תעודת בגרות - חרטה? או חשוב? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת בגרות - חרטה? או חשוב?

Proww

Recommended Posts

http://www.israeli-universities.co.il/technion/%D7%AA%D7%A0%D7%90%D7%99-%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%94-%D7%9C%D7%98%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%9F.html

לא מצאתי שום אזכור לממוצע בגרויות, זה לא נמצא כי לא אכפת להם מהממוצע או שכן אכפת להם וזה סתם לא נמצא ?

בכל מקרה - הדרישות לא נראות עד כדי כך מפחידות, ומקסימום אפשר תמיד ללמוד בחו"ל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מה שרשום של זה רק טעויות, אין דבר כזה מבחן כניסה והציונים שהם רשמו שם זה סכם שמחובר לפי פסיכומטרי ובגרויות

תיכנס לאתר של הטכניון ותראה מה הדרישות בצורה רשמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך ללמוד משפטים למרות שזה מקצוע מעניין מאוד כי השוק פשוט מוצף בעורכי דין ואם אתה לא עורך דין מצוין יהיה לך קשה מאוד להתבלט מעל כל שאר עורכי הדין, מצב כזה הופך התעודה לכמעט חסרת ערך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשפטים, כמו בכל תחום, מי שמוכשר ומוכן לעבוד קשה יתקדם. מי שלא יעשה ינטוש או ישאר בתחתית. במשפטים בפרט יש נטישה המונית אחרי שנה - שנתיים לסיום הסטאז'.

בגלל הצפה משפטים לומדים רק במוסדות הבאים:

א. אוניברסיטת תל אביב

ב. אוניברסיטת ירושלים

ג. מכללה למינהל (פרטית, בראשון לציון)

ד. המרכז הבינתחומי הרצליה (פרטית)

כל מקום אחר בזבוז זמן וכסף. לא יהיה לכם סיכוי למצוא עבודה במשרד סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שרשום של זה רק טעויות, אין דבר כזה מבחן כניסה והציונים שהם רשמו שם זה סכם שמחובר לפי פסיכומטרי ובגרויות

תיכנס לאתר של הטכניון ותראה מה הדרישות בצורה רשמית

בדקתי ואתה צודק (כמובן), ותאמת הבדיקה הזאת עשתה לי את היום- לא ידעתי שממוצע בגרויות מחושב כמו שהוא מחושב, חשבתי שזה ממוצע פשוט, אז לפי מה שראיתי ה75 בהיסטוריה ולשון עדיין לא דפקו אותי סופית ויש פוטנציאל לממוצע טוב בסופו של דבר (מתמטיקה+מחשבים+ביולוגיה+אנגלית= אהבות חיי ) רק להוציע פסיכומטרי סביר של 660 ומעלה ושלום לך תואר במדעי המחשב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו אותי לא נכון, אני ממש מתחשב בתעודת הבגרות, אני ממש מעריך אותו ואין לי כל זילזול. יש לי ציונים טובים, אמנם לא 100 אבל בטח ובטח שלא נכשל. פשוט רציתי לדעת במידה ואני מקבל 670 בפסיכומטרי, האם זה יתן לי לגיטימציה ללמוד משפטים? מבחינת משקל הם יקחו את הפסיכו מאשר את התעודת הבגרות? ואגב מה אתם לומדים או רוצים ללמוד? אני מעוניין ללמוד משפטים או משהו לכיוון הזה.. רק לא משהו שקשור למטמטיקה, צריכים לחשוב כבר עכשיו, בכל זאת 18 וחצי :-) אגב אם אתם רואים כתב הפוך מצטער אני שולח דרך הגלאקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את סיכויי הקבלה שלך תוכל לחשב באתרי המוסדות השונים.

אם אתה ממש אוהב תחום מסויים - לך עליו. במיוחד כשיש לו פוטנציאל כלכלי.

אם אתה לא אוהב, אל תתחיל ללמוד. עדיף לדחות את הלימודים בשנה ולתכנן טוב יותר את המשך החיים שלך ואת המקצוע אותו אתה בוחר ללמוד.

תשאף ללמוד במוסד אקדמי בכיר יותר שיקל עליך למצוא תעסוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את סיכויי הקבלה שלך תוכל לחשב באתרי המוסדות השונים.

אם אתה ממש אוהב תחום מסויים - לך עליו. במיוחד כשיש לו פוטנציאל כלכלי.

אם אתה לא אוהב, אל תתחיל ללמוד. עדיף לדחות את הלימודים בשנה ולתכנן טוב יותר את המשך החיים שלך ואת המקצוע אותו אתה בוחר ללמוד.

תשאף ללמוד במוסד אקדמי בכיר יותר שיקל עליך למצוא תעסוקה.

מה זאת אומרת "ללמוד במוסד אקדמי" , מה זה דורש? ועל איזה תחום אלטרנטיבי אתם יכולים להמליץ? (אשר דומה למשפטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה דומה למשפטים. מה רע במשפטים? אם אתה אוהב את זה ותהיה טוב - מצויין.

ללמוד במוסד אקדמי? אוניברסיטה, מכללה. מה זה דורש? כל מקום והדרישות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא מדוייק. בהרבה מקומות שלא דורשים שום השכלה יסננו אותך כי אין לך בגרות. זה יכול להעיד על אנשים חסרי מוטיבציה,

בעיות קשב וריכוז, חוסר התמדה וכולי. זה כמובן לא תמיד נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה היום כדי ללמוד לתואר כלשהו הדרישה היא בגרות מלאה על אחת כמה וכמה במה שאתה רוצה ללמוד-משפטים

אז אסור לזלזל בשום דבר והחישוב באוניברסיטאות הוא שיקלול של בגרות ופסיכומטרי

לי לדוגמה חסר מקצוע מורחב ואני לא זכאי לתעודה אבל מה שאני רוצה ללמוד אליו(הנדסאי מערכות תקשורת) לא דורש בגרות מלאה

קודם כל תעשה ותגמור אותו ואחרי זה תתחיל לחשוב כי זה יכול להשתנות עוד הרבה(הכיוון שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה היום כדי ללמוד לתואר כלשהו הדרישה היא בגרות מלאה על אחת כמה וכמה במה שאתה רוצה ללמוד-משפטים

אז אסור לזלזל בשום דבר והחישוב באוניברסיטאות הוא שיקלול של בגרות ופסיכומטרי

לי לדוגמה חסר מקצוע מורחב ואני לא זכאי לתעודה אבל מה שאני רוצה ללמוד אליו(הנדסאי מערכות תקשורת) לא דורש בגרות מלאה

קודם כל תעשה ותגמור אותו ואחרי זה תתחיל לחשוב כי זה יכול להשתנות עוד הרבה(הכיוון שלך)

:hizuk:

הכיוון שלי נדפק לגמריי.

קודם הוא היה יציב על עורך דין עד איפושהו בשלהי כיתה י"א, אז הוא הועבר למדען, אחר כך הוא הועבר לקריירה צבאית, וכעת למעשה, אין לי שמץ של השמץ של המושג מה אני אעשה עם החיים שלי, רק לכוון גבוהה (כלומר להשקיע בלימודים ובבגרויות, נותרו רק 2 אחרונות, תנ"ך ואזרחות, כמעט סיימנו). כעת אני כבר מכוון כלכך גבוהה שזה כבר נשמע טיפשי-אסטרונאוט, פוליטיקאי,ראש ממשלה

לך תדע מה העתיד צופן לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...