראש בsettings, ורק אם הזיהוי לא ודאי יפתח מסך התוכנה להצגת אפשרויות ?

ככה השימוש יהיה יותר חלק.

התמיכה בcontext menu היא מהות התוכנה (!) ... אני מתפלא שלא מצאת את האפשרות הזאת עד עכשיו (אולי לא קראת את ההוראות?)

תכנס לתיקיה של התכונה, יש שם קובץ בשם register_extensions.bat תקליק עליו פעמיים - עכשיו תקבל תמיכה, אפילו בהרצה על תיקיות שלמות.

זאת ועוד, התוכנה תוריד את הקובץ למיקום בו הסרט נמצא, ואף תשנה את שם התירגום כך שיתאים לסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

win7 ultimate 64

גם לא עובד. ניסיתי מאז תחילת הדיון (הרבה פעמים עם גרסאות שונות). אבל אין שום אופציה חדשה בתפריט, ולא משנה איזה סוג של קובץ אני בוחר.

תבדקו את התוכנה שלכם בvirtual machine.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-Context Menu,

SubiT עושה שימוש ב-API של כדי להגיע לערך. אני אעלה בימים הקרובים קוד קטן שישפוך לנו קצת אור על הסיפור.

בכל אופן, הסיבה היא לא מ"ע בגרסת 64 ביט (כי זה כן עובד שם). באיזו תוכנה אתם מפעילים את הסרטים? האם אחרי שהרצתם את הקובץ BAT, בלחיצה ימנית על תיקיה, SubiT מופיעה?

noodle, האם הרצת את הקובץ BAT לפניכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...