דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה

i-kramba

Recommended Posts

איך אתה מסכים עם Lev ואז סותר את עצמך לגמרי :nixweiss:

אתה רוצה לגור בצפון אבל אתה לא יכול - כי אין מי שיעזור עם המשפחה - וכמו שאמרת, זה קריטי, וגם כלכלי - כי בלי סבא/סבתא צריך לעבוד פחות שעות או לשלם הרבה מאד על מטפלת/צהרון.

ומעבר לזה, גם צריך לחסוך 300 אלף ש"ח - כי דירות עולות כסף בכל מקום. ואמרת בעצמם שצריך נס - כאמור למעלה, משפחה ממוצעת בארץ לא ממש יכולה לחסוך 300 אלף ש"ח בחמש שנים (צריך לשים 4500 כל חודש בצד...).

Lev - אתה יכול לקרוא לזה בחירה, וזה נכון - תמיד יש אופציות. אבל אם הבחירה היא בין 'לא לקנות בית' או 'לקנות בית בשכונת פשע', משהו פה לא הכי תקין - לפחות לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש לא סותר את עצמי - תקרא יותר טוב - אני לא מתכנן לעבור עכשיו אלא בעוד כחמש שנים...

ואתה לא יודע כמה כסף יש לי כרגע בצד - ולהגיע ל~300 בעוד כחמש שנים יכול להיות שיש מצב... (ברוך השם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער מאוד אם פגעתי בבת עינך - אבל המתנחבלים (כן מתנחבלים) וההתנחבלויות מהווים נטל כלכלי ממדרגה ראשונה על כל תושבי המדינה - מכל הסקטורים.

ואם המינוח מציק לך - אז תתייחס עניינית לשורות הבאות:

בוא תעשה חישוב כלכלי כמה עלתה לנו ההתיישבות והפינוי בעזה ואחכ תחזור עם תשובה

זה נאמד בעשרות מליארדים - שעלו לכולנו - גם לאלה שלא מתנחבלים - בהרבה מאוד ויתורים.

וכדי שלא תחשוב שאני סתם עוכר - שני אחים שלי מתנחבלים

(ואני אישית משרת כל שנה קרוב ל-30 ימים במילואים כלוחם... ורואה בעיניים כלות איך אנחנו משחיתים את כספנו לריק בשטחים) - ושניהם שילמו הרבה פחות על דיור מאשר אי פעם אני יכול לחלום

וכאשר יפנו אותם (ואל תשלה את עצמך - יפנו אותם) זה יעלה למדינה בעוד כמה מיליארדים.

ומי אתה חושב הולך לשלם את החשבון? אה כן המעמד הבינוני ושאר משלמי המיסים...

הממשלה היא זאת שאישרה את הבניה בעזה ושומרון אז אל תבוא בטענות למתנחלים שעושים בנינו מעשה ציוני ומישבים מקומות שאתה בכלל לא היית מדמיין לגור בהם כי אחרת כל המקומות האלו היו מיושבים על ידי ערבים. אני נגד המנחלים שבונים ללא אישור המדינה על דעת עצמם ופועלים נגד חיילים. המדינה אישר זה נטו אשמת המדינה כי באותה מידה אם אי פעם יפנו את הגולן וזה יעלה לא פחות יאפשר להגיד שהם מתנחלים הממשלה זאת היא מזגזגת ובתים קצת קשה לעביר באותו קצב של זיגזוג.

כל הכינוים האלו לא מוסיף לך כלום ורק נותנים לגיטימציה לאלו שהם כן עוכרי להגיד דברים גרועים יותר כי אם אוהב מדבר ככה אז הם צריכים להיות בוטים הרבה יותר.

הבעיה האמתית של היא הכסף השחור במגזר החרדי והערבי בנוסף לחוסר העזרה של מגזרים אלו לכלכלת המדינה (אני יודע זה לא כולם אבל זה נכון להרבה מהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא סותר את עצמי - תקרא יותר טוב - אני לא מתכנן לעבור עכשיו אלא בעוד כחמש שנים...

ואתה לא יודע כמה כסף יש לי כרגע בצד - ולהגיע ל~300 בעוד כחמש שנים יכול להיות שיש מצב... (ברוך השם)

אתה כן קצת סותר כי מצד אחד אתה מסכים עם Lev שהכל עניין של רצון, ומצד שני מציג שני מכשולים ע-נ-ק-י-י-ם בדרך של מישהו שכן מוכן לעבור הרחק מהמרכז.

