אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ? - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אף אחד לא מעדכן בקשר למהירויות החדשות של הוט ?

X7-007

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא ממליץ על התוכנה כי אתה לא מצליח להשתמש בה ??? :lol:

ניראה כאילו למרות כל מה שאומרים פה בזב"ל עם גיימר עובד טוב, הפינג שלו יותר נמוך משלי ב 10MS. או שהבעיות שלכם רק עם ושאר הדברים בסגנון?

נזק בינלאומי מעולה למשחקי רשת. אבל כשמדובר בסרטונים, , ועוד אתרים, זה פשוט לא זז.

הגעתי למצב שהחלטתי להשאיר מנוי לטריפל סי רק כדי:

1. לשחק ברשת - נזק בינלאומי

2. לגלוש - טריפל סי

(שניהם יוצא לי 70 שקל)

החוק של ההתנתקות בלי קנס גבוהה, קיים גם עבור חברות תשתית כמו הוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מכל הת׳רד אני מבין שאחרי שעוברים ל 15 מגה פלוס כבר אי אפשר לשים חייגן ואז יש בעיות של תיעדוף ואז יש איטיות ברשת?

כרגע אני נמצא אצל 12 מגה ומשלם 90 ₪ כי אני מחויב לחראות האלה. למזלי ההתחייבות מסתיימת בנובמבר.

אז רציתי לשאול אם כן יש אופציות לשים חייגן מעל 15 מגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל התרד ואני מבולבל.

יש לי 12M בתשתית הוט וספק בינלאומי. הרבה פה מדברים על חבילת וחייגן, מה זה אומר? איך אני יודע עם יש לי את זה? חייגן זה משהוא פיזי כאילו? חבילת וחייגן קשורים לספק או לתשתית?

אני יכול להגיד שהאינטרנט שלי טס בלילה בעיקר וממש זוחל ביום! יש לי נתב TP-LINK של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש לך חברים יותר מדי מקושרים...

ככה נראה בערך אצל חבר ...זה אגב 100MBIT סימטרי. בבית.

רק העאלה הורדה סוחטת על 8MBPS

סתם שתקנאו קצת.. :)

ועד היום אני מנסה לשכנע אותו לעשות לי אותו דבר..כלב:

http://www.imagehost.co.il/view.php?filename=28upload100MBIT.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות משחקים בשביל מה? בשביל שימשיכו לירוק עליך עם חבילות DLC? שימשיכו לירוק על קהילת מולטיפלייר עם DLC ביום הראשון של הrelease, ובכך לפצל את קהילת שחקני מולטיפלייר? לקנות משחק שלא קיים לו דמו ואז לגלות שהוא לא עובד אצלך?

ואני מדבר איתך בתור מישהו שקונה משחקי מחשב יותר מעשור. אבל בזמן האחרון גם לי מתחיל להמאס מהיחס של מפתחי משחקים, בעיקר לPC.

בזמן האחרון אני קונה יותר משחקי אינדי מחברות קטנות יותר, אבל לאחרונה אני שם לב שגם חלקן התחילו לשים *** על שחקני PC.

(כמו למשל angry birds מקבל טונות של עדכונים באייפון, שגרסתו עולה 0.99 דולר, וגרסת PC לא מקבל שום דבר שעולה 5 דולר. כמו משחק flight control שמקבל מולטיפלייר בגרסת ובגרסת לא, וכמובן שהבדל המכירים זהה למה שהזכרתי לפני) יש לי את גרסאות אייפון אבל זה נוח יותר בהרבה לשחק במחשב במשחקים האלה מאשר במכשיר קטן.

למה גרסת Plants VS Zombie מקבלת COOP וVERSUS בגרסת ובPC או PS3 לא? (יש לי וקניתי את המשחק, אבל אני עדיין לא מבין את המטרה של החברה להוציא גרסה יותר טובה למכשיר אחד)

ועוד ועוד ועוד. אז למה לי לשלם על כל הדברים האלה, אם אני מקבל את היחס הכי מזלזל שיש בתור לקוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש לך חברים יותר מדי מקושרים...

ככה נראה בערך אצל חבר ...זה אגב 100MBIT סימטרי. בבית.

רק העאלה הורדה סוחטת על 8MBPS

סתם שתקנאו קצת.. :)

ועד היום אני מנסה לשכנע אותו לעשות לי אותו דבר..כלב:

http://www.imagehost.co.il/view.php?filename=28upload100MBIT.jpg

בקושי אני מצליח להוריד ת'תמונה ויש לי 10 מגה. אל תצחק.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות משחקים בשביל מה? בשביל שימשיכו לירוק עליך עם חבילות DLC? שימשיכו לירוק על קהילת מולטיפלייר עם DLC ביום הראשון של הrelease, ובכך לפצל את קהילת שחקני מולטיפלייר? לקנות משחק שלא קיים לו דמו ואז לגלות שהוא לא עובד אצלך?

ואני מדבר איתך בתור מישהו שקונה משחקי מחשב יותר מעשור. אבל בזמן האחרון גם לי מתחיל להמאס מהיחס של מפתחי משחקים, בעיקר לPC.

בזמן האחרון אני קונה יותר משחקי אינדי מחברות קטנות יותר, אבל לאחרונה אני שם לב שגם חלקן התחילו לשים *** על שחקני PC.

(כמו למשל angry birds מקבל טונות של עדכונים באייפון, שגרסתו עולה 0.99 דולר, וגרסת PC לא מקבל שום דבר שעולה 5 דולר. כמו משחק flight control שמקבל מולטיפלייר בגרסת ובגרסת לא, וכמובן שהבדל המכירים זהה למה שהזכרתי לפני) יש לי את גרסאות אייפון אבל זה נוח יותר בהרבה לשחק במחשב במשחקים האלה מאשר במכשיר קטן.

למה גרסת Plants VS Zombie מקבלת COOP וVERSUS בגרסת ובPC או PS3 לא? (יש לי וקניתי את המשחק, אבל אני עדיין לא מבין את המטרה של החברה להוציא גרסה יותר טובה למכשיר אחד)

ועוד ועוד ועוד. אז למה לי לשלם על כל הדברים האלה, אם אני מקבל את היחס הכי מזלזל שיש בתור לקוח?

אני מסכים עם כל מה שאמרת,אנחנו קצת סוטים מהנושא,

אז סתם לידעה כללית אני וחברי כן קונים משחקים בעיקר כאלה שאתה לא יכול לשחק ברשת בלי משחק חוקי.

ב אנחנו בעיקר רבים בין חברים אם זה PRO2012 וכו'.

סתם לידע כללי ב גם כיף לקנות אבל חור בכיס לא קטן

צריך לשלם על גולד + PREPAID או משחק מקורי שעולה מעל ה 250 שקל. כי אין בישראל אפשרות למנוי אז מזייפים גם כתובת,זה לא הוגן אז לפעמים אין ברירה בישביל לקבל משחק דמו מורידים פרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...