האם Dell U2311U מתאים למשחקים והאם קצב הריענון שלו טוב? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Dell U2311U מתאים למשחקים והאם קצב הריענון שלו טוב?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

אני מתכנן לרכוש את ה- U2311U וראיתי שהוא 8MS, כרגע יש לי מסך 19" של Viewsonic דגם VP930 וניתן לראות מריחות במשחקים כשתנאי התאורה במשחק נמוכים (במקום מוצל או באיזור בו יש חושך עם תאורה נמוכה), האם הדל יציג אותו דבר? כי מבחינת המפרט שני המסכים בעלי אותו זמן תגובה אבל קראתי בביקורות שלמרות שהוא 8MS הוא עדיין מציג תמונה לא מרוחה, האם זה נכון?

ושאלה נוספת, ה-Viewsonic בו אני משתמש כרגע מסוגל להגיע לקצב ריענון של עד 75Hz, המסך הזה מגיע לעד 60Hz, האם יהיה פחות נוח לצפות בקצב ריענון כזה בצורה ניכרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שVIEWSONIC הם כאלה מדד להשוואה.

בכל מקרה לפי מה שהבנתי ה U2311H מאוד מומלץ במיוחד לטווח המחירים שלו ועל אף היותו 8MS אין מה לדאוג, בפועל אין מריחות. לגבי קצב רענון אני לא חושב שזה רלוונטי היום, אולי במסכי CRT ישנים זה היה משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמר Frequency נכון. יתר על כן, לא בטוח שהViewsonic שלך בפועל הציג קצב ריענון של 75HZ. מסכי LCD רבים יודעים לעבוד בקצב זה, אך בפועל הם זורקים כל פריים חמישי ומציגים 60HZ כלפי חוץ. ובכל מקרה, זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה הרץ?

הרץ זה תדר, אפשר לתרגם את זה ל"לשניה" אבל איפה הפריימים? P:

ובכל מקרה, אני עם 2311 וכל מה שאני עושה זה לשחק. אין שום סיבה לא לקנות את המסך הזה למשחקים.

ותפסיקו כבר להסתכל על הזמן תגובה הזה, הוא גם ככה נתון שקרי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרץ חסר משמעות ב-LCD, משמעותו קצב ריענון מה שלא קורה במסכים כאלה בניגוד ל-CRT.

הקפיצה הבאה במסך תהיה ה-24 של שעולה מעל 2000 ש"ח. האם שווה לך להשקיע 1000 ש"ח נוספים על אינטש בודד?

כבר עדיף שני 23"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז כל המסכים שראיתי בזאפ בעוד 200-300 ש"ח שהם 24 אינץ' לא מומלצים כמו הדל מבחינת איכות התמונה ומהירות התגובה אם נתעלם מהפרשי המחירים?

אם אני מבין נכון מקריאה באתרים, גם במסכי LED יש פאנל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. הבעיה שבכל המסכי לד חוץ מאיזה אל ג'י יש רק פאנל tn פשוט ועוד איזה מסך עם pva בינוני. המסך של האל ג'י הוא לד עם , אבל למרות שיש לו לד הוא שווה למדי לדל ולא מצדיק את התוספת מחיר. במיוחד כשלוקחים שהדל הוא ארוגונמי או משהו כזה בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. הבעיה שבכל המסכי לד חוץ מאיזה אל ג'י יש רק פאנל tn פשוט ועוד איזה מסך עם pva בינוני. המסך של האל ג'י הוא לד עם ips, אבל למרות שיש לו לד הוא שווה למדי לדל ולא מצדיק את התוספת מחיר. במיוחד כשלוקחים שהדל הוא ארוגונמי או משהו כזה בעברית

למעט העיצוב של ה LG, ה לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה ענקית לכולם על ההסברים!

מכירים מקום מומלץ שמוכר את המסך הזה בזול עם אחריות יבואן רשמי לשלוש שנים? באיזור פ"ת - רמת השרון? אם אני קונה באייבורי או קיי אס פי לדוגמא ותהיה לי אני מתנהל מול היבואן או מול השירות הידוע לשימצה שלהם? הבנתי שיש שירות שליחים למסכי , מישהו יכול להאיר את הנושא? זה באמת עובד? זה למשך כל השלוש שנים? ודל נותנים בארץ אחריות גם אם מתגלה פיקסל שרוף אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...