מה הסיפור של מרכזי הערכה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיפור של מרכזי הערכה?

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הכניסו אותי לחדר הדרכ עם מחשבים כדי לעשות מבחן פסיכוטכני מטופש במחשב שכלל את מיטב המבדקים כמו מה המיקום של המספר ביחס לצורה וכמובן הבלתי נשכח האם יש T אדומה בטבלה.

פלאפון - חברה בזויה ששמש אצבע משולשת על כולם ולא מעניין אותה לשרוף לאנשים יום שלם.

מסכים עם כל מילה. התראיינתי לשם לפני כמה חודשים, לתפקיד: נציג שירות לקוחות צ'אט. כמו שהם טענו, ללא מרכז הערכה. בהתחלה, היו מבחנים פסיכוטכניים מנותקים מהמציאות והזויים במחשב (כמו שאתה ציינת) בין היתר המבחן כלל בתוכו מילים "גבוהות" מהפסיכומטרי מה שהכשיל אותי לגמרי, כי אף פעם לא יצא לי ללמוד למבחן הזה. כנראה שיצאו מנקודת הנחה, שאנשים מכירים ומשננים מילים כמו אשקוקה בעלפה. זכור לך את החלק עם (הסאונד) האוזניות החצי מתפרקות והמספרים?

בכל מקרה, לאחר שסיימתי את הבחינות המתנתי לראיון אישי, אם אני זוכר נכון, המתנתי לפחות שעתיים אם לא שלוש שעות, עד שהמראיינת התפנתה והואילה בטובה להכניס אותי לראיון. יאמר לזכותם שבשונה מחברות אחרות שאצליהן התראיינתי; המראיינת התקשרה אליי לאחר יום-יומיים ובישרה לי שלא התקבלתי.

הדבר היותר מצחיק, שלפני כשנה התראיינתי לסופר פארם בתור סדרן סחורה/קופאי. הדרישה העיקרית הייתה לעבור מבחן פסיכוטכני ממוחשב דומה למה שהיה בצו ראשון. עם אוסף גדול ונכבד של שאלות האם אתה גונב, אם אתה ישר, אם פעם גנבת האם תדווח על גניבה וכו' וכו'... (אמרתי לעצמי, דחיל-רבאק!! עכשיו, על כל משרה מה*** נדרשים לעבור מבחנים.) חיכיתי מס' ימים, ולא קבלתי אף תשובה.

לאחר כחודש ימים, התקשרו אליי מסופרפארם ושאלו אותי אם אני רוצה ומעוניין להתחיל לעבוד. :nixweiss::s07:

לשמחתי, בכל פרק הזמן הזה מצאתי כבר עבודה אחרת והם נענו בשלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמובן שעדיין לא קיבלתי טלפון מהחברת כוח אדם ולא מחברת פלאפון וכשניסיתי לפנות לפלאפון דרך הפייסבוק הם מחקו לי את ההודעות. מאוד בוגר.

בכל מקרה חזרתי למודעות הדרושים ואחרי קצת ניסיון עם אתרי הדרושים בדקתי בalljobs, jobcity, jobmaster ואתר דרושים. בכולם בחרתי איזור חיפה והקריות ומודעות מה3 ימים האחרונים.

נחרדתי.... 80 אחוז מהמודעות זה של חברות כוח אדם... מודעות פיקטיביות שמטרתן לתת לחברות כוח אדם פרטים שלך. מצד שני המון מודעות של חברות תקשורת כמו , פלאפון וכיוב. אין בכלל מודעות של בתי עסק אחרים כמעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחנת דלק?

זה אומר שצריך מתנדב שיילך לבדוק קבלה בתור מנקה רחובות, מוכר בדוכן פלאפל וחבר כנסת כדי לראות אם גם בתפקידים שאנו מחשיבים להכי נחותים בעבודה יש דרישות דרקוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש דרך לעקוף את זה או להתגבר על זה?

כן - לעבוד בעבודה שאשכרה לא כל בן אדם שני מתאים לה ושהיכולות שלך וההכשרה שלך משמעותית.

רוב המקומות לא ישחקו עם בוגרי אוניברסיטאות עם תואר רלוונטי לתעסוקה וניסיון.

במקצועות (בלי להעליב כן?) גנרים שכל בן אדם שלישי תכלס מספיק לתפקיד החברות עסוקות בלגייס את האדם הכי "טוב" לכעורה ומכיוון שהכח אדם זול ויש הרבה ממנו - הוא מוכן לקפוץ דרך חישוקים בוערים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - לעבוד בעבודה שאשכרה לא כל בן אדם שני מתאים לה ושהיכולות שלך וההכשרה שלך משמעותית.

רוב המקומות לא ישחקו עם בוגרי אוניברסיטאות עם תואר רלוונטי לתעסוקה וניסיון.

במקצועות (בלי להעליב כן?) גנרים שכל בן אדם שלישי תכלס מספיק לתפקיד החברות עסוקות בלגייס את האדם הכי "טוב" לכעורה ומכיוון שהכח אדם זול ויש הרבה ממנו - הוא מוכן לקפוץ דרך חישוקים בוערים.

ליביו

מסכים איתך, אבל כדי שאדם יממן לעצמו את הלימודים בשביל התואר הרלוונטי וההכשרה הוא צריך את התפקיד הג'נרי קודם ואז אין מה לעשות צריכים לאכול חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי מבחן אישיות וגרפולוגיה במשרד רואי חשבון פלצן בתל אביב. מבחן בולישט. תוך דקה הבנתי בדיוק מה הם רוצים לבדוק. עברתי את המבחן, אבל בסוף לא קיבלו אותי. מזל. אני כל הזמן רואה אותם ב-jobmaster מפרסמים מודעות דרושים. כנראה יש שם משהו מסריח כי העובדים כל הזמן מתחלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי - כפי שאמרת - כבר עבדת בכמה עבודות לפני זה לא?

כמו כן - ניתן לנצל את המענק מהצבא לממן חלק מהתואר וניתן לעבוד במקומות קטנים / שונים שהם לא חברות תקשורת גדולות דרך כח אדם.

אין למשרות האלו הרי באמת שום אופק קידום וזה זבל של משרות.

לא הרבה יותר תורמות לרזומה מלמלצר ומכניסות פחות כסף מזה.

בנוסף לזה - יש הרבה משרות אחרות שלא קשורות לכך. עדיין רוב האוכלוסיה הוא לא עם תואר ראשון - ולא עובד במשרות האלו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אני מציג פרופיל של מישהו קצת שונה מהנורמה...

לצבא לא גייסו אותי מטעמי (שאין לי מושג למה אבל שיהיה), אז אין מענק.

מהעבודות הקודמות שלי לא נשאר משהו כי אני בהסדרים ומחזיר חובות.

אז מישהו כמוני לדוגמא שמחפש עבודה לטווח ארוך ולתת שעות וגם לא הולך להתלונן כי אני צריך את הכסף מתמודד מול המערך המזופת של החברות ומערך גיוס העובדים הנוראי שלהן.

אבל לא נורא פשוט להמשיך לשלוח קורות חיים כאילו אין מחר עד שמשהו ייתפס ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני יודע שבמשך שש חודשים עשו לי בלשכת גיוס כל בדיקה רפואית שיש להם ובסוף אמרו לי לך הביתה. אז שיהיה.. כל כך חפרו בי עם מחטים ושטויות וכל מיני בדיקות מגעילות ורופאים מומחים שם שאין לי מושג. אני מניח שזה בגלל פריצת דיסק בגב ורקע אסטמתי או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...