מה הסיפור של מרכזי הערכה? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיפור של מרכזי הערכה?

Googleness

Recommended Posts

עדכון לגבי פלאפון,

עברו 4 ימים בלי תשובה והיום שלחתי מייל למנפאוור שדרכם הגעתי למרכז הערכה. מה שמדהים אותי הוא שהם אמרו לי גם במרכז הערכה וגם בפלאפון וגם הכוח אדם שאין הגבלה על המקומות ומבחינתם לקבל את כולם ביחד. עכשיו אני שומע מהכוח אדם שהם קיבלו מייל מפלאפון שהיה עוד מועמד עם תואר אקדמי או משהו והם החליטו להמשיך איתו למרות ששנינו מתאימים לתפקיד.

ממש מקומם... לא מספיק כל התהליך המפגר עכשיו הם גם משקרים, הרי אם אין הגבלה על המקומות אז מה ההבדל בין 2 עובדים חדשים ל1?

ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסכים איתך, אבל כדי שאדם יממן לעצמו את הלימודים בשביל התואר הרלוונטי וההכשרה הוא צריך את התפקיד הג'נרי קודם ואז אין מה לעשות צריכים לאכול חרא.

Family Guy : fat chicks need love

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל כדי שאדם יממן לעצמו את הלימודים בשביל התואר הרלוונטי וההכשרה הוא צריך את התפקיד הג'נרי קודם ואז אין מה לעשות צריכים לאכול חרא.

כן ככה זה אין מה לעשות.

גם בכלא אם אתה רוצה להתקדם אתה צריך למ**ץ **ן.

ככה זה אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אני מציג פרופיל של מישהו קצת שונה מהנורמה...

לצבא לא גייסו אותי מטעמי בריאות (שאין לי מושג למה אבל שיהיה), אז אין מענק.

מהעבודות הקודמות שלי לא נשאר משהו כי אני בהסדרים ומחזיר חובות.

אז מישהו כמוני לדוגמא שמחפש עבודה לטווח ארוך ולתת שעות וגם לא הולך להתלונן כי אני צריך את הכסף מתמודד מול המערך המזופת של החברות ומערך גיוס העובדים הנוראי שלהן.

אבל לא נורא פשוט להמשיך לשלוח קורות חיים כאילו אין מחר עד שמשהו ייתפס ברשת.

אם אתה רוצה שעות לך לעבוד בעבודה יציבה בין ראשון לחמישי 9.06 שעות לא דקה פחות. במשרות מהסוג שאתה מנסה בכל הכוח להתקבל עובדים במשמרות וזה המיץ של הזבל בלי שום ביטחון. שבוע א' אתה מקבל 5 משמרות, שבוע ב' 3 משמרות, שבוע ג' 4 משמרות, שבוע ד' 2 משמרות וככה זה הולך והמשכורת שלך בתנודות כמו מדד בבורסה. כנ"ל , תחנות דלק, חנויות, מלצרות, שירות לקוחות וכו'. תאמין לי אכלתי מספיק מהמשרות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחס מזעזע יותר מהעבודה. לא אכפת להם מעובדים, מסננים שיחות, עושים כאילו מקשיבים. הייתה תקופה שעבדתי באבטחה וקיבלתי מכנס במידה הלא נכונה. חצי שנה ביקשתי מכנס במידה הנכונה. בעבודה אחרת לא קיבלתי ציוד חורף (התחלתי לעבוד בקיץ) ופשוט לא היה עם מי לדבר. הגעתי עם מעיל מהבית לעבודה. הכי מעצבן שהם לוקחים אקסטרה אנשים לעבודה ממה שצריך כדי שתהיה להם רזרבה וככה יוצא שאף אחד לא מקבל משרה מלאה. העיקר הממשלה מתפארת באחוזי אבטלה נמוכים. אני מת לדעת כמה עובדים במשק בכלל מעוסקים במשרה מלאה.

אני מבין שיש תחלופה של אנשים כי אף אחד לא רוצה קריירה ורואים במשרות מהסוג הזה תחנת מעבר, אבל מצד שני גם היחס מצד המנהלים לא בדיוק מעודד עובדים להישאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את זה מקרוב, את העניין של חוסר המשרה המלאה.

