פיגוע באוסלו (אירוני משהו) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באוסלו (אירוני משהו)

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדהים איך הם לא ערוכים לכזה אירוע.

לקח לכוחות הביטחון שלהם שעות להגיע לשם, ובזמן הזה הוא פעל וירה חופשי.

הוא ירה בהם (בספינות ובמסוקים של כוחות הביטחון) ואז הם נסוגו.

לדעתי, כפי שזה נראה, עם כוחות ביטחון יותר מיומנים, ויותר ערוכים, זה היה נגמר עם הרבה פחות נרצחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי "search" למילה terror בידיעה באתר CNN. המילה שמופיעה בידיעה בכל המשפטים לא מוצגת בגרשיים, לעומת זאת, בכל הידיעות על פיגועים בישראל, המילה terror attack מופיעה בגרשיים/לדבריהם של כוחות הביטחון בלה בלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חיכיתם לעצם בשביל לקפוץ עליה ?? מי בכלל אמר שמוסלמים עשו את זה ??

אף אחד חוץ מהמספר המוחץ של מחבלים מוסלמים ביחס למחבלים לא מוסלמים (למרות שאני לא אהיה מופתע אם זה לא מוסלמי בכל זאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי "search" למילה terror בידיעה באתר CNN. המילה שמופיעה בידיעה בכל המשפטים לא מוצגת בגרשיים, לעומת זאת, בכל הידיעות על פיגועים בישראל, המילה terror attack מופיעה בגרשיים/לדבריהם של כוחות הביטחון בלה בלה.

נו מה אתה רוצה להגיד? שCNN עוכרי ישראל? לא חדש גם הBBC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי איך ארגון של אל-קאעידה לקח אחריות,

והיום אומרים שזה ימני קיצוני.

מה גם שלא מסתדר לי איך אחד ששונא מוסלמים וזרים יוצא למסע טבח של נורווגים, חלקם לא מהגרים ולא זרים.

אתמול ראש הממשלה שלהם אמר שהוא מקווה שהכל אוסף של תאונות (על הפיצוצים).

עצם ההתבטאות מוכיחה את הפחד מלהצביע על המציאות.

יש לי תחושה שהכל ניסיון טיוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4099014,00.html

שעה וחצי של טבח: "לא יודעים אם פעל לבד"

מספר ההרוגים בפיגוע המשולב בנורבגיה עלול לעלות ל-98, ובמשטרה המקומית ממשיכים לחקור האם לרוצח אנדרס ברינג ברייויק היו שותפים. גם אם יורשע בטבח, החוק הנורבגי קובע שהוא לא ייכלא ליותר מ-21 שנה

אכן שעה וחצי כוחות הביטחון הנורבגים האימפוטנטים נתנו לו להשתולל

דבר שני, אדם שרוצח בדם קר 100 אנשים, אחד אחרי השני, לא ראוי לחיות. ובטח לא ראוי להיות חופשי.

זה התוצאה של ליברליזים כביכול מוסרי, שבפועל הוא מעוות עד לכדי רוע.

ועל זה בדיוק נאמר.. מי שמרחם על אכזריים, סופו שהתאכזר לרחמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להתפלצן עליך Kalen, אבל זאת לא התוצאה של הליברליזם. יש ליברליזם וזה קרה. האם דבר אחד הוביל לשני? זה לאו דווקא נכון.

אתם באמת חושבים שזה נסיון טיוח? לאיזה מטרה? ואם זה כזה ברור אז איך קרה שטייחו בצורה כזאת גרועה?

אני לא אומר שזה לא אפשרי, אני רק לא חושב שזה סביר במיוחד ולא הבנתי למה העובדות אמורות להצביע לי על טיוח.

אשמח אם תסבירו לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה דברים לא ברורים בפרשה הזו. למה נבחרו המטרות שנבחרו? למה התקשורת ממהרת להציג את החשוד כאיש ימין למרות שלא היה חבר בשום ארגון ימין? למה דף הפייסבוק של החשוד נערך ביום ההתקפה (אחרי הפיצוץ באוסלו), ונוספו בו הגדרותיו של החשוד כנוצרי ושמרן - הגדרות שלא היו שם קודם לכן? למה ארגון אסלאמי מיהר לקחת אחריות על הטבח ואז חזר בו?

עד שלא אקבל לפחות כמה מהתשובות לשאלות אלה, לא נראה לי שיש טעם להמשיך בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחת השאלות שלך לפחות יש תשובה לפי מה שאני יודע

מציגים אותו כפעיל ימין כי הוא תקף מחנה של בני מפלגת הלייבור השמאלנית וגם כי כך דווח על ידי המשטרה שמן הסתם חקרה אותו.

אתה יכול לטעון שהמשטרה משקרת כמובן. אבל זוהי אם כן הסיבה שהתקשורת מציגה אותו כפעיל ימין.

למה ארגון איסלמי לקח אחריות וחזר בו זה שאלה ללא תשובה אך אם אני לא טועה זה כבר קרה בעבר (לפחות במרים של שיגור רקטות מעזה).

שינוי הפייסבוק זה שאלה ללא תשובה, אבל אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאנחנו לא סומכים על גופים רשמיים כמו המשטרה למה שנאמין לגופים בעייתים שורצי טרולים ומפיצי רעות כמו האינטרנט בנוגע לעריכת דף הפייסבוק. לפי הגיון זה גם לא כדי שנאמין במידה ומישהו רשמי מפייסבוק יודה בכך (למרות שאני אישית יאמין לו אם הוא יגיד שאכן החשבון נערך אחרי הפיגוע), למעשה אי אפשר להאמין לאף אחד, אולי יש טיוח ואולי לא, אי אפשר לדעת צריך להיות אגנוסטיקנים עד הסוף אחרת זה חסר הגיון (אתה סותר את ההנחה הראשונית שלך שאי אפשר להאמין לאף אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...