מה הסיפור של מרכזי הערכה? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיפור של מרכזי הערכה?

Googleness

Recommended Posts

שמע, הכתיבה שלך יוצאת מן הכלל.

חשבת פעם סתם לפתוח בלוג או לנסות ולמצוא עבודה בתור כתב?

אני מתנדב באתר הזה בתור כתב: http://www.gamescrew.co.il וזה GamesCrew לא GameScrew למרות שאני חושב שמיש שחשב על השם תיכנן את השגיאה הויזואלית בכוונה בשביל תשומת לב.

עקרונית ליביו צודק, אדם צריך להשתפר ולהתקדם בחיים ולתכנן קדימה. אבל יש לפעמים מצבים שבהם נופלות על אדם בעיות שונות וזה מעקב את ההתקדמות שלו וזה לוקח יותר מהצפוי. *שיעול* חפשו רחוב וייצמן 1 בתל-אביב*שיעול*

עכשיו אצלי הבעיה הייתה שמכיתה י' בערך שהתחילו להתכונן לבגרויות שמתי לב שמערכתכ החינוך כולה ככללה מתמקדת בלהוציא ציון במקום ללמוד בשביל ידע ובמקום להתנסות עם הידע שרוכשים בפרויקטים ועבודות מחקר וכולי. בנוסף מקרובי משפחה שלמדו במוסדות שונים וקורסים משתי לב שבחלק מהמקומות התופעה חוזרת.

אני שונא שנאת מוות את התופעה הזאת של למידה לשם תעודה מבלי שהתלמיד יפנים ויבין את מה שהוא למד רק בשביל הציון זה פשוט חסר תועלת וריקני ולכן גם פרשתי מהתיכון.

עבודה בתור מנהל קבלה במשך שנה לימדה אותי יותר מכל כך הרבה בחינות מאשר 4 שנים בתיכון\חטיבה (וזה כולל התעמלות גופנית, הזוועה של החלפת טלוויזיות CRT בין 4 קומות... האימה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הציון במערכת הלימוד התיכונית הוא רק כלי שמשמש אותך ללמוד משהו פרקטי בשלב יותר מאוחר.

מעין הוכחת יכולת.

היא פחות מלמדת מקצוע ודרך חיים (למרות שהרבה מהחומר הוא בסיס נחוץ).

ככה או ככה - אתה בתור תלמיד תיכון לא יכול בנקודה הזו לשפוט בצורה אובייקטיבית (ולא מעצלנות) את הנחיצות של זה.

אתה לומד את זה בדרך הקשה כלאחר מעשה.

גם תארים מסוימים ברמות מסוימות הן מכונות ציונים שמוכיחות למעסיק הבא שלך את היכולות שלך.

אנחנו לא בימי הביניים עם שוליות של נפחים שאתה לומד ישירות מה שאתה משתמש בו וכו.

שלא לדבר על הרבה דברים שבנויים אחד על השני.

איך תדע לחשב סיבוכיות וחישוביות של בעיה אם לא עשית לפני זה 3 קורסים בתואר , 3 שנים בתיכון , 3 שנים בחטיבה ו6 שנים ביסודי מתמטיקה כשהכל בנוי אחד על השני?

(וזו ממש לא הדוגמא היחידה).

כמובן שיש פוקסים , יש דרכים עוקפות , יש מקצועות שלא צריך בשבילם בכלל תיכון או חטיבה אפילו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מתנצל שאני מקפיץ אבל צריך לסיים את הפרשה עם משהו חיובי. הייתי היום במרכז הערכה של "תקשוב" אשר מפעילים את התמיכה טכנית טלפונית בתשתית של חברת HOT.

בקיצור הגעתי חצי שעה לפני המועד שנקבע והמתנתי בקפיטריה של HOT. בשעה 11:15 באיחור של רבע שעה בלבד ואחרי שהגיעו רק ארבעה אנשים נכנסו לסבב הפעילויות.

זה התחיל בהצגה עצמית קצרה, המשיך במבדק של הבנת הנקרא בן 15 דקות והסתיים בתרגיל בכתב (לחלוק חווית שירות כלשהי שעברנו) תוך 5 דקות.

לאחר המבדקים בכתב היה ריאיון אישי לכל אחד עם הפסקה תוך כדי ובזה נגמר הסיפור... מרכז הערכה קצרצר בן שעתיים, לא רע.

בקיצור התקבלתי ומחר בבוקר אני מתחיל "קורס" בן חודש ולאחר מכן תמיכה טכנית טלפונית בHOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך, אבל "תקשוב" זה מחנה עבודה ברמה צפון קוריאנית. מוקדי שירות לקוחות של תקשוב נחשבים לגרועים מבחינת תנאים ויחס. לא יודע אם הכי גרועים, אבל אי שם בתחתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...