טלויזית 37 אינץ' לחדר שינה - המלצות? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזית 37 אינץ' לחדר שינה - המלצות?

cheneilat

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הזמן שלוקח מרגע קבלת התמונה ע"י הטלוויזיה ועד שהיא מוצגת במסך.

אין לזה שום משמעות בצפיה בתכני או בעבודה עם תוכנות.

זה בעיקר משנה ומורגש (כשזה גבוה) במשחקי FPS.

דרך אגב יכול להיות שהLAG בSONY זה בגלל הפילטרים משפרי התמונה שמופעלים כברירת מחדל.

אפשר לבטל אותם כמובן, ואז אולי בהנחה שזאת הסיבה אז הLAG יקטן משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד, אחרי שקראתי את כל השרשור :sleep: מניסיון אישי שלי תדע שטלוויזיות של פיליפס החדשות ומגודל "42 ומעלה כוללות לרוב מערכת סאונד 2.1 וככול שגדול יותר כך הרמקולים טובים יותר. לי למשל יש טלוויזיה מסדרה 7000 בגודל 52" והרמקולים ברמה טובה יותר משמעותית מכל טלוויזיה שראיתי. כמו כן החל מסדרה 5000 יש ניגון MKV בחיבור לא בטוח לגבי כתוביות ו- FHD יוצא מידי פעם עדכון גרסה אבל אני לא עוקב כי יש סטרימר. עניין הלאגים אנו קיים במסכי החדשים כלל ובקיצור אני ממליץ לך ללכת על מסך כל שהוא. מה שכן הם יקרים יותר יחסית לשאר החברות אך בצדק לאיכות.

דבר נוסף שנדון כאן הוא לגבי איכות FHD. אין ספק שיש הבדל גדול בין סרטי 720P לסרטי 1080P! כל מסך טוב יראה לך את ההבדל בצורה שתשים לב אליה בקלות (פחות במסכים קטנים יותר). אני רואה רק ב- 1080P ולא מבזבז את הזמן על פחות, יהיה טיפשי לקנות טלוויזית 720P בימנו מה גם שאתה מתכוון לשחק בה משחקי מחשב אז כמובן שרזולוציה גדולה יותר (1080P) תיתן לך יותר פרטים ותמונה גדולה יותר בכל פריים (יותר פקסלים=יותר מידע) אם לא הבנתה למה אני מתכוון חפש בגוגל מערכי eyefinity ברזולוציות גבוהות ותבין מה המשעות של יותר רזולוציה מבחינת פרטים על המסך/מסכים.

אם אתה רוצה דגם, הייתי ממליץ לך על זה: 47PFL7409 יש לי ניסיון עם המסך הזה רק גדול יותר. הסאונד הוא טוב מאוד יחסית לטלוויזיות אחרות והמסך הוא 47". לגבי LED או LCD אני חושב שזה בזבוז כסך ללכת על LED כי הערך המוסף של האיכות זניח (בייחוד במשחקים בהם יש הארה תמידית במסך) אבל זה עניין של טעם ואני בטוח שיש פה אנשים שיגידו שההבדל הוא שמים וארץ (למרות שזו טכנולוגיית בניים).

קבל המלצה: אל תקנה מסך אם לא ראיתה אותו בעניים, אלא אם כן יש עליו חוות דעת רבות טובות או מישהוא שאתה סומך עליו המליץ לך עליו. מקווה שעזרתי...תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-HD ready ו-FULL HD, אני חייב להגיד שיש לי samsung 40 אינץ' בסלון, היא HD ready ורואים בה מצויין, כך שלגבי צפייה ב-HD הטיעון הוא שטותי לחלוטין ונכתב על ידי אנשים ללא נסיון שמתלהבים ללא סיבה(מישהו אמר Art Tatum לדוגמא?)

HD ready מציג יותר טוב שידורי SD, בזה אין ספק.

היתרון הגדול ב-FHD הוא כמובן ברזולוציה מלאה כשאתה מחבר מחדש. אם אתה גולש באינטרנט מהטלוויזיה למשל, זה חסרון גדול.

מבחינתי זה לא חסרון, כי יש לי ב-HTPC הסלוני שלי כרטיס מסך די חלש (4770) שמריץ משחקים בצורה מעולה על 720P, וזה נראה טוב.

אני משחק גם במחשב על 24 שנחשב מסך מעולה, ועדיין אני מעדיף לשחק בסלון.

בקיצור, אל תקשיב לאף אחד, לך לחנויות ותבדוק בעצמך.

ודרך אגב, למה לוותר על 3D? נראה לי מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yonaelian

כתבת חלק שטויות וחלק נכון:

לגבי ה-HD ready ו-FULL HD, אני חייב להגיד שיש לי samsung 40 אינץ' בסלון, היא HD ready ורואים בה מצויין, כך שלגבי צפייה ב-HD הטיעון הוא שטותי לחלוטין ((WTF ???)) ונכתב על ידי אנשים ללא נסיון שמתלהבים ללא סיבה(מישהו אמר Art Tatum לדוגמא?)

