הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

אין הרבה משמעות לכל השמועות ורשימות מפרטי החומרה המשוערים.

באופן מסורתי המוצרים של אפל לא הציגו "ברזלים" מעבר ל-state of the art, תזכרו שאפל גם קונים את הברזלים האלו מחברות כמו סמסונג ו-, כך שאל תצפו שהאייפון5 יתעלה משמעותית על ה-S2 מבחינת חומרה (אם בכלל, וכנראה יהיה נחות מהטלפונים החדשים של ומה-S3 העתידי).

מה שאפל תמיד הצטיינו בו היה היישום של אותם "ברזלים" במוצר המוגמר ושילובם עם מערכת הפעלה הולמת.

כמיטב מסורת , עד רגע ההצגה לא נגע באמת מה "האופי" של האייפון5.

יחד עם זאת, אני מתקשה להאמין שאפל יגעו עם האייפון5 במה שנראה לי כרגע הכשלים העיקריים המיידיים של הסמרטפונים ככלל --

* זמן חיי !!!

* מסך קריא באור שמש.

* הזנת טקסטים בצורה נוחה

* לחלק מהשוק - ממשק משתמש נוח יותר למשחקים. כבר שנים שכל מיני חברות מנסות למצוא את אבן החכמים של "הטלפון לגיימרים" וכושלות.

* התמשקות חלקה יותר הן לענן באופן כללי ובפרט לסביבה שלך (הגאוגרפית והחברתית) תוך מתן מענה הולם לסוגית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש סרטון מאוד מעניין ביוטיוב לגבי 5 אבל כמו שזה נראה הוא לא ריאלי..

הייתי מאמין לקטע של העיצוב האולטרה דק והמקלדת לייזר

אבל הקטע עם התצוגה ההולוגרפית הרס את הוידאו

זה נראה לפחות מרחק של 5 שנים מהטכנולוגיה שלנו (ובמיוחד בשילוב של עיצוב כל כך דק!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירוע מתחיל ברגעים אלו ועוד לפני שהם הכריזו משהו, אני מוכן להיות מאוד מאוכזב.

אני מאוד מצפה להשקה של IPHONE5, שמעבר למפרט משופר, יכלול עיצוב חדש - מסך גדול יותר, ומכשיר דק יותר.

אלא שבאתר החנות של עודכן לפני מס' רגעים מודל חדש למכירה - ה- 4S. ונחשו מה? התמונה שלו זהה לIPHONE4

http://www.idownloadblog.com/2011/10/04/apple-posts-iphone-4s-oct-14/

:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שככל הנראה לא יהיו מהפכות יוצאות דופן, והמכשיר הבא של אפל יהיה בסך הכל יישור קו מבחינת חומרה מול שאר המתחרות, יחד עם הטמעה של iOS5.

בכל מקרה: http://hwzone.co.il/news/136112

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שככל הנראה לא יהיו מהפכות יוצאות דופן, והמכשיר הבא של אפל יהיה בסך הכל יישור קו מבחינת חומרה מול שאר המתחרות, יחד עם הטמעה של iOS5.

בכל מקרה: http://hwzone.co.il/news/136112

להגדיל מסך וליישר קו גם מבחינת המוצר עצמו זה משהו שנראה כמעט הכרחי לחלוטין מבחינתי.

איך אמורים להתחרות במכשירים כמו נקסוס פריים וסמסונג גלקסי אס2, כשאלה מציעים לא רק מפרט משופר, אלא מכשיר עם מסך ועיצוב שמתעלים בכל פרמטר על האייפון 4 המיושן קלות?

זו תהיה טעות קריטית מצידה של להשיק מכשיר עם חומרה משופרת בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? לא הבנתי את ההודעה שלך בכלל.

אתה כאילו סותר אותי אבל אז כותב אותו דבר, ואז מוסיף משפט אחרון שסותר גם את ההודעה של עצמך...

הם יציגו מכשיר עם חומרה משופרת (ברמת ה-SGS 2 פחות או יותר, ככל הנראה קצת יותר), ו- 5.

זה הכל... ואפל כמו , יציגו את זה כאילו הם המציאו את האנושות מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירוע מתחיל ברגעים אלו ועוד לפני שהם הכריזו משהו, אני מוכן להיות מאוד מאוכזב.

אני מאוד מצפה להשקה של IPHONE5, שמעבר למפרט משופר, יכלול עיצוב חדש - מסך גדול יותר, ומכשיר דק יותר.

אלא שבאתר החנות של עודכן לפני מס' רגעים מודל חדש למכירה - ה- 4S. ונחשו מה? התמונה שלו זהה לIPHONE4

http://www.idownloadblog.com/2011/10/04/apple-posts-iphone-4s-oct-14/

:|

כל השמועות מדברות על 2 מכשירים

אייפון 5 ואייפון 4S ("גירסה לעניים")

בכל מקרה, אין יותר מדי למה לצפות

הוא סה"כ יישר קו חומרתית ויבוא עם קצת משודרגת (הגיבוי בICLOUD הוא באמת נהדר)

זה יהיה מכשיר טוב למי שיש ישן

למי שיש מכשיר מהחודשים האחרונים באמת אין למה לצפות

להגדיל מסך וליישר קו גם מבחינת המוצר עצמו זה משהו שנראה כמעט הכרחי לחלוטין מבחינתי.

