מחשב נכבה באופן פתאומי, גם לאחר החלפת ספק. עדכון: גם לאחר החלפת הלוח. - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נכבה באופן פתאומי, גם לאחר החלפת ספק. עדכון: גם לאחר החלפת הלוח.

Oranl

Recommended Posts

אני אנסה זאת מאוחר יותר כשאגיע הביתה, אבל וידוי קטן: הגוף הישן לא ממש התאים לתושבת פלסטיק בלוח החדש. מה שעשיתי זה החלפתי את התושבת החדשה בישנה. זה הרי אותו סוקט וזה התברג בקלות. זה לא אמור לשנות משהו למיטב הבנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו, אני לא יודע אם זה נתן את התוצאה הרצויה או לא, עד שלא אנסה להחליף משחה ולנסות להצמיד את הגוף ידנית למעבד לראות איך זה משפיע. אם כי יש לי ספק שזה הגורם לבעיה שהופיעה באופן זהה גם לפני החלפת החומרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חזרתי לעדכן.

רעננתי משחה תרמית (Arctic MX-3) והטמפ' ירדו ל-30 בערך. גם הסל"ד ירד ל-3000 ומשהו אז זה כבר שיפור, המאוורר האחורי במארז נשאר כמו שהיה 3000 ומשהו.

כרגע אני מנסה להתקין , בתקווה שלא יקרוס בדרך :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה בגלל המעבד אז הוא היה מכבה את עצמו גם עם ספק גנרי סתם מעניין מי אמר שהספק תקין??(אמנם לפעמים השירות של איבורי גובל בשערוריה שינמוכים למוצרים כשזה לא בדיוק זמין אבל שרות הם יודעים לתת גם כששיגעתי להם תמוח כשהשתמשתי עם דרדבר לא נכון (בדקו פעמים) דפקות הם כן הם לא יכלו לומר לי את זה ::) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעסה שאם הייתי רואה את ההודעה הראשונה בזמן (רק לפני שעה נכנסתי לפורום) הייתי חוסך לך אפילו את הלוח אם,

תקלה שתיארת: מחשב נכבה לפעמים, לרוב תחת עומס.

לרוב כתוצאה של התחממות מהירה של מעבד או צ'יפסט...

:kopfpatsch: חשוב! הרכבת גוף ל-AMD:

ניקויי משחה תרמית ישנה\יבשה מהמעבד וגוף הקירור...

לשים מעט משחה חדשה במרכז המעבד לא למרוח אין צורך הצמדת גוף הקירור תעשה את העבודה,

להניח את גוף הקירור במרכז המעבד, לסגור באמצעות הקליפסים...

צד אחד כאשר הידית פתוחה להכניס את הצד השני ולסגור עם הידית.

טריק קטן: לאחר נעילת גוף הקירור לאחוז את גוף הקירור ולבצע תנועה סיבובית קלה :nixweiss: כן!

זה מה שימרח את המשחה באופן אחיד וימלא מרווחים חסרים בין המעבד לגוף הקירור!

בצ'יפסט ניתן לבצע הליך דומה במידה והוא גורם הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח - אם הפעלתי את המערכת מחוץ למארז כשרק הספק מחובר אל הלוח אם והוא קיצר (הספק כבה בכל ניסיון הדלקה) אז הלוח דרש החלפה (מה גם שהיו שם קבלים עם ראש פתוח שגם אחרי החלפתם זה לא עבד).

לגבי הספק (החדש של קורסאיר) - הוא היה תקין. בדקתי אותו במחשב אחר והוא עבד פיקס, אז הבעיה לא הייתה בספק.

ברענון המשחה התרמית אכן סובבתי קצת את גוף הקירור על המעבד לחזק את המריחה והאחיזה ואכן הטמפ' ירדו מעט. מאוורר מארז עדיין בסל"ד גבוה.

אני לא יודע אם זו הייתה הבעיה אבל נראה שכרגע טפו טפו טפו המערכת עובדת.

תודה על כל העזרה, ובמיוחד לדאנדי על הליווי הצמוד :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...