"חשיפה": אדם שפירא, מהארגון שיזם את המשט לעזה, מודה כי מטרת העל היא השמדת ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חשיפה": אדם שפירא, מהארגון שיזם את המשט לעזה, מודה כי מטרת העל היא השמדת ישראל

vic07

Recommended Posts

אדם שפירא. יהודי שנולד בארה"ב, אם כי לדבריו הוא מתנער מהגדרתו כיהודי. מראשי ארגון FREE GAZA שארגן את המשט הקודם ואת הנוכחי, אותם הם מציגים כמשטים הומניטריים שנועדו לעזור לעזה. ב2002, בראיון לCNN, אמר כי מבחינתו פיגועים הם צורת מאבק מוצדקת ומקובלת. כל זה רק הרקע הכללי.

הפרט החדש (אם כי כמובן הלא מפתיע), הוא ההקלטה הזו:

כאן יש תמליל של החלק המעניין (וגם את הסרטון עצמו).

הנאום הזה בנוגע למשט הושמע מול סטודנטים ופעילים אמריקאיים באוניברסיטת ניו-ג'רזי בנובמבר אשתקד. למי שאין כוח להקשיב, הוא אומר בו בפה מלא (ולקול מחיאות כפיים) שהמטרה של המשט היא בסה"כ להוות עוד חלק בתוכנית שמטרתה הכללית, המוצהרת, היא סופה של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא שאני בעד האדם ההזוי הזה אבל יש לציין שהמטרה שהוא מציין היא לא "להשמיד את ישראל" אלה להוציא מישראל את ההגדרה של יהודית

לא יודע אם זה פחות טוב או יותר טוב אבל זה בהחלט שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עמים שיש להם חוסן ו-כבוד

לנו אין כבוד לעצמנו לכן בעולם כבר לא מכבדים אותנו.

גם אלה שהם בעיקרון מאיתנו, כמו שפירא, מסתכלים עלינו, ואין להם פשוט מה להעריך ומה לכבד.

זה נוגע פשוט בכל תחום אפשרי לכן אין לי מושג מאיפה להתחיל וגם לא איפה לסיים.

זה מתחיל אפילו עוד לפני קום המדינה, ונמשך עד היום, בכל תחום אפשרי.

אנחנו לא מאוחדים ולא רק אלא שיש ביננו מלחמות על כל דבר וכל תחום, וגם מול אוייבנו אין לנו חזית אחת מאוחדת.

קראתי פעם שלפני מלחמת יום כיפור הלך סאדאת אצל נשיא תוניסיה(לא סגור על הפרטים במדוייק)

וביקש ממנו להצטרף למלחמה נגד שבקרוב יצאו אליה כל מדינות ערב,

אמר לו הנשיא בגיחוך:נגד היהודים לא צריך להלחם בטנקים ומטוסים

אם תצא מולם למלחמה זה יאגד אותם וגם יאחד

צריך פשוט לעזוב אותם לבד הם כבר יאכלו אחד את השני

הוא התכוון לזה בשיא הרצינות וסאדאת כתב שבזמנו הוא לא הבין ולא הפנים כמה הדבר נכון.

אנחנו חושבים בקול רם למסור חלקים מהמדינה שלנו בזמן שעמים אחרים חושבים על לכבוש.

וגם ללא מלחמה מוסרים חלקים מהמדינה תמורת נסיונות לשקט שברור שבמקרה הטוב הוא יהיה זמני בלבד.

אנחנו מתפוצצים באוטובוסים ותחנות ומחפשים אחר כך רק את האדם הבודד שפיצץ אותנו.

איזה כבוד יש לנו שגם לאחר שתופסים נאצי שרצח המונים מאיתנו מביאים אותו לישראל למשפט ומשחררים אותו? :facepalm:

איזה כבוד יש לנו שסדאם חוסיין זורק עלינו טילים ואנחנו לא מגיבים כי אנחנו יש לנו "חוסן לאומי" :'( ?

איזה כבוד יש לנו שערבים מכל מיני מדינות מקימים עלינו דמות עם חדש ודורשים את מדינתנו ואנחנו מדברים איתם בכלל?

לא צריך ללכת עד אמריקה ולפגוש את שפירא. תסתכלו כאן בפורום יש הרבה כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני בטוח שישראל תהיה במצב פוליטי הרבה יותר טוב עם שאר העולם אם היא פשוט תכבוש את כל הגדה המערבית ותהפוך את עזה למגרש חנייה.

ומה לעשות שאנחנו עם מפולג. אי אפשר להשאיר את המצב כמו שהוא - צריך להחליט האם הופכים לתיאוקרטיה דתית משיחית או מפרידים דת ומדינה. ובגלל הקואליציה החלשלשה שלנו (ובכלל המצב הפוליטי העדין) אי אפשר עדיין להגיע לפיתרון.

כשאנשים יבינו שאין שום סיבה הגיונית לתמוך במפלגות כמו ש"ס והקואליציה תוכל לצחוק להם בפנים כל פעם שהם מנסים לפסול פעולות שישפרו את מצב העם הישראלי, נוכל להתמודד עם חוסן וכבוד מול העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הבנתי משהו אחר מהדברים שלו.

לפי מה שאני הבנתי הבעיה היא לא בציבור הדתי אלא בפילוג בעם . לדעתי הוא לא מפנה אצבע מאשימה כלפי אף אחד אלא מצביע על עובדה שיראשל היא מדינה מאוד לא יציבה וחלשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החולשה הזו נובעת לא רק מהפילוג, אלא גם עקב קיומם של גורמים בתוך המדינה שלא רק מעודדים את הפילוג הזה, אלא אף פועלים להשחרת שמינו בעולם ולקידום האינטרסים של אוייבינו. מבחינת ביטחון-יחסי חוץ לאף אחד לא אכפת מהריבים הפנימיים שלנו על תחבורה בשבת למשל. למרות עמדתי הנחרצת נגד הדת אני לא חושב שיש קשר בינה לבין אותו החלק של הפילוג שגורם לצרות מבחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...