שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שזאת שטות.

היתרון שלו הוא בתוכנה....הרי בעיקרון כל מכשירי החד ליבתיים הם זהים כמעט לחלוטין בחומרה שלהם.

מה מבדיל זאת בעצם התוכנה והתאימות שלה לחומרה, כך שהמכשיר פשוט"יזרום" כאילו יש שם מעבד של 18 ליבות, וכאן לאפל יש יתרון.

אמת, היתרון שלו בתוכנה. אבל יזרום כאילו יש לו שם מעבד 18 ליבות? זה שטות, ההתאמה היא הפוכה - התוכנה מוגבלת ע"י החומרה ולא להיפך. כרגע לאייפון 4 יש חומרה מיושנת אם כי עדיין חזקה, אבל תנסה להריץ iOS4 על דור 2 (3G), זה לא בדיוק חלק כמו שזה ירוץ על 4.

השימושים שציינת אלו לא בדיוק השימושים של סמארטפון, מי שרוצה לדבר ולשלוח SMS לא צריך סמארטפון

זאת בדיוק הפואנטה של מה שרשמתי קודם. רוב בעלי הסמארטפונים הלא עסקיים (אני אסייג את זה - לא על סמך מידע מחקרי אלא על סמך מה שאני רואה בשטח) לא באמת צריכים אותם. רובם שולחים הודעות, מתקשרים ושומעים קצת מוזיקה (כל טלפון דבילי ב-500 שקל יכול לעשות את זה), וגם מנצלים את זה שמכשיר שעולה 2000 שקל יכול להריץ קצת משחקים ולגלוש בצורה נמדה באינטרנט, ואפילו מידי פעם קוראים אימייל אך לא לשם זה הם קנו את הטלפון. רוב המשתמשים לא באמת זקוקים לסמארטפון אלא קונים אותו כי זה מגניב וכי לחבר שלי יש אז גם אני רוצה. לצורך השימושים האלה אין שום הבדל בין לאנדרואיד וזה בדיוק נתח השוק שהאייפון תופס, וההוכחה לכך זה כל נושא הפרסום של הסמארטפונים (הרי מי שבאת צריך אותם לא צריך פרסום כל כך חריף ואגרסיבי) ובמיוחד של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, היתרון שלו בתוכנה. אבל יזרום כאילו יש לו שם מעבד 18 ליבות? זה שטות, ההתאמה היא הפוכה - התוכנה מוגבלת ע"י החומרה ולא להיפך. כרגע לאייפון 4 יש חומרה מיושנת אם כי עדיין חזקה, אבל תנסה להריץ iOS4 על אייפון דור 2 (3G), זה לא בדיוק חלק כמו שזה ירוץ על אייפון 4.

זאת בדיוק הפואנטה של מה שרשמתי קודם. רוב בעלי הסמארטפונים הלא עסקיים (אני אסייג את זה - לא על סמך מידע מחקרי אלא על סמך מה שאני רואה בשטח) לא באמת צריכים אותם. רובם שולחים הודעות, מתקשרים ושומעים קצת מוזיקה (כל טלפון דבילי ב-500 שקל יכול לעשות את זה), וגם מנצלים את זה שמכשיר שעולה 2000 שקל יכול להריץ קצת משחקים ולגלוש בצורה נמדה באינטרנט, ואפילו מידי פעם קוראים אימייל אך לא לשם זה הם קנו את הטלפון. רוב המשתמשים לא באמת זקוקים לסמארטפון אלא קונים אותו כי זה מגניב וכי לחבר שלי יש אז גם אני רוצה. לצורך השימושים האלה אין שום הבדל בין אייפון לאנדרואיד וזה בדיוק נתח השוק שהאייפון תופס, וההוכחה לכך זה כל נושא הפרסום של הסמארטפונים (הרי מי שבאת צריך אותם לא צריך פרסום כל כך חריף ואגרסיבי) ובמיוחד של אפל.

מעניין ,לך ברחוב ותספור לכמה "פרחות" יש S לדוג' ,התשובה - דיי הרבה ..אז אל תתחיל לדבר על "זה בדיוק נתח השוק שהאייפון תופס" אני לא יגזים עם אני יגיד ש89% מבעלי מכשיר לא פתחו אותו לRoot , לא חשבו לעשות את זה ..לא יודעים מה זה Root שלא לדבר על קנלים ,Baseband שונים מגירסה לגירסה ..אפילו לאנצ'ר להחליף לא יודעים ,ולא עושים בו שימוש מעבר לאימייל אחד (וגם זה בטח איזה התראה בפייסבוק) גולשים לכמה אתרים ומשחקים אנגרי בירדס בשירותים .

מה שאומר שאם לדוג' 100 מליון מכשירים נמכרו השנה ,לפחות 89 מליון אנשים לא עושים מעבר לזה עם המכשיר שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שאין מיליון פקאצות עם S שלא מנצלות עשירית מהיכולות שלו, טענתי שזה בדיוק נתח השוק שהאייפון מכוון אליו (והוא עושה זאת בצורה נהדרת למקרה שמישהו חשב שהתכוונתי למשהו אחר).