ואתה זה שאמרת שזה יהיה נס להגיע ל-300 אלף, לא אני :-\

ואם תקרא את מה שאמרתי קודם, אז כן, אם יש לך מראש סכום כלשהו זה כמובן הרבה יותר פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev - אתה יכול לקרוא לזה בחירה, וזה נכון - תמיד יש אופציות. אבל אם הבחירה היא בין 'לא לקנות בית' או 'לקנות בית בשכונת פשע', משהו פה לא הכי תקין - לפחות לדעתי...

אולי בשכונת high society אמיתית אין פשע וגם בזה אני בספק. תראה כמה מקרי התעללות/אונס קבוצתי נחשפו בשכונות אמידות. קורת גג זה לא מותרות. קורת גג טובה זה בהחלט מותרות. לרצות לגור בשכונת high society במרכז ובזול זה לחיות בחלומות. בשום מדינה בעולם לא חיים ככה. צריך לדעת להתפשר בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל, הטענות שלך בנוגע להתנחלויות הן לא הרבה יותר משקר וותיק שארגוני השמאל הקיצוני (שאגב, ינסו להכפיש אותך כלוחם בצה"ל בין אם אתה מאבטח התנחלות ובין אם את גבול הצפון) דאגו להשריש במהלך השנים, כפי הנראה, בהצלחה לא מעטה. השקר מורכב משני רכיבים עיקריים:

1. גלגול עלויות לא קשורות על ההתנחלויות. קח את גדר ההפרדה, למשל: האם היא מגינה על ההתנחלויות? על חלקן לא. האם היא הייתה מיותרת אלמלא ההתנחלויות? לא - להזכירך, היא נבנתה כתגובה לפיגועים בתוך הקו הירוק דווקא. האם לא היה צריך לשמור על הגבול בינינו ובין השטחים אם ההתנחלויות לא היו קיימות? בוודאי שהיה. ועם כל זאת, עלות הגדר (לרבות הקמה, תחזוקה ואבטחה) מוגדרת בדו"חות של ארגוני השמאל כחלק מעלות ההתנחלויות, ולא רק זאת, אלא שברוב חוצפתם הם אף מוסיפים על העלות הזאת את עלות השמירה על הסדר בהפגנות שהם מארגנים לאורכה, העלות של העתירות לבג"צ שהם מגישים נגד התוואי שלה או עצם קיומה, ואת עלויות שינויי התוואי שהם התעקשו עליהם.

2. התעלמות מוחלטת מהעלות האלטרנטיבית בהעדר ההתנחלויות והנוכחות של צה"ל בגדה. דמיין לרגע שאין התנחלויות. האם לא צריך לשכן את עשרות אלפי תושביהן בתחומי הקו הירוק? בוודאי שצריך. האם ישובים בתחומי הקו הירוק לא דורשים השקעה בתשתיות (מים, חשמל, כבישים, ביוב), שלרוב אינה נופלת בהרבה מזו שנדרשת עבור יישוב לא מבודד מדי בשטחים? דורשים. האין נוכחות של מאות אלפי תושבים נוספים בגבולות הצרים של הקו הירוק לא תייקר את הקרקע ועלויות הבניה עקב ביקוש רב יותר לדירות? בוודאי שתייקר. האם צה"ל לא יידרש לתת מענה לאיומים חדשים שיקומו בגדה עם עזיבתו, כגון קסאמים לכיוון גוש דן, שם אין הרבה "שטחים פתוחים" וסביר שכל נפילת טיל תגרום לנזק כלשהו, שלא לדבר על הנזק הנפשי לאזרחים, אבדן שעות עבודה וכו'? כאן איני יכול לומר "בוודאי", אך המודל של עזה די תומך בהשערה הזו.

ואתה ושאר השמאלנים בשלכם...

נ.ב. אינני מתנחל, ומכל מעגל מכרי אני מכיר רק זוג אחד שגר (באופן זמני) בהתנחלות, ולא מאידאולוגיה כלשהי אלא עקב עלויות שכר הדירה במרכז (והם חייבים קרבה יחסית למרכז עקב עבודה ולימודים). אין לי אינטרס "אישי" בהגנה על ההתיישבות בשומרון, אלא אינטרס לאומי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בשכונת high society אמיתית אין פשע וגם בזה אני בספק. תראה כמה מקרי התעללות/אונס קבוצתי נחשפו בשכונות אמידות. קורת גג זה לא מותרות. קורת גג טובה זה בהחלט מותרות. לרצות לגור בשכונת high society במרכז ובזול זה לחיות בחלומות. בשום מדינה בעולם לא חיים ככה. צריך לדעת להתפשר בחיים.

