Dell U2410 vs. Dell U2412 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell U2410 vs. Dell U2412

alex.turovsky

Recommended Posts

1. כזה מגיע למסכים, לכל התקן קלט/פלט אחר ובכלל באופן כללי, ההגדרה של איכות היא משהו שאינו מוחלט אלא סובייקטיבי. אם נקח את הדוגמה של המסכים. לפאנל יש יתרונות על פני פאנל TN בזוויות הצפייה ובמכלול הצבעים. בנוסף רוב המסכים המבוססים עליו מגיעים גם עם תכונות ארגונומיות מלאות בעוד שמסכי TN לרוב מגיעים רק עם היכולת להטות את המסך. הדברים האלה הם עובדתיים, אבל זה לא אומר שהם חשובים לכולם באותה מידה ואפילו לא אומר שכולם יבחינו בהם באותה מידה. לא חסרים פה דיונים בפורום בדיוק על הנושאים האלה, אנשים שקנו פאנל או ולא מבינים על מה כל המהומה ומה כל כך שונה מפאנל TN. לעומתם יש אנשים שכן שמים לב ו/או מעריכים ונהנים מהיתרונות היחסיים של פאנל שכזה וממסך ארגונומי. כשמגדירים מוצר מסוים כאיכותי הרושם הראשון שנוצר הוא שהוא עדיף באופן חד-משמעי על-פני מוצר מקביל אחר, אבל ברוב המקרים זה ממש לא כך כי ההגדרה של מהי איכות משתנה בין משתמשים שונים. אחד מרוצה אם קנה מוצר זול שמשרת אותו מבחינתו נאמנה ומשתמש אחר מחפש משהו מאוד ממוקד בחוויית השימוש שלו ועד שלא ישיג אותו לא יגדיר את הרכיב כאיכותי מספיק.

2. ל-U2410 היו כל מיני בעיות נקודתיות (תאורה לא אחידה, הילה ורודה ועוד, חפש דיונים בפורום), חלקן מוזערו ואחרות פחות. שוב ובהמשך לסעיף הקודם, גם זה די סובייקטיבי, לא כולם הבחינו בזה באותה מידה ולא לכולם זה הפריע באותה מידה. בסך הכל מדובר במסך טוב מאוד (אם כי לא בטוח שמשתלם, זה כבר תלוי דרישות ושימושים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מהשורה לא קונים מסך ב- 2000 ש"ח ודווקא הפורום הזה ומקבילים אליו הם מקדמי המכירות העיקריים. לכן מי שלא ימכור לחברי/גולשי הפורום לא ימכור בכלל...

יש מספיק אנשים אינטליגנטים שכשהם מחפשים מסך טוב, הם קוראים ביקורות ברשת באנגלית ויודעים איזה דגם לחפש.

מעבר לכך, חנויות לא רוצות להתעסק עם לקוחות שמציקים "בקטנות" ומעדיפים את הרוב אותו לא מעניין.

חוץ מזה , אני יודע שזה לא נראה מכאן מתוך הפורום, אבל שם בחוץ, מלבד כמה חנויות שמפרסמות פה או חיות על הקהל הזה HWZONE לא מעניין אף אחד ויש עוד 99.9 אחוז מאוכלוסיית הקונים שלא באים מכאן ולא יודעים את המילה REVISION ואת כל החפירולוגיה שאנחנו מדברים עליה בהקשר של מסכים. רוב החנויות האלה גם פשטו רגל בשנים האחרונות (גיבור מחשבים, TMS, פנדה מחשבים, FOXPC וכו'...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שאנשים אינטלגנטים שמחפשים ביקורת ברשת על מסכי מחשב נתקלו בפורום הזה ומקבלים ממנו הרבה עיצות!

אני בכל אופן נתקל בהרבה אנשים שמרימים גבה כשאומרים להם על מסך ב- 2000 ש"ח, ומי שכן מוכן לשלם 2000 ש"ח בטח לא מוכן להיות פרייר ולקבל מסך עם הילה ורודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב אותם האנשים גם לא ישימו לב לזה כי הם לא מחפשים לעשות לו כיול.

בקיצור יש מלא אנשים שסתם באים להציק למוכרים למרות שאין להם מושג איך זה במציאות או מה עושים עם זה.

הייתי מוכר ברשת מחשבים, אני לא מדבר סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לאחר קריאה מרובה בנושא במרחבי האינטרנט ופה בפורום, אני עדין עומד מול השאלה: 2410 או 2412? :s07:

המסך יהיה מחובר לנייד ומיועד לעבודה משרדית בלבד!.. הרבה עבודה מול המסך...

לדעתכם, מה עדיף בשבילי? 2410 או 2412?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חצי ספק שהU2412 בהחלט יותר משתלם ויותר כדאי לרוב רובם של האנשים. אנחנו בטכנולוגייה של 2011 ולא של 2004, FRC זו כבר לא מילה גסה אלא אם כן מחפשים אותו בכל מיני תבניות בדיקה משונות שלא ממש קיימות בשימוש יומיומי.

אבל...

המחיר כרגע לא מייצג את השווי, מדברים על60% מהמחיר של ה-U2410 וזה כרגע לא המצב (זה תמיד היה ככה עם המסכים של כשהם רק הגיעו).

שווה לחכות עוד קצת או להשלים עם העובדה שאתה משלם קצת יותר ממה שהמסך באמת שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכול העונים.

אתמול התחדשתי במסך 2412 בצבע כסף, ואין מרוצה יותר ממני)))

הבהירות של המסך מגיע על 75% וזה ממש אבל ממש יותר מדי! לאחר קצת משחק הורדתי את הבהירות ל 25% ורואים פשוט פצצה.

הארגונומיה מבחינתי פשוט מושלמת , עיצוב המעמד קצת שונה מהמעמד של 2410.

המסך נראה מאוד פשוט אך גם מאוד סולידי.

דבר אחד קצת מפריע לי - ברגע שאני מכבה את המסך כבות גם כניסות הUSB שלו, למה? (כמובן שמדובר על כיבוי עם הכפתור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא:

U2410 have true 8bit H-IPS panel and is much better than the 6bit + FRC eIPS U2412

לסיכום? המסך 24 החדש של 2012 נחות מהמסך אותו הוא מחליף, של שנת 2012 :s07:

ובכלל, אינה חברה שצריך לשקול מישהו שצריך מסך מקצועי לכיול ע"י SPYDER ודומיו עם 100% LCD UNIFORMITY בכל מקום בפאנל.

DELL מאכזבים עם הנתונים והתשובות, מצהירים שהם מייצרים מסכים לחובבים...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=511514.0

בדיוק שמתי לב לזה היום:

http://www.digitalversus.com/dell-u2410-dell-response-coming-news-21288.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נו, שמים <---כ-ז-ה---> זרנוק על כולם.

בפורומים הרשמיים הריה באתי את הלינק בו הנציג אומר "אל תצפו למסכים איכותיים, זה לא התקן שלנו" ולא מספקים בזמן תגובות לאתרים אחרים.

לא מענין אותם כל הבבל"ת הזה ברשת שמצפים מהמסכים שלהם להיות מקצועיים ככל האפשר, כל עוד אין אלטרנטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני רוצה ממנו :)

אכן, בstandby הכניסות עובדות, לי אישית זה קצת הפריעה...

אם הUSB עובד בSTANDBY גם כשהמחשב כבוי, אז זה מושלם לדעתי.

אני לא רואה סיבה לכבות את המסך ידנית.

בשביל זה יש מצב STANDBY והגדרות חיסכון חשמל בוינדוס.

בכל מקרה אתה מכוסה מכל כיוון לכל מטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...