צודק, באמת שכחתי שהת'רד הזה עוסק בשימושים של YOAV בסמארטפון

ואני לתומי חשבתי שזאת השוואה בין היכולות של מערכות ההפעלה

איך יכולת להתבלבל ;D (אגב אלו ממש לא השימושים שלי בטלפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק פעם נוספת. עכשיו אני אשאל אותך שאלה אחרת - למה שאני אקנה אייפון ב-2800 שקל (אם לא יותר - בחנויות פרטיות, לא ברשת סלולרית) שאני יכול לקנות מכשיר אנדרואיד (אפילו אחד כזה עם ממשק מצוין, נגיד ה-Desire S או אחד שה-Bootloader שלו לא נעול כמו ה- s), עם חומרה לא פחות טובה ואולי אפילו יותר שעולה שני שליש?

הרי עבור אותם לקוחות "פשוטים" אין הבדל מעשי בין המכשירים פרט לעובדה שהאייפון הוא סמל סטטוס או מוצר אופנה, בניגוד לאנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה מצחיק בישראלי(ות) הממוצע?

לא קונים מצד אחד (יהודים) ומצד שני, אצל רוב הבנות (לפחות שאני מכיר) האייפון לא פרוץ...

אז למה לעזאזל לקנות את זה?!?!?!?!

חבורה של מפגרים שלא עושים שימוש בפלאפון שלהם אבל העיקר מוציאים ממיטב כספם לאייפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים את האייפון או את הגלקסי כי זה מה שהרשתות הסלולאריות דוחפות וזה מתאים לאנשים מבחינת חבילה והם מקבלים זיכויים על המכשיר אז למה לא, בנוסף מתווסף לזה ה"וואוו" או וואוו "גלקסי כמו אייפון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים את האייפון או את הגלקסי כי זה מה שהרשתות הסלולאריות דוחפות וזה מתאים לאנשים מבחינת חבילה והם מקבלים זיכויים על המכשיר אז למה לא, בנוסף מתווסף לזה ה"וואוו" או וואוו "גלקסי כמו אייפון".

זה גם נכון.

אבל בוא נודה בזה בלי פריצה לא שווה.

אנדרויד (אין ממש מה לפרוץ אותו) שווה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך אייפון בלי פריצה לא שווה , עכשיו עם 5 הוסיפו את רוב הפיצ׳רים שאנשים פרצו בשבילם , לדעתי לאנשים חשוב היום יכולות המדיה של המכשיר וכמו שאמרתי עם חנות המוזיקה , הApp store שמלא במאות אלפי אפלקציות האייפון שווה המון גם בלי הפריצה .

מה לעשות שבישראל פריצה אומרת ״ להתקין משחקים בחינם ״ ולא קבלת הרשאות מנהל שמאפשרות שינוי אין סופי של מערכת ההפעלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך אייפון בלי פריצה לא שווה , עכשיו עם 5 הוסיפו את רוב הפיצ׳רים שאנשים פרצו בשבילם , לדעתי לאנשים חשוב היום יכולות המדיה של המכשיר וכמו שאמרתי עם חנות המוזיקה , הApp store שמלא במאות אלפי אפלקציות האייפון שווה המון גם בלי הפריצה .

מה לעשות שבישראל פריצה אומרת ״ להתקין משחקים בחינם ״ ולא קבלת הרשאות מנהל שמאפשרות שינוי אין סופי של מערכת ההפעלה ..

בארה"ב במיוחד ובשאר המדינות בפרט, פשוט קונים את האפליקציות וזהו.

אומנם באמת התוכנה תלויה בחומרה בצד התיפעולי אבל ללא תוכנה טובה אין טעם לחומרה סופר מהירה.

אייפון ילך ויפול...חחחח

כל שנה אפל מוציאה מכשיר חדש שקופץ מדרגה מעל כולם או לאותה אחת ובזכות הממשק והאפליקציות לוקח אותם בסיבוב.

למה להעדיף את האייפון על Desire S ?..זאת הייתה ההיתלבטות הכי קשה שלי ..אז אני אספר לך.

קודם כל אומרש הוא בהחלט טלפון מרשים ביותר!!...אבל...

קודם כל כי המצלמה בו לא ממש טובה ואפילו יש האומרים גרועה.

קצת תקיעות ובעיות.

חנות טובה אך מלאה בזבל.

יש לו בעיות אנטנה בWIFI

המסך פחות טוב.

וכמובן...עברית.

אבל הרבה מאוד יתרנות, ללא ספק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כי המצלמה בו לא ממש טובה ואפילו יש האומרים גרועה.

קצת תקיעות ובעיות.

חנות אפליקציות טובה אך מלאה בזבל.

יש לו בעיות אנטנה בWIFI

המסך פחות טוב.

וכמובן...עברית.

משעשע. כבעל דיזייר S אני יכול להגיד לך ששום דבר (!) מהדברים שכתבת - אינו נכון.

המצלמה לא רעה בכלל (ברור שהיא לא ברמה של DSLR, זה עדיין טלפון. אבל היא לא רעה בכלל)

אין שום תקיעות ובעיות (?)

ה- market ממש לא "מלא בזבל", לא יותר מהזבל שמסתובב אצל אפל

אני לא נתקלתי בנושא הזה של ה-wifi , וניסיתי ממש בכוח למצוא אותו. ללא הצלחה.

המסך מצויין.

ויש עברית מצויינת.

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...