טלויזית 37 אינץ' לחדר שינה - המלצות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזית 37 אינץ' לחדר שינה - המלצות?

cheneilat

Recommended Posts

אוקיי החלטתי להתחדש לאור כל החיבורים לאינטרנט וה3D והשטויות (חובב גאדג'טים),אז רגע לפני שעובדים עליי בכל החנויות רציתי לדעת מה מומלץ ומה לא?

פלזמה או LCD?

איזו חברה מומלצת?

רצוי שלטלוויזיה יהיו רמקולים עם באס,מיד והייהנד נורמליים ולא כמו כל הזבל שאני שומע היום.

אם אפשר שקוראת קבצי MKV.

מה לגביי ה-HD...זה משנה FULL או READY?

אשמח להחכים קצת ותודה על כל העצות שתתנו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה השימושים הצפויים בטלוויזיה, האם הסביבה מוארת או לא, מה מרחק הצפיה, מה התקציב?

לגבי רמקולים, לא הייתי בונה על זה, במיוחד בטלוויזיות הדקות של היום. מבחינת הבאסים. אפשר לשפר ע"י חיבור רמקולים של 2.1.

הטלוויזיות כסטרימרים די מוגבלות, והיחידות שיתנו לך מענה סביר כולל תרגומים בעברית הן הסמסונג וה מייבוא רשמי (סמליין לסמסונג וח.י. ל LG), אבל היות וסטרימרים עולים 600 שקל, והיות וניתן לחבר מחשב, לא הייתי מכניס את זה כשיקול מרכזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הרבה מהLG שלא מייבוא של ח.י. נותנות בדיוק את אותו מענה כולל כתוביות בעברית ובכל שפה אחרת.

מה שכן, הטלוויזיות של נכון לעכשיו (או לפחות ללפני מספר חודשים) לא תומכות באודיו בDTS, שזה נהיה יותר ויותר נפוץ בMKVים למיניהם. אלה של כן תומכות (לפחות לפי המפרט, לא ניסיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אשחרר מעניין הMKV,אני באמת אעדיף לחבר מחשב.

לגביי השאלות שנשאלו:

מבחינת תקציב אין לי בעיה להשקיע עד 5,000 ש"ח.

הסביבה עצמה מוארת בפלורסנט של החדר,אמור להיות חלון מול הטלויזיה אבל אני אפתור את הבעיה עם תריסים ווילונות.

המרחק מהמיטה שבה אני יושב/שוכב לטלויזיה הוא 3 מטר.

אשמח להמלצות.

אני לא מעוניין בLED,הצבעים נראים לי פיקטיבים מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מכניסה לממיר שידורים ולמחשב ואולי גם לאיזה קונסולה, אין באמת צורך בשום דבר מיוחד מהטלוויזיה.

העיקר שיש בה תמונה טובה ורזולוציה FHD לחיבור למחשב ולצפיה בסרטים באיכות גבוהה.

רמקולים ? עדיף לקנות בנפרד.

הרמקולים של כל טלוויזיה שאינה סופר יקרה הם זבל זבל זבל.

בכמה מאות שקלים אתה קונה משהו פי כמה וכמה יותר טוב.

זה פשע להשתמש ברמקולים של הטלוויזיה.

אז גם את הממיר והמחשב והקונסולה מחברים למערכת אודיו כזאת או אחרת.

ניגון תכני מDOK/כונןUSB בטלוויזיה ?

מה הקשר לטלוויזיה.

היא לא תעשה עבודה טובה.

זה רעיון גרוע מיסודו.

בשביל זה יש מחשב, שהוא יעשה את העבודה כמו שצריך.

אם שכחתי משהו אתם מוזמנים להאיר את עיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מדוייק. למטרות שונות יש עדיפות לטלוויזיות שונות. למשל למשחקים, במיוחד יריות למיניהם דרוש לאג נמוך מה שאין להרבה טלוויזיות. עוד דוגמא, לשידורי SD עדיף פלזמה (בהנחה שהסביבה אינה מוארת במיוחד ובהנחה שאינך רגיש לפליקרינג)

רמקולים - לא קשור לעלות הטלוויזיות. יש טלוויזיות יקרות מאוד עם גרועים, יש יקרות מאוד (מעט) עם טובים (יחסית) וכנ"ל לגבי הזולות. בכל מקרה, תמיד עדיף כמובן מערכת חיצונית, אבל שוב, זו הוצאה ולכן תלוי מאוד בשימושים.

לגבי ניגון תכנים, אומנם לא אופטימאלי, ועדיף סטרימר או מחשב, אבל יש אנשים שמסתדרים עם הטלוויזיה ואז צריך לשים לב מה קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אנשים מוגבלים יצפו בשידורי SD בלבד ולא יחברו את הטלוויזיה למחשב/סטרימר.

