Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty VS. Battlefield -החפירה הראשית

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה ממשיך לזרום :)

הציונים שניתנו לBATTLEFIELD3 עד כה: [אני מרכז את האתרים החשובים והגדולים שבין המבקרים]

Gamespy - 100

Game informer - 95

Gametrailers - 92

1UP - 91

IGN - 90

Joystiq - 90

לא רע.. לא רע..

Simonsix - השרתים כבר מלאים לטענת המבקרים..

ושאלתך שווה בערך לשאלה - "איך המבקרים מסוגלים לתת ציון לCOD כ"כ מהר"

והם הצליחו לא רע עד היום..

זה אולי מעט מהר מדי, אבל להגיד שצריך לפחות חודש כדי לבקר מולטיפלייר ן\או להגיד שהביקורות לא שוות כלום.. well.. סלח לי, אבל תן לי לפקפק בזה.

Quick Thoughts About My Battlefield 3 Review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח מכור, למרות שמדובר בשני משחקים מעולים, הכל שם כסף, ככה זה עובד, לא משנה אם זה הוגן/אמיתי/אובייקטיבי, זה באמת לא חשוב ולא ממש מקבל פרופורציות נכונות, אני מעדיף להתעלם מכל הביקורות למיניהן,אחרי הכל אני קובע מה 10 מתוך 10 בשבילי,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לא ליפול בפח. GT הגדירו תקמפיין כ"MOSTLY FORGETTABLE". גם אני התלהבתי מהטריילר השקה הסינמטי קצת אבל למדתי תלקח מBC2 וMOH.עוד חיקוי COD חיוור לאוסף של EA. שיתנו לDICE קצת מנוחה משגעון הגדלות שלהם ויתנו להם לפתח את מה שהם יודעים לעשות טוב-משחקי בטלפילד.(אני מתכוון לסינגל כמובן המולטי ענינים כרגיל-מעולה למי שאוהב את הסגנון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לא ליפול בפח. GT הגדירו תקמפיין כ"MOSTLY FORGETTABLE". גם אני התלהבתי מהטריילר השקה הסינמטי קצת אבל למדתי תלקח מBC2 וMOH.עוד חיקוי COD חיוור לאוסף של EA. שיתנו לDICE קצת מנוחה משגעון הגדלות שלהם ויתנו להם לפתח את מה שהם יודעים לעשות טוב-משחקי בטלפילד.(אני מתכוון לסינגל כמובן המולטי ענינים כרגיל-מעולה למי שאוהב את הסגנון)

אולי זה חיקוי COD אבל חיוור הוא בטוח לא (לפי מה שרואים ב- REVIEW).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: לא כל הנוצץ זהב,ידידי. סו פאר רוב הריביוז שראיתי לא ממש מפרגנים לסינגל...אני לא זוכר איפה קראתי שהמפתחים בעצמם אמרו שהסינגל משמש מבחינתם סוג של טוטוריאל למולטי. אני לא היתי מתקרב לזה בשביל סינגל של 5 שעות שכולם קוטלים(וגם הקו אופ קצר משהו)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: לא כל הנוצץ זהב,ידידי. סו פאר רוב הריביוז שראיתי לא ממש מפרגנים לסינגל...אני לא זוכר איפה קראתי שהמפתחים בעצמם אמרו שהסינגל משמש מבחינתם סוג של טוטוריאל למולטי. אני לא היתי מתקרב לזה בשביל סינגל של 5 שעות שכולם קוטלים(וגם הקו אופ קצר משהו)

זהו ש- GT אומרים שהסינגל הוא ממש לא עוזר לקראת המולטי , עדיף גם ה- קו אופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבירותי ורבותי,

קבלו את המשוגעים האמיתיים.

http://www2.tbo.com/news/games/2011/oct/25/gamers-dress-in-military-garb-for-release-of-battl-ar-274455/

מעניין מה היה קורה אם זה היה קורה בארץ.

תוך 5 דקות מלא כתבי טלויזיה מדווחים: "ככל הנראה חייל אחד מוחזק בתוך חנות משחקי . כרגע לא ברור למה, כוחות מיוחדים של צה"ל ושל הימ"מ כבר נמצאים במקום".

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Destructoid

Oct 25, 2011

75

The PC is the obvious choice for 3 -- if you can run it -- but there's a catch.

A very large, significant, infuriating catch that may prove a deal breaker for some people.

The name of this catch is Battlelog, and it's by far one of the worst ideas in videogame history

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...