מותר לנהוג באלימות כלפי מפגינים? לפי התקשורת והשמאל - חלילה, אלא אם הם ימנים. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מותר לנהוג באלימות כלפי מפגינים? לפי התקשורת והשמאל - חלילה, אלא אם הם ימנים.

vic07

Recommended Posts

נתחיל מזה שכל תקיפה דווקא כן מדווחת בעיתונות הישראלית למיטב ידיעתי

אין לך מושג כמה שאתה טועה.

אבל זאת לא אשמתך.. איך תדע? אתה ניזון מהתקשורת, והתקשורת מין הסתם לא מודיעה "היו מלא תקיפות שלא דיווחנו לכם עליהן, אבל הנה עוד אחת"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה לא? אפשר לחוקק חוק שמחייב אמצעי תקשורת לדווח על אירוע טרור ברגע שהוא מקבל עליו דיווח, ולא להזניח אותו בטענה של "אה, זה סתם נפל בשטח פתוח ולא היו נפגעים לא ברכוש ולא בנפש? אז עזוב, לא חשוב. לא צריך לדווח. אז התושבים רצו קצת למקלטים.. אז מה, הם ישרדו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, זה הכל קשור כמה גדול הארוע ומי מעורב, אם חלפון מדימונה נכנס לדוויד בצד של הרכב לא תשמע על זה כי את מי זה באמת מעניין?

אבל ארוע גדול, כמו משפחה שנמחצת למוות על ידי משאית (לא עלינו :-[ ) או אם חלפון מדימונה נכנס ביובל משיכון דן כנראה שכן תשמע על זה

בתקשורת, למה? תחשוב לבד...

בשורה התחתונה, אתה לא יכול לבוא בטענות לתקשורת, היא בידים עם אג'נדה משלהם, גם מעריב נקנה עכשיו לא? ואתה תפרסם בעיתון שלך מה שעלול לפגוע בך?

הדיור המיסים הקוטג', זה הכל סימפטומים לא הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שיש משהו בעייתי בעובדה שהתקשורת לא אוביקטיבית ולוקחת צד. אבל אני לא רואה מה מונע מאדם ימיני להיות בתקשורת ולעשות את הדבר ההפוך

הרשה לי להתפקע מצחוק.

אין שום סיכוי כיום לאיש ימין להגיע לתקשורת. מדוע? כי שוכרים עיתונאים לפי דעה פוליטית, והמקצועיות מגיעה רק במקום השני. פה ושם מביאים דתי קטן, או ימין קטן, כדי למלא את משבצת דתי/ימין מחמד.

הערוץ הרדיו היחיד שהיה ימין נסגר בצורה פשיסטית. חופש דיבור אמרנו, לא?

(לגבי היום.. אני קורא בו קבוע, וימין הוא לא. אומנם גם לא שמאל.. עיתון הימין היחיד שקיים - מקור ראשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקן תחילה טעות אחת קטנה: המקצועיות לא באה במקום השני - אם היא הייתה, עוד היו מקרים בהם המקצועיות תתנגש עם הדרישה להעביר עמדה פוליטית... רע מאוד, עדיף בלי מקצועיות בכלל.

דבר שני, WTF, להזכיר לך את הנסיון של ידיעות אחרונות ומעריב לסגור את היום ע"י תלונה הזויה ביותר לבית המשפט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר ב"הלצה", הרי שהיחס צריך להיות שווה בשני המקרים, ללא קשר לזהות ה"קורבן". בינתיים, ה"שמאלנים" המפגינים טוענים שהם נפגעו קשות ושוקלים תביעה בגין הסתה, והתקשורת משתפת אתם פעולה, כך שמבחינתם לא מדובר ה"הלצה" בלתי מזיקה.

תפסיק לחפור בעבר. 7 שנים עברו, נושאי המשרות הם לא אותם אנשים ולכן (אולי) גם היחס שונה. אבל מצד שני, מי שיחפש להראות שדופקים אותו כל הזמן ושהוא מופלה לרעה, יצליח למצוא ראיות גם אם צריך לחזור 20 שנה אחרונית ולא רק 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לחפור בעבר. 7 שנים עברו, נושאי המשרות הם לא אותם אנשים ולכן (אולי) גם היחס שונה. אבל מצד שני, מי שיחפש להראות שדופקים אותו כל הזמן ושהוא מופלה לרעה, יצליח למצוא ראיות גם אם צריך לחזור 20 שנה אחרונית ולא רק 7.

אמר תומך הציבור שחוזר כל פעם לארועים שקדמו לרצח רבין, ומקיים מדי שנה פסטיבל שנאת הימין בכיכר הקרויה על שמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אתה בונה ארמונות באוויר. הפעם האחרונה בה הייתי בעצרת לזכר רבין (או איך שהיא לא נקראת עכשיו), היתה בפעם השלישית שהיא התקיימה, וגם אז זה הסריח לי יותר מידי מפוליטיקה.

אני מניח שתייגת אותי כבר כשמאלני, ואין לי שום בעיה עם זה (חוץ מהעובדה שהקשר בין תיוג זה למציאות הינו מקרי בהחלט, אבל ניחא). אני עדיין מחזיק בדיעה שהטיעונים שלך לא מבוססים על כלום וחוץ מלעורר רעש בפורומים אין להם כל מטרה. אם תקרא להן דיעות, אני אשמח להגיב. וכן, זו דמגוגיה, אבל גם לה יש מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר קפטן איש-מערות, אני לא ממש מבין מה אתה דורש ממני. הטענה שלי היא שהתקשורת נוהגת בשיטת איפה ואיפה כשמדובר מימין לעומת השמאל, הן בצד ה"תוקפן" בארוע זה או אחר והן בצד ה"קורבן". האם אתה דורש ממני לספק ראיות מוצקות יותר לעמדותי? אם כך, אני מבקש שתסביר לי אילו ראיות אתה דורש שיספקו לך. דוגמאות, הבנו, זה לא מספיק. מה כן? פרסום רשמי מטעם מועצת העיתונות לפיה הם לוקחים על עצמם לקדם את עמדות השמאל? הודאה במאמר מערכת לפיה הכתבות עוברות עריכה פוליטית? מודעת "דרושים כתבים" שבה תצויין העמדה הפוליטית הנדרשת ממועמדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שכל תקיפה דווקא כן מדווחת בעיתונות הישראלית למיטב ידיעתי, ולו בהודעה קטנה. נמשיך בזה שלא דיברתי על אירועים שלא מדווחים כלל, אלא כאלה שמדווחים תוך השמטת פרטים קריטיים.

אין רק עשרות כאלה אלא מאות כאלה. אני יכול אפילו להוכיח לך. אתה מוזמן לבוא איתי לדודה של אשתי, היא מקבלת למירס שלה הודעות על כל נפילה שיש באיזור במסגרת תפקידה, אם אתה מוצא שאפילו 10% מזה דווח בתקשורת (אני מדבר על כמה חודשים אחורה) אני מוכן להתנצל בפניך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...