ביצוע Root והתקנת תיקון יישור לימין ב-SGS II - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצוע Root והתקנת תיקון יישור לימין ב-SGS II

About:blank

Recommended Posts

הרום של COG זה 99% (לפחות) רום סטוק

מה כבר הוא יכול להציע בתחום חיי הסוללה?

THEME כהה יותר?

וכל הקרנלים שמבוססים על הקוד של , אמנם מוסיפים פיצ'רים, אבל ההשפעה שלהם על חיי הסוללה שוליים ביותר (אם בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי זה כי מי שהמליץ לו על הטלפון שטף לו את המוח על ה-Touchwiz הזה וכמה שהוא נפלא... ניסיתי להסביר במגבלות הידע הדי מוגבל שלי שזה לא בדיוק שיקול ענייני, אבל אין עם מי לדבר, אז שיהיה כבר ככה, לי אין כוח למלחמות מיותרות מהסוג הזה, שכל אחד יעשה מה שטוב לו.

אין קשר בין הרום המותקן לבין ה LAUNCHER שבו אתה משתמש.

אתה יכול להיות עם רום סטוק ובכלל לא להשתמש ב TOUCHWIZ אלא ב LAUNCHERS אחרים שמשנים את המראה של הפלאפון.

כנ"ל לגבי רומים שהם לא סטוק, ניתן להשתמש בכל LAUNCHER שהוא, בין אם זה TOUCHWIZ או לא.

פשוט מורידים מה MARKET את ZEAM , GO LAUNCHER , LAUNCHER PRO, ADW וכו' ומתחילים להשתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THEME כהה יותר?

וכל הקרנלים שמבוססים על הקוד של , אמנם מוסיפים פיצ'רים, אבל ההשפעה שלהם על חיי הסוללה שוליים ביותר (אם בכלל)

כשמסירים פיצ'רים לא נחוצים שפועלים הרקע ומחליפים קרנל (בכל רום מקוסטם יש קרנל שונה מהסטוק - speedmod וכו') צריכת הסוללה משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הורדת כמה תוכנות סטוק משפיעה על הסוללה?

והקרנלים זה בסה"כ קימפול של הקוד מקור של עם כמה מודולים שאין בסטוק (כמו CIFS)

זה לא ישפיע על הסוללה, בטח לא באופן מורגש

אבל כל אחד רשאי להאמין במה שבא לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי יום שלם של שימוש רגיל(שיחות ונגן בזמן שעה של נסיעה)עם הרום המקוסטם נשארו לי 70 אחוז מהסוללה.

ברום הסטוק אחרי אותו שימוש הסוללה שלי הייתה 50 אחוז.

עדיין חושב שזה סובייקטיבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדידת צריכת סוללה היא אחד הדברים המסובכים ביותר במכשירים עם מגוון אפשרויות כמו סמארטפון.

המון פרמטרים שלא בשליטתך גורמים להשוואות כמו שתיארת למעלה להיות פשוט לא שוות. מספיק שהיית באזור מסויים בעל קליטה נמוכה ל5-10 דק' והשפעת על זמן הסוללה די והותר כדי שבסוף היום תשאר עם 20% פחות. תחשוב על זה, קליטה, וויפי, אות , ווליום, זמן תאורת מסך, תוכנות שרצות ברקע ועוד ועוד.

כל עוד אתה לא ביצעת את זה בתנאי מעבדה, שמן הסתם אף אחד לא יטרח לעשות כי הוא צריך את הטלפון לפעילות יומית שוטפת, כל ההשוואות האלה בסגנון שתיארת למעלה הן סוביקטיביות נטו.

בדיוק כמו כל הניסויים על מים מהברז ששמים עליהן מדבקה של נביעות והבן אדם ששותה "מרגיש הבדל בטעם". רוב הזמן הכל בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעייה לקחת מכשיר ולשים אותו במצב המתנה עד שתיגמר לו הסוללה או להפעיל את אותה רשימת שירים בדיוק בשני רומים שונים.

יש אנשים שמקריבים יותר, בדיקה כזאת היא למעשה די פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי יום שלם של שימוש רגיל(שיחות ונגן בזמן שעה של נסיעה)עם הרום המקוסטם נשארו לי 70 אחוז מהסוללה.

ברום הסטוק אחרי אותו שימוש הסוללה שלי הייתה 50 אחוז.

עדיין חושב שזה סובייקטיבי?

לא, זה ממש מדעי...

על אותו רום, מספיק שאתה מחליף קרנל ויש לך שיפור של כמעט 50% בסוללה?

בהנחה שהקרנל לא עושה UV או UC זה לא יקרה

וגם עם לא יהיה שיפור כזה דרמטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THEME כהה יותר?

::)

הרום של COG שומר על מראה של הרום המקורי, זה המטרה של המתכנת (מכיר את הפיתוחים שלו מימי הקפטיבייט שלי)

לגבי הסוללה... מה שמשנה הרבה זה הקרנל שעובר הרבה שיפוצים עם טוויקים ומודים שונים, ותאמין לי זה מוסיף לא מעט לסוללה בלי קשר ל UV

לא יודע מה להגיד לך, כשאנשים עושים בדיקות גם באתרים בארץ כמו IANDROID וגם בחול בXDA רואים שיש הבדל בצריכת בין רום לרום ובין קרנל לקרנל, למה? כי אנשים תוקעים יותר מדי דברים או משנים דברים אחרים

אישית אני חי עם LITE כמעט מהיום הראשון שהמכשיר אצלי ואני רואה הבדלים לא קטנים בחיי הסוללה עם ההתקדמות מה3.1 הראשוני שלי ל6.1 הנוכחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש התקדמות בכלל בין הרומים של סמסונג

KDC שהגיע עם המכשיר שלי פחות טוב מKH3 שיצא לא מזמן

תשווה תפוחים לתפוחים.

הרום של COG מבוסס על KG6 למיטב זכרוני, אז תשווה אותו לKG6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, בעיה קטנה.

צרבתי את CF Root 4.1 מפה: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1103399.

התהליך עבר בהצלחה ויש ROOT (גם כפי שניתן ללמוד מהגיבוי באמצעות Titanium Backup).

בשלב הבא נכנסתי ל-CWM (גרסה 4.0.0.2 שהגיעה עם CF Root) וביצעתי גיבוי מלא ל-ROM הנוכחי. בסיום הגיבוי רציתי לצרוב את ה-ROM החדש, אבל ב-CWM אין אפשרות כזאת. יש רק אפשרויות Apply updates from SD card ו-Install zip from SD Card. שניהם לדעתי לא מה שאני אמור לבחור. ה-ROM שבחרתי להתקין הוא זה http://iandroid.co.il/forum/topic41336.html (שאליו קישר בתחילת הדיון OMRIJ) והוא בכלל בתבנית tar.

יש למישהו רעיון מה צריך לעשות הלאה או מה לא עשיתי בסדר עד עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...