רשמים מהמישחק FEAR 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מהמישחק FEAR 3

rony1880

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מתי יצא המשחק הזה בכלל לא שמעתי כלום

שמתם לב איך בתקופה האחרונה יוצאים מלא משחקים בינוניים ומטה ביחד ?

לא רק שהם גרועים הם גם הורסים לעצמם סיכויי למכירות בתחרות בין עצמם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rony1880,אתה בטח שיחקת בגירסה לא סופית של המשחק.

בינתיים, המשחק זורם ואני נהנה ממנו.

האויבים לא ככ קשים (רמה קומנדו) ויש שיפורים טכניים מ FEAR2 ואני לא מדבר על העלילה

הנשקים טובים וצריך לכוון נכון את רגישות העכבר והשליטה טובה.

די זילזלתי במפתחת החדשה אבל הם עשו פה עבודה טובה לטעמי

שורה תחתונה, המשחק הזה יותר טוב מקרייסיס 2 cool.gif

המשך:

שכחתי לציין לטובה את cover system במשחק, המערכת עשויה בצורה מעולה

בנוסף ה של האויב הצליח להפתיע אותי

וזה מוד שנראה כיפי לשחק עם חברים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שממש מציק לי במשחק הזה זו תחושת ה-"קרטוע" בתנועת הדמות (strafe, קדימה\אחורה...) למרות ה-FPS הגבוה,

וכשאני אומר גבוה - גם ב-120FPS עם vsync ישנה התופעה, זה לא מרגיש חלק. לעומת זאת אם אני עומד במקום ומזיז את העכבר - חלק לגמרי.

הבנתי שמדובר בבעיה שמקורה בהתאמה לקונסולה. נאמר שב-FPS גבוה יותר מ-30, מיישמים motion blur כל תמונה שנייה או משהו כזה.

מבדיקה חוזרת, אפשר גם לראות שה blur כאילו מהבהב, וזה דופק הכל. ממתין לפאץ' שיסדר את זה.

חוץ מזה נראה משחק סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתגובות שלהם פה נשמע שמהשחק מפתיע לטובה למרות שפותח בחברת סוג ב' (DAY ONE STUDIOUS ולא MONOLITH) והוא אולי טוב יותר מהשני, חדשות טובות מאד.

השאלה שלי אם למישהו יצא להתנסות במולטי שלו ? אני זוכר לטובה את המולטי המצויין של המשחק הראשון בסדרה ומחכה למשחק חדש שישחזר את החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע זמן לתגובה יותר שלילית.

רציתי לכתוב גם דברים טובים אבל אני לא באמת יכול לשחק :nixweiss:

1. הרזולוציות במשחק חסרות היגיון, יש מלא רזולוציות שבכלל לא קיימות וגם לא תיראו אותם בדרייברים של ATI ו . מהצד השני אם יש לכם מסך 5:4 (שזה אומר LCD בגודל 17" או 19") אכלתם חרא, המשחק לא תומך ב 1280X1024 או כל רזולוציה אחרת שקרובה לרזולוציה הזו.

2. תמיכה דפוקה בשלטים, גם אם הגדרתם למשחק לעבוד עם שלט הוא ישאיר את כל הסימנים של העכבר והמקלדת (גם בשלב הראשון ומראים לכם מה זה כל דבר). בנוסף לזה אין אפשרות להגדיר את הכפתורים בשלט, יש כמה אפשרויות מוכנות וכולן גרועות בצורה נוראית, הם בחרו לעשות שהכוונת תיהיה ב L2 והירי ב R2 (במקום L1 ו R1) מה שהפוך את המשחק למאוד לא נוח וכל פעם שניסיתי לירות זה זרק לי רימון.

בקיצור אני לא יכול לשחק עם המסך של המחשב כי הרזולוציה לא מתאימה ואני לא יכול לשחק עם בטלויזיה כי אי אפשר לשחק מרחוק (אי אפשר לשחק עם עכבר ומקלדת במיטה, זה מאוד לא נוח וממרחק של 4 מטר בדרך כלל יש בעיות עם אלחוטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...