Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמרתי שאני לא אוהב אבל כן לא מלהב .

אוהב BF בגלל סוג המפות והמשחקיות השונה מCOD ששם אני כל כך שונא שהכל מתבטא רק על הרג וכל אחד מרגיש שהוא חזק כסופרמן (גם הנשקים ממש חזקים ובלי איזון ) .

BF אוהב את הקלאסים ומה שמציעים ...

ובכללי ההרגשה של הלחימה והכבישה יותר עדיפה עלי.

תעשה לי טובה אם BF 3 היה מרגיש בתנועה ככמעט כCOD ועוד כמה שינויים קטנים כמו בנשקים אז דעתך כבר היית מתהפכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק שהתחרות המטופשת עם COD -שEA תמיד מפסידה בה עולה להם ולצרכנים במשאבי פיתוח.את כל הזמן והכסף שהושקע בסינגל ובקו אופ המיותרים של BF3, את כל הכסף שהלך על MOH המיותר..יכלו להשקיע את כל זה בליצור את משחק הבטלפילד המושלם.(או לפחות אחד שיגיע לשוק בלי באגים). בנימה של פיוס,אין ספק שילדי הקונסולות שמתלהבים מטריילרים ורצים לקנות הרסו גם לחובבי COD וגם לאנשי את החיים... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובתך נפסלה ברגע שאמרת שמשחקי BF לא יצאו חצי עשויים במהלך השנים, תודה.

אתה מוזמן לקרוא על BF2 ו BC2 בתחילת דרכם.

שיחקתי בשניהם והם היו מזעזעים בתחילה :P

אח"כ הם נהיו מהנים בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה יכול להגיד ש BF לא חצי עשוי :lol:

גם החדש חצי עשוי, חסר בו תפריטים, הזיהוי פגיעה לא מדהים, הרשימת שרתים לא תמיד מציגה את הפינג ולא תמיד מציגה את השרתים שאתה רוצה לשחק בהם. בקיצור חצי עשוי בדיוק כמו הקודמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרשמותי מ BF3

הגרפיקה כמובן מעולה, הסאונד מפורט מאוד, המשחקיות..

פה זה בא לידי ביטוי! הפעם האחרונה שנהנתי ככה ממשחק הייתה מMW הראשון.

התחושות שהמשחק מעביר ואופן זה שהוא בלתי צפוי בצורה מאוד משעשעת עושה אותו למשחק כמעט מושלם!

ואני אגיד גם למה כמעט,

יש פה ושם באגים בין אם זה בטקטורות פה ושם,ובין אם זה באופן זרימת המשחק, קרה לי מקרה שלא הצלחתי לירות באוייב רק כי לא הגעתי לנקודת יעד.

עם זאת אני בלב שלם הייתי נותן למשחק ציון 9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...