HD ready מציג יותר טוב שידורי SD, בזה אין ספק. (לא תמיד נכון, זה תלוי במעבד התמונה בטלוויזיה...)

היתרון הגדול ב-FHD הוא כמובן ברזולוציה מלאה ((מן הסתם...)) כשאתה מחבר מחדש ((?)) . אם אתה גולש באינטרנט מהטלוויזיה למשל, זה חסרון גדול ((שטויות במיץ - אני רוצה להיכנס ליו טיוב ולצפות בסרטוני FHD לדוגמה...)) .

מבחינתי זה לא חסרון, כי יש לי ב-HTPC הסלוני שלי כרטיס מסך די חלש (4770) שמריץ משחקים בצורה מעולה על 720P, וזה נראה טוב ((המחשב גם יכול להקטין רזולוציה במשחקים...)) .

אני משחק גם במחשב על 24 שנחשב מסך מעולה, ועדיין אני מעדיף לשחק בסלון ((העדפה אישית שלך - אתה אוהב מסך גדול... אני אוהב מסך גדול עם FHD...)) .

בקיצור, אל תקשיב לאף אחד, לך לחנויות ותבדוק בעצמך ((זה גם מה שכולם טענו - עדיף לראות בעיניים קודם...)) .

ודרך אגב, למה לוותר על 3D? ((ראית את פערי המחירים ?)) נראה לי מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע תן לי להבין.

אתה טוען ש1280X720 יותר טוב מ1920X1080 ?

אני טוען שרואים HD מצויין גם ב-. מי שמוריד 720P על מסך 1080 רואה פחות טוב, אז פשוט מורידים 720P ורואים מעולה, זה אפילו תופס פחות מקום על הדיסק - רווח כפול.

אני טוען שיש מצב שעדיף לקנות פלאסמה 50 אינץ' עם 3D מאשר להעלות לרזולוציה גבוהה ולקצץ בגודל ובתלת מימד.

הכל תלוי בדרישות ובתקציב, וכמו שאמרתי, צפייה ב- מספקת לגמרי, וכנ"ל לגבי משחקים.

בתקציב שלי, זה פתרון מעולה שלא דורש ממני כרטיס מסך חזק, ואפשר לראות שידורים באיכות נמוכה מהטלוויזיה ומהאינטרנט בצורה סבירה. גם עבור פותח הדיון, הקונסולות של היום לא נותנות יותר מ-720P.

ברור שאם אתה מליונר, לך על 60 אינץ' FHD 3D 120HZ.

liord4 - אם אי פעם צפית בשידורים מהאינטרנט באיכות נמוכה (משחקי בשידור חי למשל), הם פשוט לא ניתנים לצפייה על רזולוציה גבוהה.

ודרך אגב - הרזולוציה היא 768*1360 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסכם את מה שאתה אומר במשפט אחד.

אתה מסתפק במועט.

שידור באיכות SD לא מקובל עלי.

720P זה בסדר, אבל זה לא מעולה.

רזולוציה אפשר להוריד במחשב בשביל משחקים אם צריך.

אני עם כרטיס 9800GTX מריץ עדיין את כל המשחקים על FHD.

אז גם עניין הביצועים היא טענה חלשה מאוד שמתייחסת לתקופה היסטורית.

יש לגיטימיות מסוימת לחלק מהטענות שלך (כמו גם של אחרים שהגיבו בדיון).

אני טוען שיש שרשרת אבולוציונית.

SD זה פרהיסטורי, בין לבין יש את ימי הביניים , 720P זה מודרני, ו1080P זה פוסט מודרני.

אז 720P זה בסדר, אבל זה לא מעולה. (כמו בפרסומת עם ההשקעות)

אני לא ממליץ לאנשים להשקיע בטלוויזיה עם סטנדרטים מיושנים בשביל צפיה בתכנים באיכות גרועה.

אנשים בעלי יכולת יכולים להתאים את התכנים לטלוויזיה עם סטנדרטים חדישים, ולא להיפך.

אני מבין שלא בכל מצב ולא לכל אחד זה מתאים, ושמי שבוחר (מסיבה כזאת או אחרת) להישאר מאחור, במוקדם או במאוחר יתקדם ויגיע לשלב הבא בשרשרת האבולוציונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון לטעון שSD נראה יותר טוב בHDR מאשר בFHD.

אני בעד ללכת על המקסימום - FHD. אם יש לך תכנים בHDR, או SD - עדיין תוכל לראות אותם והם ייראו כמו שהם ייראו עם המגבלות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...