הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

אתה הראשון שמתקיל אותי במידע הזה.

האם זה באמת נכון?

עד כמה מדובר בסירוס לעומת גרסת האייפד?

לא ידוע, אבל מדובר בסירוס משמעותי...

ייתכן שהמעבד בכלל לא יעבור אפילו את ביצועיו של הSamsung S2

לטענת המכשיר מהיר במשחקים "פי 7". מעבר לעובדה שזה בולשיט טהור, עד שלא יהיו אנשים עם המכשירים האלה שיבדקו את זה, לא יהיה אפשרי לדעת.

זה מדהים איך מצליחה לעבוד על כולם... עצם העובדה שיש למכשיר מעבד A5 לא אומר שהוא אותו מעבד A5 שרץ באייפאד. זה כמו שתיקח מחשבים, מחשב אחד עם מעבד I5 במהירות X ג'יגההרץ, ומעבד I5 אחר במחצית המהירות הזו. <<<< זה האייפון 4אס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכשיר שעובד טוב ישירות מהקופסה זו תמיד אופציה טובה

אתה צריך להוריד לו עשרות תוכנות אחרי פתיחת הקופסא שהוא באמת יהיה שימושי

ובדרך גם לירשם עם הוא לא פרוץ

אולי בחברות הסלולר זורקים לו עוד תוכנות שאפל לא נותנת רישמית מהקופסא

אבל תיקנה אחד נקי ותיראה שכמו אתה חייב להתקין עשרות תוכנות שאין לו מהקופסא

לישתמש בו כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט שימוש וממשק מושלם כמעט יש רק לאנדרואיד לא יקחו את זה ממנו.

מסכים איתך לגמרי, הרעיון הזה שמדליקים את המסך ורואים יש את כל האינפורמציה שאתה רוצה לקבל (בעזרת הוויג'טים) פשוט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לגמרי, הרעיון הזה שמדליקים את המסך ורואים יש את כל האינפורמציה שאתה רוצה לקבל (בעזרת הוויג'טים) פשוט מעולה.

פשטות שימוש זה ממשק אינטואיטיבי ופשוט להבנה, לווא דווקא מידע זמין מיידית, יש לי ואייפון, אין צל צילו של ספק איזה פלאפון הייתי ממליץ לאמא שלי למשל...

ולשנות ציטוטים זה לא לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי וכבעל 4...השידרוג קצת משעמם וה"ארוע" פשוט ניראה כמו יום הורים בבית ספר חחחח אך בכל זאת יש כמה פרטים שהם טובים. :

מעבד כפול ...שזה ממש טוב...ואמור להיות יותר מהיר מהSGS2 המהולל רק בזכות התמיכה של הIOSֱ

והמצלמה, ללא ספק תהיה הכי טובה בשוק הסלורר !

וכמובן הסירי...שאומנם עד שלא ניסינו אותו קשה להגיד משהוא אבל בהחלט נראה מבטיח.

אז נכון הוא לא בעובי של מילימטר ואין לו משקל של חצי גרם, אבל הוא מיישר קו עם האחרים. פחות או יותר =]

אה ויש לי שאלה....מה זה "מכשיר עולמי"

אם אני לוקח את האאיפון שלי לארה"ב הוא לא עובד שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לגמרי,לעומת זאת היא מערכת הפעלה מקורית לחלוטין ,חידוש טכנולוגי עצום שלא שלא "קיבל השראה" משום מערכת הפעלה אחרת בשוק.

אגב ,אם כבר מדרים על כמות ה"חידושים" שהביאה והמקוריות שלה , מה נסגר בסוף עם התביעה של Orcale נגד גוגל בגלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, "סירי" קיים באנדרואיד כבר מעל שנה.

ובסימביאן כמה שנים טובות..

שמע, לפי מה שאני רואה באנרואיד יש את הסירי הזה אבל לא באותה רמה. מצד שני, זה פשוט חסר תועלת. אני לא אלך עם הטלפון שלי ברחוב הומה אדם ואכתיב לו מכתב (כי זה לא נוח, כי סביר להניח שהוא ישגה הרבה וכי אני לא רוצה שיצוטטו לי), אני לא אסע ברכבת או אוטובוס וארצה שהוא יקריא לי דוא"ל ואני בהחלט לא אשב במשרד ואתחיל כמו מטומטם להכנס לאפליקציות באופן קולי. מה גם שלדעתי להשתמש באצבע זה יותר נוח.

השימוש היחיד שאני מוצא לתפעול קולי לטלפון הוא בזמן נהיגה עם דיבורית. בשביל הפקודה "חייג למשה" לא צריך לפתח מערכת כ"כ מתוחכמת...

מצד שני - זה גם ככה לא רלוונטי לדוברי העברית, או למעשה כל השפות שהן לא גרמנית/צרפתית/אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...