מארז כולל USB3 קדמי עד 400 ש"ח- איכותי מספיק? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז כולל USB3 קדמי עד 400 ש"ח- איכותי מספיק?

PaceDawg

Recommended Posts

הדיון פשוט נסחף לכיוון ספקים ומארזים אז הוא הועבר לכאן. בכל מקרה ערכתי את השאלה המקורית לשאלה הבאה:

היי,

אני עורך את הת'רד לכיוון אחר שיותר מתאים לפורום הזה. לגבי השאלה הקודמת החלטתי ללכת על הכרטיס מסך HD5770. נראה לי התמורה הכי טובה למחיר. עכשיו להתלבטות העיקרית שלי: אני מעוניין במארז שיהיה בו USB3 קדמי ומצד שני לא מעוניין להוציא על המארז יותר מ-400 ש"ח כי אין לי דרישות מוגזמות מהמארז. מצאתי 2 אופציות מתאימות לדרישות שלי:

NZXT SOURCE 210 ELITE ב- 252 ש"ח

או

LANCOOL PC K57b ב- 391 ש"ח.

אין לי בעיה להוסיף את ההפרש, השאלה היא האם המארז השני שווה את התוספת מבחינת האיכות חומרים? אמרו לי שה- הוא די פלסטיקי ופשוט.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 400 וואט לא יסחוב

ספק 450 גבולי מאד

נדרש ספק 520 וואט

באשר לכרטיס מסך 450 עדיף בגלל תאימות הדרייברים

:lol:

וואלה, תרשה לי לבשר לך שעם ספק 380 וואט, 80 פלוס של אנטק הפעלתי 5850 ועוד נשאר לי עודף.

אל תתרגש ממיכאל118, כל כמה שבועות הוא קופץ לפורום, זורק הערה שדורשת תיקון מיידי בשל הטעיה והולך.

הבעיה היחידה שלי עם הקוגר זה שלא ראיתי ביקורת איכותית עליו

כי הם יחסית חדשים בשוק.

אני ראיתי ביקורת על ה 700W של OC3D והביקורת לא משהו. הוא יפה מבחוץ אבל מבפנים HEC לא עשו כזאת עבודה מדהימה מבחינת רכיבים. הם בנו אותו בסביבת עבודה עם טמפרטורה לא מציאותית, וגם בסקירה של hardware secrets הם הראו איך מעמיסים עליו זרם של 700W והספק התפוצץ. משמע, ההגנות שלו לא עבדו בכלל. יש עוד דברים לא טובים, המסקנה הסופית שלהם הייתה שהספק לא היה 700W אלא הרבה פחות מזה. הספק הוא 80 פלוס ברונזה כמובן אבל זה מבעס לקנות ספק כזה שיש עליו ביקורת לא טובה.

חשבתי לקנות את הספק הזה אבל בסוף החלטתי לשים קצוץ, להוסיף עוד 150 שקל ~ ולקנות את הסיסוניק ולהנות מאיכות ללא פשרות. D:

לגבי מארז (אמרתי כבר לכמה אנשים בפורום), אם התקציב שלך 400 שקל, תוסיף עוד קצת ותקח פרקטל דזיין, זה מארז מדהים (יפה מבחוץ ומבפנים) ויש תמורה לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hardware secrets לא בדקו כמו שצריך, הספק מגיע עם שתי מסילות 30 ו 20 והם העמיסו עליהן באופן שווה

אבל ההגנות של זה לא היו אמורות להכנס לפעולה ? אני הייתי שולח להם אימייל ושואל למה בדקו ככה ולא אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט ולא רואה מחשבים חדשים

אלי מגיעים כל המחשבים התקולים

מחשבים בהם הספקים הלכו ולקחו איתם את הזיכרונות

מחשבים שמתחממים

מחשבים בהם הקבלים על לוחות האם נפרצו

ומחשבים בהם הקבלים על כרטיסי המסך נפרצו

אצלי מתקבלת התמונה איך נראה מחשב שעבר עליו קיץ ישראלי טיפוסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...