בחייך, אתה יודע טוב מאד מה ההבדל בין שכונת פשע לשכונה אקראית בראשון/בת ים/אשדוד/חולון/הרצליה. זה שיש פשע בכל מקום זה לא רלוונטי.

מה קשור בכלל high society? אם אני לא רוצה לעבור ליד ערימות של נרקומנים כל ערב כשאני חוזר הביתה אני מפונק? אני לא מדבר איתך על דירה ברמת אביב, אני בסה"כ רוצה לגור במקום שבת הזוג שלי (ובעתיד הילדים שלי) יוכלו לצאת מהבית בלי ליווי. וה'דילים' השונים בלוד לא בדיוק עונים על הצורך הזה. לא במקרה דירות שם עולות 300-400 אלף פחות מדירות מקבילות בערים אחרות (באותו מרחק מת"א וכו').

עם כל הכבוד לדירה המבודדת באשדוד של לפני עשר שנים, זה ממש לא אותו דבר. יש הבדל בין שכונה בבניה לשכונה ישנה שאף אחד לא בונה בה כלום כבר אלוהים יודע כמה זמן, ואין שום אופק. נכון, אם יבואו פתאום 5000 אנשי היי טק וימלאו איזה שכונה בלוד המקום יתפתח יפה. אבל זה ביצה ותרנגולת. ואני די בטוח שאני לא רוצה לעשות את הניסוי הזה על הגב של המשפחה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שצהל צריך להיות נוכח בגדה?

אתה יודע כמה כסף חוסכת מאז שיצאנו מעזה? כל הפילבוקסים והמוצבים החודרים (שיצא לי יותר מפעם אחת לבלות בהם) היו שם כמטרה נייחת שרק חטפו ירי על ימין ועל שמאל. זה נכון - ירי תלוי מסלול רק התגבר מאז שיצאנו משם - אבל אתה לא יכול לרגע להשוות (שוב מהנקודה הכלכלית נטו) את העלות.

מעניין - אני לא שומע אף אחד מנהל את אותו וויכוח לגבי היציאה מלבנון - שכרגע די הוכיחה את עצמה (למרות הצורה בה בוצעה שלדעתי הורידה מיכולת ההרתעה שלנו רבות) כחוסכת למדינה סכום בל ישוער שלא לדבר על חיי אדם (וכן יצא לי להיות בכמה מהמוצבים הכי גרועים בלבנון ולחטוף פצמרים על ימין ועל שמאל).

VIC - סתם לצורך שאלה - מתי בזמן האחרון יצא לך לשרת בשטחים? אתה רואה מה קורה שם או שרק קורא בעיתון. רובם גרים בבתים מרווחים ובשכונות עם שבאיזור תל אביב אתה רק יכול לחלום. שלא לדבר על מיגונים וכיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא לי לבקר באזור ::) ... ובמילואים הבאים כנראה אני גם חוזר לשם. הנקודה העיקרית שלי היא שכשלוקחים בחשבון בצורה נכונה את כל הפלוסים והמינוסים (הכלכליים), ההתנחלויות לא קרובות אפילו ללהיות גורם משמעותי בנטל המיסים, והרי סביב זה הדיון, לא? ה"הוצאות" בגין ירי תלול מסלול כוללות מערכות כדוגמת כיפת ברזל, נזק נפשי לתושבי האזור, נזק בגין שלילת שטח ראוי למגורים מהתושבים, נזק בגין אובדן ימי עבודה או מחלות כתוצאה מלחץ וחרדה... האם את כל אלה אתה זוכר לספור?

ואגב לבנון, האם כשאתה בוחן את החסכון כתוצאה מהפסקת נוכחות צה"ל שם, האם הכנסת לחישוב את כלל הוצאות מלחמת לבנון II, לרבות הנזק העצום מהשבתה מוחלטת כמעט של הצפון במשך המלחמה? או שאתה לא יכול לראות מטר קדימה מהמוצב בו היית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כינוי הגנאי "מתנחבל" נמצא בשימוש יומי אצל אנרכיסטים ושאר שמאלנים הזויים שלא מפריע להם שבנעלין חיילים חוטפים אבנים בראש.