איך אמורים להתחרות במכשירים כמו נקסוס פריים וסמסונג אס2, כשאלה מציעים לא רק מפרט משופר, אלא מכשיר עם מסך ועיצוב שמתעלים בכל פרמטר על האייפון 4 המיושן קלות?

זו תהיה טעות קריטית מצידה של להשיק מכשיר עם חומרה משופרת בלבד.

בדיוק כמו שהרבה מכשירי עם רזולוציה של 800X480 התחרו עם האייפון

בשורה התחתונה - זה עדיין יהיה הטלפון הנמכר ביותר בעולם בפער מהמתחרים (טלפון, לא מכשיר מבוסס מערכת הפעלה)

(כנראה ימכור מעל 80 מליון יחידות בשנה הקרובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? לא הבנתי את ההודעה שלך בכלל.

אתה כאילו סותר אותי אבל אז כותב אותו דבר, ואז מוסיף משפט אחרון שסותר גם את ההודעה של עצמך...

איך אפל, שמציעים מכשיר עם מפרט משופר בלבד, יכולים בכלל להתחרות במכשירים שהולכים לצאת בחודשים הקרובים?

כודמגאת הGALAXY S2 והנקסוס פריים? המכשירים האלה מציעים מסכי 4 אינצ' פלוס, עם רזולוציות HD ומפרט שלא נופל [ואולי אף יתעלה] על הIPHONE 4S...

אם אפל הולכים להוציא מכשיר שמציע רק מפרט משופר, ללא שיפור בעיצוב והגדלת המסך, הם צפויים לנפילה במכירות.

אין מדובר בתקופות קודמות, בהן לאפל היה יתרון על מכשרי האנדרויאד.

SAMSUNG S2 נוגס נתכים רציניים משוק האייפונים, ואין לסמסונג שום כוונה לעצור שם.

ולא נראה שאפל מתכוונים להציע משהו למנוע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הולכים להוציא מכשיר שמציע רק מפרט משופר, ללא שיפור בעיצוב והגדלת המסך, הם צפויים לנפילה במכירות.

אבל זה מוצר של , זה לא עובד ככה :)

תוך חודש מכירות הם עוברים את המכירות של הגלקסי 2 מההשקה ("מכשיר האנדרואיד הנמכר ביותר בכל הזמנים")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מוצר של , זה לא עובד ככה :)

תוך חודש מכירות הם עוברים את המכירות של הגלקסי 2 מההשקה ("מכשיר האנדרואיד הנמכר ביותר בכל הזמנים")

הייתי מאמין לך, כי ככה זה היה עד היום, אלא שבאמת הציפיות של כולם הן מכשיר שמיישר קו גם בתחום הזה. לא רק במפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל אופן, בניתי על רכישה של 5.

במידה ואגלה שאין לו ולו טיפת שינוי בעיצוב, במשקל, בעובי שלו ובגודל המסך, אני אמתין לדור הבא של האנדרואידים. שיפור במפרט ממש לא מצדיק רכישה של המכשיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב ש99% מהאנשים יודעים את הרזולוציה של המסך שלהם?

או איזה מעבד יש לו וכמה יש לו?

מה שמשנה הוא ההייפ, וזה יש לו בשפע

מהבוקר אתה קורא על זה בכל מקום, בכל מהדורות החדשות מדברים על זה

לא קראתי היום עיתון, אבל אני בטוח שגם שם זה קיבל מקום של כבוד

אפילו HWZONE מעבירים את האירוע LIVE

איזה אירוע של השקת מכשיר עושה כזה הייפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב ש99% מהאנשים יודעים את הרזולוציה של המסך שלהם?

או איזה מעבד יש לו וכמה יש לו?

מה שמשנה הוא ההייפ, וזה יש לו בשפע

מהבוקר אתה קורא על זה בכל מקום, בכל מהדורות החדשות מדברים על זה

לא קראתי היום עיתון, אבל אני בטוח שגם שם זה קיבל מקום של כבוד

אפילו HWZONE מעבירים את האירוע LIVE

איזה אירוע של השקת מכשיר אנדרואיד עושה כזה הייפ?

לא. אבל אני עוקב כבר כמה ימים לגבי ספקולציות, אני כרגע מחובר ל-4 אתרים שמעדכנים לגבי זה.

ההייפ היה סביב מכשיר חדש, בכל האתרים, בכל התגובות, בכל מקום, כולם אמרו שאפל פשוט חייבים לשפר את עיצוב המכשיר ולהגדיל מסך. אם ייצא רק 4S זו תהיה האכזבה הכי גדולה שיצאה מהחברה הזו בשנים האחרונות, אם לא בכלל.

ההייפ הוא סביב 5, לא סביב 4 עם מפרט משופר, כי אין שום דבר מלהיב, גם למשתמש הפשוט, במכשיר שנראה בדיוק כמו המכשיר הקודם, ושההבדל היחידי הוא ש"הוא מהיר יותר", כי המשתמש הממוצע בכלל לא ירגיש את הבדל הביצועים.

אבל כן, בן אדם, גם טכנופוב, יכול להרגיש די בקלות את ההבדל בין מסך 4.3 אינצ' לבין המסך של האייפון, ואת הבדלי המידות. תחזיק ביד אס2 ואייפון 4. תבין לבד. האייפון 4 מרגיש מיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את שניהם, לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו

אגב, מסך 3.7-4 הוא לדעתי יתרון

אין שום סיכוי שאני אקנה מכשיר עם מסך 4.6 כמו שגוגל עומדת לשחרר (הנקסוס הבא)

בשביל זה יש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...