Rage - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש בעיות עם כפולי ליבה ועם מסויים, אבל לרוב אפשר לסדר את זה עם חפירות ב CONFIG וב DEV CONSOLE.

ID נשאלו כמה שאלות קשות ולא אהבו את זה, הכניסו את המבקר והאתר שלו לרשימה שחורה ::)

http://www.gamasutra.com/view/news/37939/Opinion_Journalistic_Rage.php

למרות שאני חושב שהוא מגזים בחלק מהדברים שלו, אין ספק שהוא צודק ברובם. זה עניין של גישה, אם אתה ניגש אל המשחק בלי ידע מוקדם ורואה את כל השטח הפתוח ואת המכוניות אתה יכול בקלות לטעות ולחשוב שזה איזה RPG מטורף ותוך שעה-שעתיים אתה תווכח לאמת שהמשחק הוא FPS במסווה של not so Open-World, משם אתה יכול לקבל החלטה - לשנוא אותו או להמשיך לשחק ולהנות ממנו בתור מה שהוא - FPS, ובתור FPS הוא משחק מעולה. (אני בכוונה לא מזכיר את הבאגים ואת הבעיות עם המשחק - כי טבעי שמי שסובל מהם שונא כרגע גם את id וגם את המשחק).

לגבי הראיון, אי אפשר באמת לדעת איך הוא הציג את השאלות שלו .. אם זה כמו שהוא מתאר אז id שוב מאכזבים ומתנהגים כמו ילדים מפונקים, בכל מקרה אני בטוח ש id חושבים הרבה ולעומק לגבי העתיד שלהם במיוחד עם קהל ה המאוד מאוד מאוכזב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, ומצד שני, יש צדק בשאלות שלו, כי לא ברור למה המשחק נותן לך תחושה של RPG וכביכול עולם פתוח, כשהוא בעצם לא (וכך גורם לכשל ציפיות). הוא בעצם שואל פה למה יש פה הצגה של דבר אחד, כשבעצם המשחק עצמו הוא סגנון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, יש לי בעיה מוזרה, או שאני פשוט מפספס משהו.

איך משדרגים את הנשקים ?

יש לי מחסנית מוגדלת לשוטגאן - אני נכנס לתפריט של הנשקים, לוחץ UPGRADE WEAPON לשוטגאן ואז מופיע לי על הנשק סוג השדרוג במין מעוין - פה אני נתקע, לא משנה איפה אני לוחץ ומה אני לוחץ אני לא יכול לבחור את השדרוג - הכפתור היחיד שפעיל זה הBACK לחזור לתפריט הנשקים.

אני מפספס פה משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שהשדרוג הופעל, צריך להיכנס לשם רק אם יש לך כמה שדרוגים ואז אתה בוחר איזה מהם אתה רוצה שיעבוד. זה בקושי בשימוש.

הרבה דברים במשחק הזה מרגישים כאילו הפיתוח הופסק באמצע והוציאו את המשחק עם מה שסיימו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ID נשאלו כמה שאלות קשות ולא אהבו את זה, הכניסו את המבקר והאתר שלו לרשימה שחורה ::)

http://www.gamasutra.com/view/news/37939/Opinion_Journalistic_Rage.php

זה לא "כמה שאלות קשות" - הוא שאל שאלות של חמור ומגיע לו שהם לא ירצו לדבר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייבר חדש שיצא אתמול

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU124AMDCat1110PreDriverV3.aspx

AMD Catalyst™ 11.10 Version 3 Preview Driver Features:

