האם עסקת גלעד שליט קרובה להיסגר? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עסקת גלעד שליט קרובה להיסגר?

Gil28

Recommended Posts

מבחינתי ביבי גמר.

לא הגיוני שבכל פעם שלחלאות יתחשק לחטוף חייל הם יעשו כך, ויקבלו 1000 חיילים "משופרים" שלהם - בעלי תואר ראשון, שני, ורצון עז עוד יותר לפגוע בנו. יש לשחרר רוצח אחד על חייל אחד ולא יותר. אם הדרישה תעלה ליותר מרוצח אחד - מבחינתי שישרפו את כל עזה. איזה מן דבר זה? פתאום נהיינו מדינה של מפונקים? צריך לשבור להם את העצמות ולהראות להם אחת ולתמיד מי חושש ממי. מוטב שיהרגו שבעה לוחמים במבצע חילוץ כושל מאשר לשחרר את הרוצחים המתועבים האלה.

אבל עדיף להמנע מכך וזהו. מחזק את קרירין - לחוקק חוק 'מוות למחבלים' ולגמור את הסיפור. מה גם שזה יהיה מאוד קל להרשיע, הם מודים בלי להסס, ועוד בגאווה (ראה 'רוצחי משפחת פוגל').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 202
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החמאס עשה עבודה טובה.

אנשים מתחברים רגשית חזק לגלעד שליט, ודרכו חמאס עושה מניפולציות רגשיות על עם .

קחו את KIRMA למשל.

כמו שהוא שמח ומתלהב ככה הוא סובל וכואב את סיפור שליט.

רגשות עזים קולקטיבים המלובים בציפיות ולחץ חברתי.

אם חמאס יחזיר את שליט הם יאבדו את היכולת ללחוץ על הכפתורים לציבור רחב.

הדבר היחידי שיקרה זה ששליט יוחזר כגופה, וחמאס יתן מהלומה סופית וצורבת שתמשיך להתגלגל בכאב יאוש והאשמות פוליטיות.

או שהעסקה תתבטל כליל.

ואם העסקה תצא לפועל אז זה רק כי זה משרת מטרה גדולה יותר מבחינתם.

כזאת ששווה להם יותר ככלי להזיק לישראל.

וכך או כך תהיה חטיפה נוספת לא הרבה אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט נק' השפל של מדינת מאז הקמתה.

כל הזיוני שכל האלו על כך שאנחנו מדינה חזקה ובלה בלה בלה ומה בסוף? אירגון טרור מושתן מתעלל בנו במשך חמש וחצי שנים, ללא שום תגובה הולמת מצידנו ולא רק זה בסוף הוא מקבל בדיוק מה שהוא דרש כמעט ללא וויתורים מצידו ביזיון אחד גדול ובושה למדינת ולאלו שעומידם בראשה. על תתפלאו עם תהיה עוד חטיפת חייל בזמן הקרוב, וכנראה שתהיה עכשיו שהם ראו כמזה זה משתלם להם וכמה שאנחנו חבורה של חסרי עמוד שדרה. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטיבי/פסיבי... 1000 מחבלים משוחררים.

ארגון טרור מחזיק מעצמה צבאית בביצים ואומר "שרוק!".

ביבי הזגזגן מכר את המדינה בשביל הקדנציה השניה.

במערכת הבטחון יכולים להתרברב שהם יוכלו לשלוט במצב, בולשיט!

כל ישראלי שיירצח יהיה על הידיים של כל מי שמרים יד בעד העסקה בחדרי הישיבות הממוזגים והמאובטחים.

כל התקשורת באופוריה, מנסים למכור לנו פצצה במסווה של ביצת קינדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לשים לב - שום רוצח לא ישוחרר לגדה, באופן אקטיבי הם לא ישתתפו בטרור.

תגיד, זה באמת משנה אם הוא ירה קאסם או פצץ מטען או לחלופין הרכיב את אותן כלי הרג? לי זה לא.

וכן, אני יותר מאשמח לראות את גלעד שליט בבית, אבל לא במחיר של יותר ממחבל אחד, אם הם רוצים שיכירו בהם בתור בני אדם שיתנהגו כמו בני אדם ושיכבדו את עצמם, חילוף כזה עושים אחד לאחד, לא אחד לאלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטיבי/פסיבי... 1000 מחבלים משוחררים.

ארגון טרור מחזיק מעצמה צבאית בביצים ואומר "שרוק!".

ביבי הזגזגן מכר את המדינה בשביל הקדנציה השניה.

במערכת הבטחון יכולים להתרברב שהם יוכלו לשלוט במצב, בולשיט!

כל ישראלי שיירצח יהיה על הידיים של כל מי שמרים יד בעד העסקה בחדרי הישיבות הממוזגים והמאובטחים.

כל התקשורת באופוריה, מנסים למכור לנו פצצה במסווה של ביצת קינדר.

אני מניח שאתה מדבר מתוך ניסיון להיות שבוי מלחמה כמה שנים , או מישהו מהמשפחה שלך עבר דבר כזה או אחר ואתה בכלל מבין את גודל החור שנוצר במשפחה דקה אחר דקה במשך כל השנים האלה.

שחרור מחבלים לא אמור לשנות למצב הביטחוני כך או כך , כל ילד יכול לצאת ולעשות פיגוע .. , המחיר גדול נכון , אך אין ברירה המדינה לא יכולה שגורלו יהיה כגורל רון ארד.

