אחרי שהתאכזבנו מאפל - מה לקחת ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שהתאכזבנו מאפל - מה לקחת ?

PayneBack3251

Recommended Posts

אני מתערב שאם היו מדביקים עליו תג "אייפון 5" ולא 4S כולם היו שותקים.

חוץ מזה, מקלדת מוקרנת? והולוגרמות? (אם אנחנו מדברים על אותו הסרטון)

כרגע דרוש מכשיר גדול פי 3 מהאייפון רק בשביל להקרין מקלדת כזו, באמת מישהו חשב שזה יכלל במכשיר?

זו לא "ציפיה", זו "הזיה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי 3GS ושידרגתי ל4 - חוץ מהמצלמה אני לא מרגיש שינוי בכלל באיפון, אני עדיין מחזיק ב 3GS למקרה שיקרה ל 4 משהו...

שיחקתי עם עם SGS2 ואני לא מוצא סיבה לעבור...

גם ה3GS וגם ה4 פרוצים , אם היה לי קונה ל4 הייתי נשאר עם ה 3GS בכיף - מכשיר פצצה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בפועל בין האייפון 3G ל 3GS גדול בהרבה מההבדל בין ה 3GS ל 4. (חוץ ממסך והעיצוב.)

ועדיין, שהשיקו את ה 3GS התלוננו בדיוק כמו עכשיו, ושהשיקו את ה 4? שמחה והמולה.

אם היו משנים פרט פצפון בעיצוב ומדביקים פה תוית "5", אף זומבי לא היה מתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון 4 הביא מסך ברזולוציה מדהימה ופאנל , מעבד יותר חזק, מצלמה קדמית, FACETIME, עיצוב חדש ובטח היו עוד דברים שאני לא זוכר. 4S קיבל שדרוג מעבד (צפוי), שדרוג מצלמה (צפוי) וזהו. אפל לא הדהימו, לא הפילו מהכיסא, לא גילו חדשנות, לא גילו מקוריות. כלום.

שים לב שכל דור חדש של אפל מביא פחות ופחות שיפורים. למה להשקיע אם יש פראיירים שיקנו בכל מקרה. זה סימן לחברה שמרגישה בלתי מנוצחת. אני מאוד מקווה שמכירות חלשות יערערו את הביטחון העצמי והם יחזרו להשקיע במוצרים. אבל עם אפל אי אפשר לדעת. מי יודע אולי 4S יהיה להיט של כל הזמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה בדיוק מאכזב באייפון 4S?

מעבד כפול כמו שכולם ציפו, מאיץ גרפי פחות או יותר החזק בשוק (SGX543MP2), מצלמת 8MP ובלי גרם נוסף במשקל.

מה עוד רציתם?

ואני אומר שזה לא קשור לשם בכלל, זה קשור לזמן. היה להם כמעט שנה וחצי לטיפול ושדרוג מעמיק הרבה יותר ומכאן האכזבה. וכשאתה מקבל יישור קו יבשושי, אחרי שנה וחצי מחברה שמובילת שוק, זה מאכזב כל אוהב גאדג'טים. השם אגב הוא באמת הפרט השולי ואני מקווה שאתה צוחק בעניין השם אנשים היו מחבקים 4S עם שינויי עיצוב, מסך וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לכמה זמן היה להם?

אני בתור מנכ"ל חברה, בחיים לא הייתי נותן אישור להרפתקאות חדשות כאשר יש לי נתח שוק מובטח כמו שיש לאייפון של .

למה לי להפסיד כסף, להשקיע במוצר חדש לחלוטין כל שנה?

הסיבה ששאר היצרניות עושות את זה, כי הן רוצות לנגוס בנתח השוק של ולהוכיח את עצמן.

אז הן מוציאיות שדרוגים למכשירים שלהם בתדירות כזאת גבוהה שזה מגוחך,

סמסונג הוציאה כבר איזה 5 ו-3 מכשירים שונים בשביל זה.

ככה זה, כשאתה צריך להוכיח את עצמך, אתה מתאמץ יותר.

אפל אולי מבחינתכם לא הוכיחה את עצמה, אבל נתוני המכירות מדברים בעד עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה יהיה עם מכירות, אבל בינתיים התגובה של השוק היא ירידות חדות במניות של (מה זה היה? 5% בשעה הראשונה אחרי ההשקה...?).