Reduces random crashing and stability encountered when playing Rage on Windows® 7 32-bit edition
Reduces object / animation flickering and texture corruption encountered when playing Rage
Reduces stuttering seen on Dual CPU and Tri CPU core systems
Improves performance in Battlefield 3 Open Beta release for both non-Anti-Aliasing and application enabled Anti-Aliasing cases on single GPU configurations using the Radeon™ HD 6000 and Radeon HD 5000 series of products.
Improves performance in Battlefield 3 Open Beta release for both non-Anti-Aliasing and application enabled Anti-Aliasing cases on CrossFire™ configurations using the HD 6000 and AMD HD 5000 series of products.
Improves performance in Rage on single GPU configurations using the AMD HD 6000, AMD HD 5000 Series and AMD Radeon HD 4000 series of products.
Reduces intermittent crashing seen loading levels in Rage
Reduces flickering of NPCs in Rage
Enables automatic Vsync for Rage
Enables support for AMD Eyefinity 5x1 display (portrait and landscape) configurations using the AMD Radeon HD 6000 and AMD Radeon HD 5000 series of products.
AMD Vision Engine Control Center: User Interface enhancements have been implemented for the AMD CrossfireX™, GPU AMD Overdrive™ and Information Center pages.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייבר חדש שיצא אתמול

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU124AMDCat1110PreDriverV3.aspx

AMD Catalyst™ 11.10 Version 3 Preview Driver Features:

Reduces random crashing and stability encountered when playing Rage on Windows® 7 32-bit edition
Reduces object / animation flickering and texture corruption encountered when playing Rage
Reduces stuttering seen on Dual CPU and Tri CPU core systems
Improves performance in Battlefield 3 Open Beta release for both non-Anti-Aliasing and application enabled Anti-Aliasing cases on single GPU configurations using the Radeon™ HD 6000 and Radeon HD 5000 series of products.
Improves performance in Battlefield 3 Open Beta release for both non-Anti-Aliasing and application enabled Anti-Aliasing cases on CrossFire™ configurations using the HD 6000 and AMD HD 5000 series of products.
Improves performance in Rage on single GPU configurations using the AMD HD 6000, AMD HD 5000 Series and AMD Radeon HD 4000 series of products.
Reduces intermittent crashing seen loading levels in Rage
Reduces flickering of NPCs in Rage
Enables automatic Vsync for Rage
Enables support for AMD Eyefinity 5x1 display (portrait and landscape) configurations using the AMD Radeon HD 6000 and AMD Radeon HD 5000 series of products.
AMD Vision Engine Control Center: User Interface enhancements have been implemented for the AMD CrossfireX™, GPU AMD Overdrive™ and Information Center pages.

לאחר שידרוג לדריבר החדש המשחק עובד ללא צורך בשום קונפיג או הגדרות אין בנתיים מריחה של טקסטורה,תקיעות ולגאים למניהם מחכה לגירסה המלא של הדיבר של ATI וימשיך לבדוק את המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי את המשחק, מאכזב ברמות. הסוף פשוט גרוע, כאילו אין עלילה בכלל במשחק הזה. לקח רק 11 שעות וגם זה אחרי שעשיתי את כל המשימות הצדדיות שמצאתי וכמעט את כל המירוצים, חלקם יותר מפעם אחת, לא קרוב אפילו ל-20 שאמרו באחת הביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במשחק, פתחתי נושא דומה בעבר בפורום כרטיסי מסך וbarak עזר לי שם אבל הבעיה הזאת קצת שונה

יש במשחק משימות מסוימות שהמשחק מחליף לי מסך אבל אני לא בטוח שזה בגלל המחשב שלי כמו הבעיה הקודמת כי פה אני רואה את הנשק רגיל ורק את הרקע אני רואה בצבעים

תמונה:

97099377.png

Uploaded with ImageShack.us

הכרטיס מסך שלי זה nvidia 9800 gt אם זה משנה

מה לעשות? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק-נכון הסוף מאוד מאכזב...אבל אני חושב שקטלו יותר מדיי את המשחק-ישנן משימות מסויימות שהמשחק מרגיש ככ טוב,הנשקים מרגישים ממש מעולים הרבה יותר טובים מרוב משחקי הירייות בגוף ראשון,אני חושב שאם היו משפרים את המשחקיות ואת העניין של המשימות שזה קצת חוזר על עצמו היה יכול לצאת משהו משובח,מעבר לכך חבל שיש במשחק רק בוס גדול אחד בDEAD CITY. אני אישית מאוד נהניתי מהמשחק!(למרות הכל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...