נותנים לך משמרות קצרות (6 ומטה) ורק איזו משמרת אחת או שתיים ארוכות בשבוע. (אם בכלל)

ואז יוצא שאתה בכלל נדפק, אתה לא מגיע למצב שאתה יכול לקבל על שעות נוספות. המכסה השבועית שלך קטנה מ- 45 שעות, וקטנה אף יותר מעבודה במשרה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודות האלו מיועדות לאנשים בינוניים שלא רוצים להשקיע מעבר ללחמם את הכיסא 9 שעות ולא רוצים להרים את הראש מעל המים.

בלי שאיפות , בלי תכנון משמעותי מעבר לחודש הבא ובלי שום יכולות מיוחדות.

לומדים בבית , מתעניינים בתחומים עם אפיק התפתחות ומנסים להתקבל אליהם ומחפשים מקומות יותר נורמאלים - אם מתאמצים - אפשר.

וכשמגיעים למקום עבודה - נותנים בראש - עושים רושם טוב , מכירים אנשים ועושים נטוורקינג רלוונטי , מקדמים את עצמכם ומתקדמים.

אם אתה שייך לקבוצת האנשים שבחלק הראשון של מה שכתבתי - העבודות שאתה מחפש מתאימות לך בול.

אם לא - תפסיק להמציא לעצמך תירוצים ולהתלונן כמה חרא שם וכמה אתה מסכן ואיזה סיפור רקע יש לך עם תנאים שרק אתה נמצא בהם ותעשה משהו עם עצמך.

הפעם האחרונה שעבדתי בעבודה גנרית היתה בגיל 14 בחופש הגדול , ומאז ועד גיל 25 הייתי בעבודות שהתקבלתי ללא רקע אקדמאי - אלא רק על סמך דברים שאני למדתי בעצמי ואני עשיתי והתאמצתי בשבילהם.

(אז נכון - אולי מבחינת יכולות אני לא הבחור הממוצע מעבר לכביש - אבל לא שמתי לעצמי תירוצים או ביזבזתי את הזמן בעבודות של להעביר את הזמן וללא מחשבה)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודות האלו מיועדות לאנשים בינוניים שלא רוצים להשקיע מעבר ללחמם את הכיסא 9 שעות ולא רוצים להרים את הראש מעל המים.

אני לא יודע אם דיברת אליי או לפותח האשכול, בכל מקרה אני רואה את עצמי בתור אדם בינוני, שחושב שהוא מסוגל לקצת יותר ממה שהוא עושה עכשיו. אני מניח שמה שדיברת עליו מתאים למי שרוצה לעבוד בתפקיד כלשהו ב- IT. לא לכולם זה מתאים. כרגע, אני יודע שאני נמצא בשלב ביניים עד שאלמד משהו / אגיע למקום עבודה רציני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נאמר בכלליות.

ובטח לא רק לגבי IT , אם הבנת את זה לגבי IT - עשית השלכה של מה שאמרתי לתחום (מעולם לא עסקתי בIT). זה רלוונטי לכל תחום כלשהו - שקשור למחשבים או לא.

נתת את הדוגמא שלך - מה אתה עושה בינתיים בשלב ביניים הזה? למה אתה לא לומד משהו / מחפש אקטיבית מקום רציני במקום לבזבז את הזמן שלך בעבודה לא רצינית?

העבודה שלך מקדמת אותך במשהו בתוכנית תעסוקה שלך לחיים?

אתה חושב לפעמים איפה תיהיה עוד 5 שנים ומה תעשה? ועוד 10?

אלו שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך ולעשות משהו לגבי כל אחת מהן - אם אתה רוצה להתקדם (ולא בפוקסים).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הדברים שציינת, אין לי כרגע שום תוכניות לעתיד (לפרק הזמן הקרוב) ואלו שאלות שאף פעם לא הצלחתי לתת עליהן תשובה.

למה זה ככה? הנושא הזה קצת טעון ומורכב, כרגע אני מעדיף לא להעלות אותו על גבי דפי הפורום.

מה שחשוב לי כרגע זה לחסוך כסף ולנהל אותו בצורה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כן, שני המשפטים שליביו רשם בעמוד הקודם מתארים אותך במדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...