דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה

i-kramba

Recommended Posts

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שבן אדם מהמעמד הבינוני שמרוויח יפה ואמור לחיות ברמה סבירה+ יכול להרשות לעצמו לגור בשכונת עוני זה לא מעודד בכלל...

ודרך אגב, לא הגיע הזמן להוריד את ההכפשות השקריות שפותח השרור החליט לשים בכותרת?

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קל להגדיר מישהו שחושב אחרת ממך כהזוי וכאנרכיסט

כמה קל לקרוא למי שחושב אחרת ממך כ"מתנחבל". אנשים שכל חטאם הוא שגרו במקומות שהמדינה נתנה להם להתיישב (ברובם המוחלט). יש מחאת דיור? אנשים מתלוננים שאין להם איפה לגור? בג"צ מרשה לעצמו להרוס ישוב שלם ולזרוק את אנשיו לכל הרוחות. לא מדובר במאחז בלתי חוקי, גבעה או איך שלא יקראו לזה ב"הארץ". מדובר על יישוב שלם שהמדינה עצמה העלתה לשטח הנ"ל. איפה התקשורת? איפה הזעקות על הדיור והמצוקה של האנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בג"צ מרשה לעצמו להרוס ישוב שלם ולזרוק את אנשיו לכל הרוחות. לא מדובר במאחז בלתי חוקי, גבעה או איך שלא יקראו לזה ב"הארץ". מדובר על יישוב שלם שהמדינה עצמה העלתה לשטח הנ"ל. איפה התקשורת? איפה הזעקות על הדיור והמצוקה של האנשים?

מדובר בהתנחלות לא חוקית... זה כתוב בלינק שאתה הבאת..... :nixweiss:

אנרכיסטים ושמאלנים הזויים הציתו אוהל ימין ברוטשילד.

"אין ימין, אין שמאל...".

עדיין לא למדת שאידיוטים יש בכל מקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שאתה מגלגל עיניים מוכיח שמה שאתה כותב נכון?

פעם הבאה בשביל הסדר הטוב, אתה תביא לינקים שמוכיחים שאתה צודק והצד השני יביא את הלינקים שמוכיחים שהוא צודק, זה עושה סדר בדיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כן ואולי לא, רוב הסיכויים שלא כי אחרי שהעלת את הנושא קראתי קצת (ממש קצת) על הישוב וממה שאני הצלחתי להבין אישרו להקים שם אנטנה סוללארית, עם האנטנה הזאת הגיעו כמה צעירים שהחליטו להקים את הבית שלהם על אדמה פרטית ומשם ההתנחלות גדלה בדרכה של כל התנחלות בלי יותר מידי התעכבות על אישורים ועדות ובירוקרטיה שמציקה לרוב מי שהחליט לגור בתוך הקו הירוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפניני המחאה החברתית

"הכיבוש הוא טרור, שום דבר לא יעזור!"

"יהודה ושומרון, נאצים ברישיון."

"בגרמניה קיבלתם את התורה."

"גזענים הביתה."

(אנרכיסט עם דאגה עמוקה לחלשים): "יודו-נאצי, יודו-נאצי..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כן ואולי לא, רוב הסיכויים שלא כי אחרי שהעלת את הנושא קראתי קצת (ממש קצת) על הישוב וממה שאני הצלחתי להבין אישרו להקים שם אנטנה סוללארית, עם האנטנה הזאת הגיעו כמה צעירים שהחליטו להקים את הבית שלהם על אדמה פרטית ומשם ההתנחלות גדלה בדרכה של כל התנחלות בלי יותר מידי התעכבות על אישורים ועדות ובירוקרטיה שמציקה לרוב מי שהחליט לגור בתוך הקו הירוק..

הבהרה - את הידע שלי על הישוב מגרון קיבלתי מהסמ"פ שלי במילואים (שהיה גם הסמ"פ בסדיר) עוד מההתחלה כשהלך לגור שם. המדינה שמה אותם שם כי לא היתה שום תביעה על האדמות. אחרי כמה שנים שלום עכשיו הלכו לחפש בטאבו הירדני(!) שבו חוסיין "חילק" את האדמות לתושבים אחרי מלחמת ששת הימים כדי שיוכלו לטעון על בעלות. התושבים הנ"ל אפילו לא ידעו על זה עד ששלום עכשיו הלכו לדוג את זה.

אני מניח שאם המאחז היה חוקי, המדינה לא הייתה רוצה להרוס אותו.

להזכירך הבג"צ הוא מול המדינה, לא מול התושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתקשר לסמ"פ שלך ותגיד לו שאף פעם לא יצא אישור להקים שם ישוב. הוא מוזמן לחפש אישור כזה, אולי המדינה שכחה מזה, אישור כזה הוא משהו שהיה אמור לעלות בבג"צ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקמת יישוב דורשת הרבה אישורים, חלקם יצאו חלקם לא, הבג"צ הוא על זה שלא הוציאו את כולם. העובדה היא שהמדינה שלחה אותם לשבת שם, אם או בלי כל האישורים. זורקים אנשים מהבית כי המדינה לא השלימה את כל האישורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...