"חשיפה": אדם שפירא, מהארגון שיזם את המשט לעזה, מודה כי מטרת העל היא השמדת ישראל - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חשיפה": אדם שפירא, מהארגון שיזם את המשט לעזה, מודה כי מטרת העל היא השמדת ישראל

vic07

Recommended Posts

אוקיי תירגע.. התנצלתי שקפצתי למילים כאלו אז תירגע, זה בסך הכל דיון תרבותי.

אני חייב להגיד שלפי מה שאמרת מדינת הלכה אכן תחריב את המדינה שלנו. אבל מצד שני, מי מכירח אותנו להישאר? :)

ד"א שי, אתה מכיר חלק מהילדים שמתנדבים בגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי תירגע.. התנצלתי שקפצתי למילים כאלו אז תירגע, זה בסך הכל דיון תרבותי.

אני חייב להגיד שלפי מה שאמרת מדינת הלכה אכן תחריב את המדינה שלנו. אבל מצד שני, מי מכירח אותנו להישאר? :)

אתה שואל את זה ברצינות?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, אני אתאיסט ויש לי דוד שהוא רב.. אני כבר בחצי הדרך מלהתכחש לצד ההוא של המשפחה שלי.. סתם פיסת ידע כללי שתדע מול מי אתה עומד.

ואתה מציג את הקמת "מדינת ההלכה" כתהליך שעבר את נקודת האל-חזור אז אם אתה צודק צריך להשלים עם העובדה שזה יקרה. צריך להיות מוכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חילוני אבל לא הייתי מגדיר את עצמי כאתאיסט. אני גם לא *שונא* דתיים...רק פוחד מהקיצוניים שבהם. לצערי, המגמה במדינה היום

היא של הקצנה דתית-לאומית. מפלגת הבית היהודי של היום שונה מאד מהמפד"ל של ד"ר יוסף בורג ז"ל.

שאלת מי מכריח אותנו להשאר...ועוד עם סמיילי...נו באמת, אתה חושב שכל החילונים יקבלו ויזה לאמריקה וכרטיס טיסה

במחלקה ראשונה?..

מדובר על סוף המפעל הציוני, על חורבן מולדתי. לי אין מולדת אחרת.

ואתה מציג את הקמת "מדינת ההלכה" כתהליך שעבר את נקודת האל-חזור אז אם אתה צודק צריך להשלים עם העובדה שזה יקרה. צריך להיות מוכנים.

אני עדיין מקווה שעוד לא עברנו את נקודת האל-חזור. במידה ונעבור אותה אין כבר למה להיות מוכנים. הדיון הזה דיבר על "השמדת ישראל",

אני הבעתי את דעתי מה הסכנה המוחשית יותר-לא המשטים והמטסים,והישראלים ההזויים שתומכים בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכך הגענו לעמק השווה.. אני שמח :)

אנחנו יכולים להסכים שאנחנו צריכים להיאבק בהתחרדות של הארץ ושל הבירה (היחס של 50-50 נראה אופטימי כיום). אני לא מתנגד לחרדים, אך אני מתנגד למה שישראל תהפוך אליו מתי שהם ישלטו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכך הגענו לעמק השווה.. אני שמח :)

אתה יודע...הויכוח הזה הוא לא רק בינינו. אני מקווה שעוד משתמשים יביעו את דעתם בנושא.

ואיך אתה מציע, אגב, להלחם במגמת החרד"לות של המדינה? כבר עכשיו החילונים הם פחות מרבע מהציבור

היהודי בארץ.

אשמח לשמוע רעיונות. אשמח עוד יותר אם מישהו יכתוב שאני מגזים בהערכותי, וישראל תישאר חילונית,

(וגם יסביר מדוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לפתח מערכת חינוך נורמלית

דבר שני, להוריד מעט את תקציב הביטחון לטובת העלאת שכר המינימום בישראל

דבר שלישי, הבאה של מומחים בשלל דברים לישראל למען יצירת עוד מקומות עבודה.

הסבר:

1) ללא חינוך חילוני לא יהיה עתיד חילוני. פשוטו כמשמעו.

2) יותר כסף למשפחה- פחות צורך לעזוב את הארץ וההעלאה תראה שהתנאים בארץ ישתפרו.

3) די ברור לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הפיתרון שלך?....אתה נאיבי. איך כל מה שכתבת ישנה את המגמה הקיימת?

הרי מה שמזין ומאיץ את המגמה הזאת היא קודם-כל העובדה שהחרד"לים מתרבים

יותר....חד וחלק.

העליה הגדולה מחבר המדינות בשנות ה-90 עצרה במקצת את המגמה הזאת, כי רוב

העולים חילונים, אבל כיום, אני לא רואה שום פיתרון אחר חוץ מהגבלת ילודה.

אבל זה חוק שכמעט כולם יתנגדו לו, ובראשם הדתיים הלאומיים, החרדים וכמובן

הערבים, כך שאני לא רואה איך הוא יכול לעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדת היא ללא ספק בעיה, לא רק בארץ ולא רק אצל היהודים, אבל כרגע הבעיה הגדולה והמשמעותית ביותר היא האיסלם, אני לא טוען לשנייה שצריך להתעלם מהעובדה שהחלק החרדי במדינה עולה, אני רק אומר שאם יש סכנה אחת שהיא ללא ספק הגדולה ביותר לעולם המערבי היא האיסלם, ואם לא נוציא אותו מהשורש, לא תשאר לך הפרווילגיה לדון על האם יש תהליך של התחרדות או אין תהליך של התחרדות במדינה, כי פשוט לא תאשר מדינה.

ואני עדיין לא מבין את הקטע הזה של החיבור בין אתאיזם לשמאל ודת לימין, למה אני חייב להיות מאמין אם אני ימני? למה אני לא יכול להאמין בעמדה תקיפה כנגד העולם הערבי ובו זמנית להאמין שאני לא צריך חברים דמיוניים בשביל לחיות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

אחת הסיבות המרכזיות (והראשוניות) לחוסר ההסכמה לתת שטחים לערבים היא ארץ השלמה, הארץ הקדושה וכל זה.

למה אתה החלטת שאפשר להתמודד רק עם בעיה אחת? למה לא לעשות פיוז'ן? גם וגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

אחת הסיבות המרכזיות (והראשוניות) לחוסר ההסכמה לתת שטחים לערבים היא ארץ השלמה, הארץ הקדושה וכל זה.

אבל זו רק אחת הסיבות. מן הסתם מי שמאמין בזה יסרב למסור שטחים, אבל גם מי שלא מאמין בזה יכול להביא מספיק טיעונים נגד מסירת שטחים.

חוץ מזה, אם לשפוט לפי העמדות הערביות, ישראלי שמסרב למסור לערבים התנחלות עם 2 קראוונים ועז אינו "מפריע לשלום" יותר מישראלי שמסרב למסור את חיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החולשה הזו נובעת לא רק מהפילוג, אלא גם עקב קיומם של גורמים בתוך המדינה שלא רק מעודדים את הפילוג הזה, אלא אף פועלים להשחרת שמינו בעולם ולקידום האינטרסים של אוייבינו. מבחינת ביטחון-יחסי חוץ לאף אחד לא אכפת מהריבים הפנימיים שלנו על תחבורה בשבת למשל. למרות עמדתי הנחרצת נגד הדת אני לא חושב שיש קשר בינה לבין אותו החלק של הפילוג שגורם לצרות מבחוץ.

זה רק מראה כמה מזמן היתה פה מלחמה אחרונה שבאמת העמידה בסכנה את כלל תושבי . רק דבר כזה יכול לגבש את כל האזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...