לפני שאתה מדבר על ביבי פתח ספרים ותקרא על התרומה האדירה שלו למדינה.. אני בספק אם תרמת עד עכשיו אלפית ממה שהוא תרם , וגם אם כן אין לך זכות להתבטאות כמו שאתה מתבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב עם הלב ולא עם הראש, הצבא נועד להגן על המדינה, לא ההפך.

כל המחבלים האלו גם מעזה יכולים לנסות להוציא פעולות, ואז מה תגיד למשפחות ההרוגים שנהרגו בגלל העסקה הזאת? שהדם של שליט יותר אדום משלהם?

כל חייל, וכל אזרח, צריך להבין שבמלחמה חיילים מתים ונשבים, אי אפשר לאבד את המדינה תמורת אחד כזה.

עסקה שלא צריך לבצע, יש ברירה למדינה ומי שמסכים לעסקה פשוט עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר מתוך ניסיון להיות שבוי מלחמה כמה שנים , או מישהו מהמשפחה שלך עבר דבר כזה או אחר ואתה בכלל מבין את גודל החור שנוצר במשפחה דקה אחר דקה במשך כל השנים האלה.

ומה תגיד לאותן מאות משפחות, שיקירהם חוסלו באחד מעשרות הפיגועים ופעולות האיבה שנערכו פה בעשור הקודם, וכעת רוצחיהם יחזרו להסתובב באופן חופשי ולעשות בדיוק את מה שלימדו אותם מגיל 0 - לחסל את ה-"כיבוש הציוני"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנית צריך לחוקק חוק מוות למחבלים במקום להחזיק רוצחים בכלא ולעודד חטיפות חילים

+1

ומה תגיד לאותן מאות משפחות, שיקירהם חוסלו באחד מעשרות הפיגועים ופעולות האיבה שנערכו פה בעשור הקודם, וכעת רוצחיהם יחזרו להסתובב באופן חופשי ולעשות בדיוק את מה שלימדו אותם מגיל 0 - לחסל את ה-"כיבוש הציוני"?

ומה תגיד למתגייסים חדשים שצריכים להחליט אם ללכת לקרבי או לא? אם הייתי יודע שבמידה ותפול בשבי המדינה שלך תפנה לך עורף לא היית חושב עשר פעמים לפני שהיית הולך לקרבי ו/או מתגייס לצבא בכלל?

אני יותר מאשמח לראות את גלעד שליט בבית, אבל לא במחיר של יותר ממחבל אחד, אם הם רוצים שיכירו בהם בתור בני אדם שיתנהגו כמו בני אדם ושיכבדו את עצמם, חילוף כזה עושים אחד לאחד, לא אחד לאלף.

לא נראה לך שאתה מגזים בבקשות שלך?

אין סיכוי שהם יסכימו להחליף חייל אחד במחבל אחד. מצידם שכל האלף שעצורים אצלנו ילכו לעזאזל (הנשים שלהם יעבדו במרץ להשלים את החסר). הם לא מקדשים את ערך החיים כמונו. הם מלכתחילה חונכו למות למען המטרה ובטח חלקם נעצרו לפני שהספיקו להתאבד. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה חשבתי שכדי לחשוב בהיגיון אין דרישה מוקדמת להיות שבוי או בן למשפחת שבוי.

מה אתה אומר בעצם, שיש דרישה כזאת?!

בני משפחה שלי נרצחו בפיגוע חטיפה.

את החור הזה כן אפשר למלא?

את החורים הרבים שנוצרו ברציחתם של אלפי ישראלים, אפשר למלא?

את החורים הרבים שיווצרו בעתיד כן אפשר למלא?

1000 תמורת 1 זה טירוף מוחלט. שום תירוץ שבעולם לא יישמע אמין ומספק.

גם התירוץ של "חיילים יפסיקו להתגייס לקרבי" לא אמין.

הרבה חבר'ה לפני גיוס מבינים שזה לא מחיר ריאלי, וכל ה5 שנים האלה אחוזי הביקוש לקרבי שוברים שיאים.

מה שעוד יותר מחרפן, זה שאחרי העסקה ההזויה הזאת הכל יימשך כרגיל.

עוד חייל ייחטף, והפעם המחיר יהיה 1500.

מי שנכנע הפעם, ייכנע גם בפעם הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל אותן אם הן באמת רוצות שמשפחת שליט תצטרף למשפחת השכול שלהן.

כמובן שהם לא ירצו. אך אם זה בא על חשבון קורבנותיהם מפעולות טרור אז אותן משפחות ירצו שיעשה צדק ואותם רוצחים יועמדו לדין, ולא ימשיכו לבצע פעולות טרור.

ומה תגיד למתגייסים חדשים שצריכים להחליט אם ללכת לקרבי או לא? אם הייתי יודע שבמידה ותפול בשבי המדינה שלך תפנה לך עורף לא היית חושב עשר פעמים לפני שהיית הולך לקרבי ו/או מתגייס לצבא בכלל?

כפי שנכתב פה מקודם, צה"ל נועד להגן על המדינה ולא להפך. כוחות הביטחון עובדים מסביב לשעון כדי שאני, אתה ומשפחתו של גלעד נוכל לישון בשקט בלילה. נעשה מאמץ עילאי כדי לעצור את אותם 9000 פעילי טרור שיושבים כעת במעצר בשטחי , ושיחרור אותם אסירים יוביל לחיזוק אירגוני הטרור. זהו מעשה הפקרות כלפי אותן משפחות שכולות, וכלפי כלל אוכלוסיית אזרחי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...