אנשים שלא מסוגלים להגיע לכאן לשאול את השאלה.

מי שמגיע לכאן יצפה גם בתכני HD וישאף לעוד...

בנוסף לזה הבן אדם הזכיר את המילה MKV.

לבן אדם יש מחשב, זה כמובן ברור מאליו.

בימינו עם כבל USB/וHDMI וכרטיסים גראפים מרובי יציאות אפשר להעביר תצוגה ואודיו, ולחבר מקלדת ועכבר אלחוטיים ליותר מחדר אחד.

ותמיד אפשר לקנות גם סטרימר אם המרחק גדול מדי בשביל הפיתרון הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, פלזמה למשל יכול להיות פתרון טוב בשבילו או שלא וזה תלוי במה שהוא רוצה לעשות עם הטלוויזיה, מרחק צפיה, תקציב, העדפות אישיות, זוויות צפיה וכו'... לכן, "אין צורך במשהו מיוחד מהטלוויזיה והעיקר שיש בה תמונה טובה ו FHD......" לא בהכרח נכון.

להיפך, בשביל לא מעט אנשים, כולל כאלו שמתחברים מהמחשב, פלזמה יכול להיות פתרון אולטימטיבי. למשל כי אתה יכול לקבל גדולה יחסית, כולל סביר במחיר סביר.

סתם לדוגמא:

שלום,

יש לי מרחק יות קצר משלך - וקניתי 50 אינטש (פלזמה Hd ready של סמסונג)

יש למסך הזה השתקפות - אך לא משהו שכל כך מפריע (בעל אופן לא מפריע לי) - המה גם שיש לו ציפוי מונע השתקפות

אני מעדיף בכל יום מסך פלאזמה על LCD וזה נובע מהשימוש שלי (70 אחוז תוכניות , 20 אחוז ופחות מ-10 אחוז מחשב)

במידה והשימוש שלך זהה - אני ממליץ בחום.

את המסך חיברתי למחשב עם כבל (5 מטר) שהעברתי דרך הקיר - ואני שולט במחשב עם סט של לוג'יטק (החיים יפים :) )

קח בחשבון - מסכי פלאזמה רגישים לצריבות - ולכן אם אתה מתכנם "תוכן סטאטי" אזי לא כדאי לך ללכת על אופציה זו (המסך אצלי כבר כמעט שנה - שום צריבה)

יתרה מזאת - אני לא "קונה" את כל הסיפור של Full HD - לרוב האנשים זה לא רלוונטי (ואני ביניהם) - אם אין לך קונסולה התומכת בכך\כונן בלו ריי \ המון זמן + נפח דיסק + רוחב פס כדי להוריד תכנים כאלו = הדבר אינו רלוונטי עבורך וחוץ מאשר גימיק לא יעזור לך בכלום.

בהצלחה,

גבריאל

לי יש את ה-LG הזאת: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=724892

ואני מרוצה עד הגג.

אני מניח שכבר יצאו דגמים חדשים ומתקדמים יותר (קניתי אותה לפני שנה וחצי), אבל הם גם יקרים יותר מין הסתם, אז בשביל מה?

המחיר של הדגם הזה ברצפה, אני קניתי אותו ב-2,000 יותר :(

בכל מקרה, אם אין לך מגבלות תאורה טכניות בחדר, פלזמה אכן יהיה פיתרון מצויין.

זאת לא "פשרה" בכלל כמו שאולי חלק מהאנשים חושבים, אלא הפיתרון המומלץ לדעתי בכל מקרה ועדיף על LCD.

הדוגמאות דלעיל מראות גם שההנחה שלך לגבי באי הפורום לא בהכרח נכונה.

לכן, בלי לדעת את השימושים, יהיה לי קשה להמליץ על מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.

יש גם אנשים שעדיין משתמשים בVHS.

SD זה היסטוריה.

זה עצוב שההיסטוריה הזאת עדיין נדבקת להווה ונמתחת כמו מסטיק על הנעל של הקידמה.

אני בגישה שההיסטוריה צריכה להישאר בעבר.

העתיד אצלי כבר כאן.

FHD זה ההווה, בשביל אנשים שחיים בעבר זה נראה כמו העתיד.

והכל עניין של בחירה.

אז שוב אתה צודק.

יש הרבה אפשרויות בחירה.

אני בוחר להביא את העתיד להווה כי העתיד כבר כאן.