אם חברה מובילה באמת הייתה מאמצת את הגישה שלך (לא לתת אישור ל'הרפתקאות') היא מאד מהר הייתה הופכת ללא מובילה. אמנם מעתיקים מכולם (כמו שכולם מעתיקים מכולם) וחצי מה'חידושים המדהימים' שלהם כבר קיימים - ועדיין, הם המציאו הרבה דברים מבריקים.

אפל זו חברה מאד הרפתקנית - רבאק הם המציאו את הסמרטפון (ויסלחו לי בעלי N82 וכו'...). הם ממצאים נישות כל הזמן. לא היו טאבלטים לפניהם.

הגישה של היא כמעט 180 מעלות מה'גישה הנכונה' שאתה מציג פה. חברה מובילה שלא משקיעה במוצרים חדשים כי היא מובילה - מאד מהר לא תהיה חברה מובילה.

לכן ההשקה הזאת כ"כ מאכזבת - יישור קו אחרי תקופה כ"כ ארוכה - זה פשוט לא 'אפל'. כשאפל מוציאים מכשיר לשוק שהוא לכל היותר שווה למתחרים יש בעיה. וכשהוא נראה אותו דבר אז יהיה עוד יותר קשה למכור אותו לכל הפאנבויס (מי יחליף 4 ב-4S? למה?). וכשכל זה בא קצת לפני השקות של חדש ו-S3 וכו' - לא סתם השוק הגיב באכזבה קיצונית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לכמה זמן היה להם?

אני בתור מנכ"ל חברה, בחיים לא הייתי נותן אישור להרפתקאות חדשות כאשר יש לי נתח שוק מובטח כמו שיש לאייפון של .

למה לי להפסיד כסף, להשקיע במוצר חדש לחלוטין כל שנה?

הסיבה ששאר היצרניות עושות את זה, כי הן רוצות לנגוס בנתח השוק של ולהוכיח את עצמן.

אז הן מוציאיות שדרוגים למכשירים שלהם בתדירות כזאת גבוהה שזה מגוחך,

סמסונג הוציאה כבר איזה 5 ו-3 מכשירים שונים בשביל זה.

ככה זה, כשאתה צריך להוכיח את עצמך, אתה מתאמץ יותר.

אפל אולי מבחינתכם לא הוכיחה את עצמה, אבל נתוני המכירות מדברים בעד עצמם.

כל מה שאמרת כאן אגב לא נכון לדעתי ולדעת כל מי שהתאכזב מאפל. חברה שנחה ולא מחדשת, כן במיוחד אחרי זמן כה רב, את מוצר הדגל שלה מכניסה את עצמה להרפתקאה מסוג אחר. עם ה-3GS זה עבד כי זה היה נחוץ מאד (ה-3G היה נוראי) עובדה שמדובר בפלאפון טוב מאד גם כיום, ע- ה-4S זה כבר אחרת כי ה-4 הוא עקב האכילס הגדול ביותר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נחזור רגע לשאלה המקורית של פותח הדיון - במחיר של 99$ לאייפון 4, לדעתי היום הוא המכשיר המשתלם ביותר. למי שאין לו בעיה עקרונית עם לעומת , כמובן.

המחיר הזה הוא רק בהתחייבות לשנתיים לחברת סלולאר אמריקאית, המחיר ללא חבילה הוא 550$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני עם אייפון 3GS גוסס שמחכה להשקה של האייפון הבא כבר חצי שנה ומחזיק בשיניים עם המכשיר הגוסס,

אחרי כל הזמן הזה שחיכיתי והתאכזבתי אני צריך לחשוב עכשיו על המכשיר הבא,

יצא למישהו פה להתנסות עם ה Evo 3D ?

SGS2 לא בא בחשבון, יש אותו לאבא שלי ואני לא אוהב את המכשיר.

תודה.

מה שמעניין אותי למה ה3GS שלך גוסס?

אני עם האייפון שלי, 3G עוד מלפני שהאייפונים הגיעו לארץ שזה בערך שנתיים וחצי. והאייפון שלי חי ובועט כאילו נקנה רק אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...