אבל מאוד מפריע להם שמתנחלים מקבלים הטבות.

המתנחלים הם המגן שלנו בחזית. פונה גוש קטיף, הגיעו רקטות לאשדוד וקרית גת.

וכל טענה על מסחטת כסף בהתנחלויות זה בולשיט, שקר ברור של שלום-עם-טרוריסטים-ומלחמת-אחים-עכשיו.

כמה נוח לפמפם ססמאות חלולות חסרות קשר למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קל להגדיר מישהו שחושב אחרת ממך כהזוי וכאנרכיסט

ותרשה לי לתקן אותך אני רחוק מלהיות אנרכיסט (לגבי הזוי זה כבר עניין של פרספקטיבה) - אזרח שומר חוק\ משרת במילואים ותורם את זמני החופשי בהתנדבויות - אז בבקשה אל תדביק לי תווית שלא במקום.

ומאוד מפריע לי שחיילים חוטפים אבנים מכל כיוון (יהיה זה מפלסטוקים, מתנחבלים, או אלא שצועקים שבעאס).

וצריך לשבור לכול אלו את הידים ואת הרגלים (כמו שרבין בזמנו אמר).

החיילים הם החוליה הכי מסכנה בכל השרשרת הזו - הם לא קובעים את המדיניות הם רק אותה. והם האחרונים שצריכים לחטוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא מקנה את הזכות לכנות מגזר "מתנחבלים".

המגזר שתורם הכי הרבה לבטחון המדינה, מקבל בשניה כינוי שבא לדמות אותו לטרוריסטים.

ועוד על בסיס שקר (כאילו שאם כן היו סוחטים כסף, אז היה מגיע להם להידמות למחבלים...).

מי שלא רוצה שידביקו לו תווית "שלא במקום", שלא ידביק אותה לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך, אתה יודע טוב מאד מה ההבדל בין שכונת פשע לשכונה אקראית בראשון/בת ים/אשדוד/חולון/הרצליה. זה שיש פשע בכל מקום זה לא רלוונטי.

מה קשור בכלל high society? אם אני לא רוצה לעבור ליד ערימות של נרקומנים כל ערב כשאני חוזר הביתה אני מפונק? אני לא מדבר איתך על דירה ברמת אביב, אני בסה"כ רוצה לגור במקום שבת הזוג שלי (ובעתיד הילדים שלי) יוכלו לצאת מהבית בלי ליווי. וה'דילים' השונים בלוד לא בדיוק עונים על הצורך הזה. לא במקרה דירות שם עולות 300-400 אלף פחות מדירות מקבילות בערים אחרות (באותו מרחק מת"א וכו').

עם כל הכבוד לדירה המבודדת באשדוד של לפני עשר שנים, זה ממש לא אותו דבר. יש הבדל בין שכונה בבניה לשכונה ישנה שאף אחד לא בונה בה כלום כבר אלוהים יודע כמה זמן, ואין שום אופק. נכון, אם יבואו פתאום 5000 אנשי היי טק וימלאו איזה שכונה בלוד המקום יתפתח יפה. אבל זה ביצה ותרנגולת. ואני די בטוח שאני לא רוצה לעשות את הניסוי הזה על הגב של המשפחה שלי.

אתה סתם מקצין. אחי מרוויח משכורת יפה מאוד וגר בשכונה חלשה. נכון, לא המקום הכי נעים להסתובב בו בלילות, אבל אף אחד לא פוגע לא בו ולא ברכוש שלו. הוא עשה שיפוץ יסודי בדירה וחי ברמה טובה בלי להתאבד כלכלית. אתה רוצה שכונה טובה במרכז ובזול. מצטער. אין מציאות כזאת לא בארץ ולא בשום מקום בעולם. אני לא אומר שאין מצוקת דיור כי יש והיא תיפטר כאשר יתחילו לבנות. אין פיתרון קסם. לא מבין מה הפגינים רוצים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שבן אדם מהמעמד הבינוני שמרוויח יפה ואמור לחיות ברמה סבירה+ יכול להרשות לעצמו לגור בשכונת עוני זה לא מעודד בכלל...

ודרך אגב, לא הגיע הזמן להוריד את ההכפשות השקריות שפותח השרור החליט לשים בכותרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...