מי שמתעקש לקנות פיסה מההיסטוריה ולהשאיר את ההווה בעתיד מוזמן לעשות זאת ביקום המקביל בו עדיין לא המציאו את הHD. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשע להשתמש ברמקולים של הטלוויזיה.

פשע זה רק להקשיב לשטויות שלך. אתה שוכח שלא כולם מכירים את הסגנון שלך ואת העובדה שאתה מגזים בכוונה. ולא כולם אודיופילים.

ניגון תכני וידאו מDOK/כונןUSB בטלוויזיה ?

מה הקשר לטלוויזיה.

היא לא תעשה עבודה טובה.

זה רעיון גרוע מיסודו.

בשביל זה יש מחשב, שהוא יעשה את העבודה כמו שצריך.

עוד כמות של בולשיט. הטלוויזיות החדשות עושות עבודה מאוד מאוד טובה, תומכות כמעט בכל הפורמטים, מציגות כתוביות גדולות וברורות בכל השפות ומפשטות את החיים משמעותית. לחבר מחשב בשביל ה5% שהטלוויזיה לא תומכת זה סיפור אחד, אבל בשאר המקרים זה מאוד נוח שאפשר פשוט לתקוע בטלוויזיה ולא להתעסק עם הגדרות של מחשב ותוכנה וכבלים ושטויות.

ותמיד אפשר לקנות גם סטרימר אם המרחק גדול מדי בשביל הפיתרון הקודם.

סטרימר זה אכן הפתרון הנכון באופן כללי, אבל שוב השאלה היא כמותית. אם הטלוויזיה תומכת ב95% מהתוכן שאני צופה בו, אני אעדיף לחבר מחשב בשביל ה5% האחרונים פעם ב-. אם מדובר ב50/50, וודאי שעדיף סטרימר ולא לשבור את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשע זה רק להקשיב לשטויות שלך. אתה שוכח שלא כולם מכירים את הסגנון שלך ואת העובדה שאתה מגזים בכוונה. ולא כולם אודיופילים.

אני ממש לא אודיופיל.

יצא לי לראות ולשמוע מספיק טלוויזיות כדי להבין שרמקולים בכמה מאות שקלים ישמעו הרבה יותר טוב מהרמקולים של רוב הטלוויזיות.

עוד כמות של בולשיט. הטלוויזיות החדשות עושות עבודה מאוד מאוד טובה, תומכות כמעט בכל הפורמטים, מציגות כתוביות גדולות וברורות בכל השפות ומפשטות את החיים משמעותית. לחבר מחשב בשביל ה5% שהטלוויזיה לא תומכת זה סיפור אחד, אבל בשאר המקרים זה מאוד נוח שאפשר פשוט לתקוע בטלוויזיה ולא להתעסק עם הגדרות של מחשב ותוכנה וכבלים ושטויות.

אני מכיר הרבה אנשים שצופים בתכני וידאו בכל הדרכים שיש.

כל צעד נוסף בין המקור למטרה משפיע לרעה על אופי השימוש.

צפיה בתכני HD לא צריכה להיות מטלה, שצריך לקום בשבילה וללכת לחדר אחר ולחכות 10 דקות להעתקה ואז לחזור ולחבר את הDOK ובמקרה הרע גם לגלות שזה לא מנגן טוב את הסרט בפורמט הזה עם האיכות הזאת ולא מסוגל להשמיע את הAUDIO TRACK שבו.

You know that Pepperidge Farm bread, that stuff is fancy. That stuff is wrapped twice. You open it, and then still ain't open. That's why I don't buy it, I don't need another step between me and toast. Mitch Hedberg

סטרימר זה אכן הפתרון הנכון באופן כללי, אבל שוב השאלה היא כמותית. אם הטלוויזיה תומכת ב95% מהתוכן שאני צופה בו, אני אעדיף לחבר מחשב בשביל ה5% האחרונים פעם ב-. אם מדובר ב50/50, וודאי שעדיף סטרימר ולא לשבור את הראש.

אם אתה יכול להשקיע כסף בסטרימר במקום בטלוויזיה שיודעת לנגן 1080P אז עדיף סטרימר עם הרדיסק ענק וגישה דרך רשת למחשב הראשי.

ואם אפשר במקום סטרימר לחבר את הטלוויזיה ישירות למחשב אז וודאי שזה עדיף.

יש אבולוציה בתחום הזה מבחינת צריכה וצפיה בתכני HD.

אני מוביל ומעודד קו מסוים שלדעתי הוא הדרגה הסופית והכי יעילה ונכונה.

אתה לא חייב להסכים איתי, אבל האבסורד הוא (ואולי אני טועה) שיום אחד אתה גם תגיע לאותה מסקנה ותעבור לפעול באותם דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...